Author Topic: Problem z Armored Beasts  (Read 3200 times)

Adeusz

  • Guest
Problem z Armored Beasts
« on: 28 September 2008, 17:10:46 »
Mam problem z w/w modem, otóż na każdej wersji jaką zainstalowałem (2.03 i 2.065) nie mogę strzelać z czołgu... Problem o tyle irytujący bo klawiszologie mam w porządku. Z karabinu sprzężonego z działem normalnie napier... strzelam, ale z działa ni chu... nic... Boty też nie umieją i tylko jeżdzą i rashują czołgami. Nie rozumiem w czym problem, żeby strzelać na tym modzie potrzebny jest jakiś skrót klawiaturowy czy coś? Proszę o szybką odpowiedź.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z Armored Beasts
« Reply #1 on: 28 September 2008, 17:53:46 »
Tutaj link do na razie najnowszej wersji AB, poprzednie wprowadzały coś takiego jak manual reload bo w grze tego nie było, a po ostatnim patchu jest i się te 2 funkcje wzajemnie "uzupełniają" że nie można oddać strzału, nowa wersja już jest kompatybilna więc użyj jej, poza tym na serwerach już chyba tylko ją spotkasz.

Adeusz

  • Guest
Problem z Armored Beasts
« Reply #2 on: 29 September 2008, 18:06:05 »
Śmiga jak ta lala. Dzięki wielkie, jeszcze takie pytanie czy nie znacie jakichś "zaludnionych" serwerów z tym modem?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Problem z Armored Beasts
« Reply #3 on: 29 September 2008, 20:44:38 »
haha trza se gniazdko wymościć a nie przyjść na gotowe - masz Astera #2 jak wejdziecie w 4-5 to właśnie poszukiwacze zaludnionych serwerów się pojawią i kto wie może i do pełnej pojemności dojdziecie. BTW dla tych co ich odstrasza dociąganie map zrobiłem mappacka do pobrania w Mapowisku.
A właśnie dzisiaj natłukłem FK_Luftwaffe pod ten jego pruski hełm żeby na swoim pancernym 50 slotowcu w końcu toto zainstalował, nie wiem czy sobie poradził ale nawet jak coś spaprał to mu to krok po kroku jeszcze raz wyłożę :wink