Żołnierze > Jeden klan drugiemu klanowi

Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#

(1/5) > >>

BartBear_[PL]:
Zostałem poproszony przez CL tego klanu o kontakt z jakimiś polskimi klanami które chciałyby sobie posparować (raczej dla zabawy) z w/w klanem. Proszę zgłaszać się co do dalszego kontaktu i ustaleń pod email luftwaffevsr@aol.com do CL &襦FK&襦_LUFTWAFFE_[GER]. Klan ten posiada kilka dużych serwerów, najwyraźniej publiczna zabawa przestała im wystarczać :wink.
Mała uwaga... [EDIT: tu była wzmianka na temat komunikacji ale bardziej zaszkodziła niż pomogła to została wycięta :wink]

ShariK PL:
U szwabów nie gram.

BIA Radzio:
Dobrze przeczytałem ....szanowni panowie z niemiec chca grac z bandytami i łachmaniarzami z polski tylko jeszcze w ich jezyku trzeba nawijac bo panowie z niemiec zapomnieli angielskiego to ma byc forma gry czy upokorzenia ...a moze w ramach wspołpracy oni poucza sie polskiego ..to taki Cyrk Montego wyjdzie ..zeby sie zrozumiec nawzajem  oni po naszemu my po  niemieckiemu ... dlatego miło podziekuje na zaproszenie ..no ja tylko ..rodacy sa rozni pozdrawiam wszystkich niemców ..(DZieki za Wrocław)

kuniu:
chyba trochę chłopcy przegięliście... Ja rozumiem, że wymóg komunikacji po niemiecku jest trochę nie na miejscu ale strzelać takie teksty to już w ogóle nie na miejscu... Taki Radzio patriota, a po polsku pisać nie umie...

BIA Radzio:
..strzelam bo mam powod ....  nie wiedziałem  ze byc patriota to znaczy zostac  nauczycielem j.polskiego ..tak off top ciekawe co by na taki zarzut powiedzieli  niepismienni chłopi walczacy np.  w powstaniu styczniowym .... taka dygresja na koniec ..:wink

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version