Author Topic: Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#  (Read 15963 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« on: 06 September 2008, 23:02:47 »
Zostałem poproszony przez CL tego klanu o kontakt z jakimiś polskimi klanami które chciałyby sobie posparować (raczej dla zabawy) z w/w klanem. Proszę zgłaszać się co do dalszego kontaktu i ustaleń pod email luftwaffevsr@aol.com do CL &襦FK&襦_LUFTWAFFE_[GER]. Klan ten posiada kilka dużych serwerów, najwyraźniej publiczna zabawa przestała im wystarczać :wink.
Mała uwaga... [EDIT: tu była wzmianka na temat komunikacji ale bardziej zaszkodziła niż pomogła to została wycięta :wink]

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #1 on: 07 September 2008, 15:09:33 »
U szwabów nie gram.

BIA Radzio

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #2 on: 10 September 2008, 12:59:03 »
Dobrze przeczytałem ....szanowni panowie z niemiec chca grac z bandytami i łachmaniarzami z polski tylko jeszcze w ich jezyku trzeba nawijac bo panowie z niemiec zapomnieli angielskiego to ma byc forma gry czy upokorzenia ...a moze w ramach wspołpracy oni poucza sie polskiego ..to taki Cyrk Montego wyjdzie ..zeby sie zrozumiec nawzajem  oni po naszemu my po  niemieckiemu ... dlatego miło podziekuje na zaproszenie ..no ja tylko ..rodacy sa rozni pozdrawiam wszystkich niemców ..(DZieki za Wrocław)

kuniu

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #3 on: 10 September 2008, 15:05:25 »
chyba trochę chłopcy przegięliście... Ja rozumiem, że wymóg komunikacji po niemiecku jest trochę nie na miejscu ale strzelać takie teksty to już w ogóle nie na miejscu... Taki Radzio patriota, a po polsku pisać nie umie...

BIA Radzio

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #4 on: 10 September 2008, 16:26:54 »
..strzelam bo mam powod ....  nie wiedziałem  ze byc patriota to znaczy zostac  nauczycielem j.polskiego ..tak off top ciekawe co by na taki zarzut powiedzieli  niepismienni chłopi walczacy np.  w powstaniu styczniowym .... taka dygresja na koniec ..:wink

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #5 on: 10 September 2008, 18:44:49 »
No rozwalacie mnie takimi tekstami, nie wiedziałem że mamy tutaj tylu Wszechpolaków, oczywiście że komunikacja po niemiecku jest znacznym utrudnieniem, ale przy chęci dogadania da się (a akurat Polacy to opanowali mowę w 15 językach w 3 zdaniach do perfekcji - i to wtedy kiedy jeździli do tego "ganz dobrego erefenu po najlepsze produkty" i to wtedy jakoś nie przeszkadzało, że po angielsku nie było komunikacji. Jak to ująłem w swoim poście zawsze pozostaje google translator, albo na pewno znajdzie się jeden ich przedstawiciel który będzie posługiwać się angielskim w stopniu umożliwiającym przynajmniej bezproblemową wymianę maili. Ja tylko przedstawiłem swoje doświadczenia komunikacyjne z tymi ludkami z którymi coś pisałem. I RADZIO nie z "bandytami i łachmaniarzami" a przez szacunek akurat możliwe iż "nabyty" w ostatnich kontaktach, chociażby z moją skromną osobą, po prostu historia historią, nie należy o niej zapominać ale żyć dalej i pozbyć się ksenofobii (im się może to udało). Sprawa wygląda tak że jak wpadnę na ich serwer to muszę się z każdym z tagiem FK przywitać chociażby prostym HI :wink bo żaden/żadna (bo też mają płeć przeciwną w klanie) mi nie "odpuści" :)
dodatkowo macie tutaj ich link-stronę do nas:
http://www.luftwaffe-franzkaiser.de/index.php?site=links&action=show&linkcatID=2

w prawdzie ja tam z nicka jestem wymieniony (Goral wie i się nie obraził :wink) ale chodzi o Naszą społeczność.
Poza tym w tym przypadku tak jak z Węgrami współpracujemy na pewnych poziomach jako serwis, no ale co niektórym i Węgrzy "śmierdzą"...

BIA Radzio

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #6 on: 11 September 2008, 01:17:20 »
Nie no nie róbcie ze mnie jakiegos nacjonalisty ..co jak co mam kumpla ktory jest niemcem i polakiem w jedyn opowiadał mi jak go w niemczech historii ucza i wiecie co IIw swiatowa to nasza wina nie kłamie tak jak polskie obozy smierci (!) ..i wiem co to za chory zdeka naród .. jesli mam byc szczery to reka wyciagnieta tylko z jednej strony ..na nic warta .. nie mineło 64 lata a nasi sasiedzi pod prawem Un i z pomoca naszych sadów dostaja odszkodowania badz majatki na pomorzu  a ile ludzi jeszcze nie dostało odszkodowan za niewolnicza prace w IIIrzeszy  szwaby zwlekaja az wszystcy poumieraja wiem tez jacy sa gracze z niemiec na serwach miałem kilka okazji poczuc ich dowcip jesli zakumali ze jestem polakiem...co tam historia    ..nie..przeciez zaden szwab nie powie nic dobrego o nas chyba ze ma w tym interes trzeba pamietaj z nimi nie da sie inaczej ..sorry wychodzie na ksenofoba ..bo mi sie to nie podoba .. zreszta sram na ten naród  i ich psi jezyk tyle ..a Wegrzy smierdza ..oo to nowosc bez przesady ..kto tak twierdzi jest zwykłym durniem ..i przytocze ..słowa mojego zmarłego dziadka(kawalerzyste armii lublin w 1939r wieznia łagrow sowieckich i uczestnika bitwy o monte cassino zołnierza 5 Kresowej dywizji piechoty)   ktory tak okreslił naszych rodakow zapier.. w niemczech do roboty "ten kto tam jezdzi robic jest kawał chu..ja" ..dosatnie i dobitnie !

cichy.

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #7 on: 11 September 2008, 12:42:03 »
Sharik jak zwykle zabłysnął intelektem.
Dziecko drogie naucz się kultuty osobistej odrobinę i błagam Cię nie komentuj bezmyślnie każdego nowego postu.

Ludzię chcą się pobawić i szukają chętnych do gry. Czy to niemcy czy rosjanie, zawsze chodzi o miłą grę.
A chłopak poprosił Barta o pomoc w szukaniu chętnych a wy już nam o całej historii niemiec ( i Polski też) przypominacie? Ludzie... toż to tylko gra :)

Pokolenia, troszku tolerancji, tej każdej. A nie tylko do picia wódki.

BIA Radzio

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #8 on: 11 September 2008, 14:08:50 »
Jesli chca grac nie mam nic ku temu ..ale jesli ja przykładowo ..napisał bym do takiego niemieckiego klanu ze chcemy z nimi zagrac na pl serwie ..ale jezyk obowiazkowo nasz ..zgadnij jaka by była odpowiedz ..?? moze tak zrobicie panowie ale uprzedzam na przykładzie niemieckiej mentalnosci mojego kumpla z niemiec matke ma polke ..ojca niemca  ..a tato za cholere ani słowa po polsku ..wiedz syn z matka po ojczystemu i jeszcze koles ma pretansje   ze z matka mowi w naszym jezyku ..dodam ze tak juz 28 lat .... i dlatego razi mnie taki texst moze dlatego tak sie pobudziłem sorry ..ale dałem te historyczne przykłady ze oni zawsze nas  traktowali z gory i zawsze przez ich głupie poczynania cierpiały pokolenia ..dlaczego nie moze byc  tak ze na serwie w imie porozumienia jezyk rozjemczy czyli angielski ..to taki sobie moj poglad na ta sprawe ..a wiem ze niemcy dobrze nawijaja po angielsku ..bo jakis miesiac temu grajac na niemieckim serwie koles po angielsku poinformował mnie ze dostane bana na sesje za to ze nie chce oddac karabinu snajperskiego ..bo jego zdaniem za mało zabijam ..wiecie chyba chodziło mu o to zebym biegał jak w Cs'e ..łee oczywiscie dostałem bana ..ale wydaje mi sie ze był inny powód mianowicie taki ze odpisałem mojemu rodakowi na serwie na jego pytanie tylko nie po ang a potem otrzymałem odp od kilku graczy zebym tego barbarzynskiego jezyka nie uzywał ....  .wiedz sie troszeczke uprzedziłem ..dodam ze nie pierwszy raz spotykałem sie na niemickich serwerach   z podobnymi texstami ..juz u ruskich jest w miare ..:wink

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #9 on: 11 September 2008, 16:34:26 »
Niemiecki nie jest obowiązkowy w kontaktach z nimi ale preferowany i to przez duże P bo to znacznie wszystko ułatwi, na upartego możecie i po chińsku próbować ale zapewne nieco dłużej zejdzie załatwianie podstawowych spraw. Wszędzie można trafić ludzi i ludziska obojętnie od nacji, wierzę że dostać tekstem w pysk za "barbarzyński język" jest cholernie niemiło, no ale my też mamy takich co nie cierpią niemieckiego dla idei w sumie a nie z jakichś głębszych pobudek, z resztą czy się komuś podoba czy nie to niemiecki brzmi w ten a nie w inny sposób i dla niektórych jest to  pokrzywdzenie przez los :wink - ale to powód żeby im współczuć a nie dyskryminować :)
Serwery FK są zawsze otwarte (za wyjątkiem testów nowych powstających u nich map), prawo ma wejść każdy i nie ma ŻADNEJ dyskryminacji. Jedyne działanie "anty" widziałem kiedy wbił się tam chłopek z nickiem "Hitler Saurce" czy jakoś tak i natychmiast został pod karą bana "poproszony" o zmianę nicka więc totalny zakaz szerzenia nazizmu... Jeżeli komunikacja "narodowościowa" nie przeszkadza innym w sposób ewidentny W GRZE - czyli non stop włączony voip/cały czas chat w niezrozumiałym dla większości graczy języku to nie jest zabroniona a osoby nie są dyskryminowane w żaden sposób.
Załóżmy, że FK to po prostu bliżej nieokreślony narodowościowo cudzoziemski klan, kto ma ochotę z nimi posparować? :wink

Więc moje pytanie podstawowe, bo widzę że odzew temat jakiś odniósł, ale czy właściwy i zamierzony to nie wiem...Kontaktował się ktoś z nimi czy tylko za ich plecami sobie tutaj bezzasadnie psioczymy?

plonek

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #10 on: 11 September 2008, 20:25:17 »
daj tylko maila do kogos od nich kto po angielsku verstehen

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #11 on: 11 September 2008, 20:32:46 »
Ech se strzeliłem samobója z tym niemieckim - dobra tego nie było :wink, piszcie na podanego maila po angielsku reszta po ich stronie i wyjdzie w praniu :p

Yab_PL

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #12 on: 12 September 2008, 19:14:43 »
a to nam sie klutnia narodowosciowa zrobila. Ja tam nie mam problemu jesli ktos mi pisze ze mam niemieckiego uzywac. Pisze po angielsku a jak nie rozumie to jego problem. Nigdy nie spotkalem sie na serwerach z jakimis nacjonalistycznymi incydentami i wydaje mi sie ze Radzio sobie dobudowales ideologie. IMHO gorzej jest pod tym wzgledem na francuskich serwerach i generalnie z francuzami. Btw. istnieje taka gra gdzie 2/3 graczy to niemcy, praktycznie w 90% uzywa sie jezyka niemieckiego (mimo ze angielski obowiazuje) ale i tak nazwanie kogos ze gra w ta gre jak niemiec jest synonimem nooba:D

BIA Radzio

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #13 on: 14 September 2008, 01:08:00 »
Yab z całym szacunkiem nic sobie nie dorabiam ...nie twierdze ze takie incydenty sa non toper ..po prostu sie zdarzaja jak wybory co kilka lat ..widzisz jedni pisza ze na francuskich leszcza itd  .. a prawda jest taka ze nas jako naród mało sie toleruje w europie ....choc nie twierdze ze wszedzie ..a w Ro graja ludzie nie boty i roznie to bywa ... :O_o

Yab_PL

  • Guest
Chętni na "Fun War" z niemieckim klanem &襦FrantzKeiser&&#
« Reply #14 on: 14 September 2008, 02:46:28 »
hmm, szczerze? Oprocz klanowek (no ale to poczesci uzasadnione - jak sie nie ma skilla to sie wszystkiego probuje by wygrac:D) to nie spotkalem sie z jakas szczegolna dyskryminacja mnie ze wzgledu z jakiego kraju pochodze, zarowno w grach jak i w 'realu'