Author Topic: Polacy w Mare Nostrum  (Read 13917 times)

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #15 on: 02 August 2008, 21:23:27 »

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #16 on: 03 August 2008, 01:04:08 »
Mam nadzieje że obelgi nie będą opierać się na słowach zaczynających się na „kur” (może poza kurdę i kurczę) i „pier”, bo to konkretnie zabije klimat z takimi współczesnymi bluzgami. Według mnie bardziej pasują okrzyki w stylu „cholerne szkopy!” czy „choć tu frycu!”, może dla dzisiejszych uczniów wydadzą się dziecinne, ale cóż język się zmienia.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

BIA Radzio

  • Guest
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #17 on: 03 August 2008, 01:15:52 »
Co do komend głosowych ..to przydała by sie osoba ktora jest juz toszke w latach ..chyba nie musze tłumaczyc dlaczego ..w afryce i Włoszech walczyli zołnierze w wiekszosci weterani pamietajcy kampanie wrzesniowa  w wiekowej granicy 26 -36 lat nawet starsi .. wiedz ..według mnie głos chciałbym słyszec dosyc konkretnego goscia nie jakies sztywne epietety ..zabrzmi to troche dziwnie ale zdeka trzeba bedzie przygotowania aktorskiego emocje w komendach  itp. nagrywanie wokali to nie takie lajtowe ....proponuje zebrac liste ludzi ktorzy chca to zrobic ...i zgłosic ich do projektu ....nagrac kilka dem i wybrac najlepsze i najklimatyczniejsze ..co wy na to ???

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #18 on: 03 August 2008, 07:58:47 »
Ja się tylko zastanawiam, czy to będzie nagrane żywcem z ts, bo głosy z tego brzmią tak jakby nieczysto, czy idziesz do jakiegoś studia, nagrywasz i wysyłasz pliki (mówię tak, bo chyba nikomu nie będzie się chciało łazić do twórców MN)

BIA Radzio

  • Guest
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #19 on: 03 August 2008, 14:41:36 »
NIE do konca ...i  NIE TS !!! z kad ten pomysł ..do nagrania dzwieku potrzebny bedzie dobry program ..na kompa i dobry mikrofon ..  a i tak wszystko obrabia sie jeszcze przez inny program to tak dla laikow ...

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #20 on: 03 August 2008, 16:43:26 »
Raczej ktoś mający dobry sprzęt nagra to np. u siebie, a potem wyśle twórcą pliki dźwiękowe.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #21 on: 03 August 2008, 17:06:32 »
To wbijać do mnie, bo akurat zostałem akustykiem w szkole. Więc pare microfonów i jazda :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #22 on: 03 August 2008, 19:14:19 »
ja moge zagadac, niektorzy wiedza co gadam na ts ;)
a co do czystosci glosu to jest jeszcze mumble na ktorym brzmi dzwiek po 2 minutahc lepiej niz na venrilo czy teamspeaku

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #24 on: 04 August 2008, 12:31:00 »
Eee tam po dłuższym zastanowieniu się powiem tak. Według mnie nie będzie polaków bo nie będzie a to co piszą na forum uważam za mało wiarygodne. Niech dadzą jakiegoś oficjalnego newsa, że trwają pracę na tym i na tym . Wtedy można pogadać.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #25 on: 04 August 2008, 21:10:29 »
A mi się A mi się wydaje Shariku PL że jesteś pesymistą. Jeśli ludzie robią darmowego moda dla innych ludzi, to czemu nie mieli by zrobić nacji mniej popularnej z którą nie sprzedałaby się komercyjne gry. Potrzebna jest jedynie pomoc innych ludzi – polskie głosy i choćby jeden uzdolniony twórca moda który wspomógłby prace całej pracy.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

VikPL

  • Guest
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #26 on: 07 August 2008, 10:20:50 »
Polaków w sumie mogli by zrobić

CaiusCosades

  • Guest
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #27 on: 07 August 2008, 14:12:07 »
No to mamy zgode Vik'a...

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Polacy w Mare Nostrum
« Reply #28 on: 16 September 2008, 00:53:00 »
Nie narzekajcie, ciągle jest szansa i na Polaków. Z tego co widać strona MN jest ciągle aktualizowana, mam tylko nadzieje że zdąrzą wydać wersje 1.3 zanim ludzie przestaną całkiem grać w RO.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"