Author Topic: Mosin-Nagant 1930G  (Read 11205 times)

Marcin9

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« on: 19 August 2006, 17:04:18 »
ma ktos jakoms taktyke jak chodzic tom broniom zeby dobrze zabijac i szybko zdobywac punkty za zabitych i jak celowac by zabic za 1 strzalem zna sie ktos natym :blushbylbym wdzienczny jak ktos dobze umie grac takimi broniami jak Mosin i ma jakoms taktyke

Eric

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #1 on: 19 August 2006, 17:19:38 »
Twoja ortografia to chyba jakaś prowokacja dla adminów...
Jak strzelać żeby zabić za pierwszym strzałem? Najlepiej celnie :P Przeciwnik będzie miał farta jeśli przeżyje celny strzał :P

Razer

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #2 on: 19 August 2006, 17:30:17 »
Przedewszystkim tą bronią chodź z lufą do przodu.

AC| AdRain

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #3 on: 19 August 2006, 17:42:43 »
szczerze ja tą bronią strzelam lepiej niż mauserem chodź większosc ludzi ma na odwrót ;D strzela lepiej karem... nie wiem rekord klient sciagniety z około 75m bez celowania :D p prostu trzeba poczuć tą broń :) m38 to G bo nie ma bagnetu ale bagnet ejst bardzo przydatny w pomieszczeniach czy transzejach :D tą broniom nie można się zawachać

Macias1973

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #4 on: 19 August 2006, 18:00:35 »
"ma ktos jakoms taktyke jak chodzic tom broniom zeby dobrze zabijac i szybko zdobywac punkty za zabitych i jak celowac by zabic za 1 strzalem zna sie ktos natym bylbym wdzienczny jak ktos dobze umie grac takimi broniami jak Mosin i ma jakoms taktyke "

jakoms - jak najlepszą, tom - tą, broniom- bronią, natym - na tym, wdzienczny - wdzięczny, dobze - dobrze,
Też wole osobiście Mausera 98K, broń preferowana. Trudna w krótkim i póldystansie, wszystko zależy od jednego strzału bo zazwyczaj nie ma drugiej szansy. No i jak przedmówca zasegurował, bagnecik to jest to....

Kowal

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #5 on: 19 August 2006, 18:26:22 »
Ja tam bagnetu nie używam (chociaż go zakładam:D). Poprostu nie zdążę podejść do wroga:D

Macias1973

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #6 on: 19 August 2006, 18:35:14 »
Quote
Kowal :
Ja tam bagnetu nie używam (chociaż go zakładam:D). Poprostu nie zdążę podejść do wroga:D

To prawda, często bywa że nie mamy możliwosci użyc bagnetu. Najczesciej w starciach bliskiego kontaktu naszym przeciwnikiem zazwyczaj są typowe jednostki szturmowe. Wyposażone w broń automatyczną co niestety konczy się smiercią.
Ale ja osobiście przynajmniej 10 graczy "usmierciłem" kłując ich bagnetem. Szczególnie kiedy uda sie przedostać na tył wroga lub kiedy nasz cel nieswiadomy prowadzi swój zabójczy ogień a my po cichu od tyłu ciach...

Kowal

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #7 on: 19 August 2006, 18:53:42 »
Quote
Macias1973 :
... Szczególnie kiedy uda sie przedostać na tył wroga lub kiedy nasz cel nieswiadomy prowadzi swój zabójczy ogień a my po cichu od tyłu ciach...


Ja w tej sytuacji strzelam, bo nie będzie wiedział skąd dostał. Również może odwrócić się albo pobiec dalej i będzie po fragu:D

Macias1973

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #8 on: 19 August 2006, 19:04:53 »
Quote
Kowal :
[Ja w tej sytuacji strzelam, bo nie będzie wiedział skąd dostał. Również może odwrócić się albo pobiec dalej i będzie po fragu:D

Można i tak, ja oszczędzam amunicje :wink
Ale nie przejmuj się, jak podejdziesz od tyłu nieswiadomego to nie ma bata, musi zginąć.
Co do strzału czasami bywa że wali artyleria i znamy znajome drgania i strzał który chybi może byc złowrogi.

Kowal

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #9 on: 19 August 2006, 19:06:37 »
Dlatego nie strzelam jak wali artyleria.

AC| AdRain

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #10 on: 19 August 2006, 19:17:53 »
Macias ja też minmum 10 zabiłem bagnetem ale niy tylko od tyłu.. na mapie basovka kiedy jest rzucony granat dymny W transzeji zakładam bagnet i biegne sprintem przed siebie (jezeli jestem ruski) często klient nawet z autmatem nie zdąrzy strzelić dlaczego? bo kto by się spodziewał biegnącego wściekłego ruska z przygotowanym bagnetem na broni celujacm w naszą pierś :)

Macias1973

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #11 on: 19 August 2006, 19:39:04 »
Fakt, akt taki jest mało spotykany a tym bardziej kto przypuszczałby taką sytuacje.Jest to jakaś strategia, zreszta sam wiesz, no i na ile jest sprawdzona. Często standardowe wręcz sztampowe zachowania są przewidywalne, a tak atak niestandardowy i byc może to klucz do pewnych osiągnięc.

Kowal

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #12 on: 19 August 2006, 20:03:37 »
Ja uważam że używanie bagnetu jest zależne od skilla. Jedni zabiją bagnetem szturmowca inni nie zabiją nawet strzelca(np. ja:D).

Mati

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #13 on: 19 August 2006, 20:11:27 »
Zabicie bagnetem szturmowca jest to moim zdaniem kwestia szczęścia.

PrezesOi

  • Guest
Mosin-Nagant 1930G
« Reply #14 on: 20 August 2006, 08:41:34 »
to powiedzcie jedna rzecz-czy jest mozliwe zabicie kolba lezacego przeciwnika? kilka razy probowalem i nic. zawsze konczylo sie staroswieckim sprejem z pepeszy w jego plecy.