Author Topic: tak dla posmiania sie  (Read 26886 times)

Guz

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #30 on: 25 July 2008, 18:23:38 »
Quote
BIA Radzio :
do guz grałes kiedys w close combat??? bo wydaje mi sie ze nie .. (...)


Musze cie zmartwic CC cala sera nalezy do jednych z moich ulubionych gier tak samo jak poczciwe Jagged Alliance czy kilka gier Paradoxu z EU2 i Victoria na czele. Po za tym po czym wysnules wniosek ze nigdy nie gralem? Po tym ze wypowiedizalem sie dosc nieprzychylnie o ostaniej czesc? Niestety dla mnie CC5 i wczesniejsze na monitorze panoramicznym wygladaja koszmarnie przeskalowane na 4:3 a niestety nie da sie ich uruchomic w wiekszej rozdzialce niz 1024x680, dla tego jestem zmuszony do gry w CC: CoI i CC: MT. Po za tym nie wiem czy miales okazje pograc po sieci w CC jezeli nie to polecam, obiecuje ci ze po kilku bitwach zakochasz sie w grze jeszcze bardziej.


Quote
Wawer :
hmmm znasz jakąkolwiek grę fps z ostatnich lat, w którą gra się klanowo w więcej niiz 6 osób ?


Na szybko i z pamieci to chyba ArmA i BF'y

BIA Radzio

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #31 on: 25 July 2008, 18:30:48 »
Ok zwracam honor ...a na sieci pewnie gram ...i bede grał w mojej ekipe mam jeszcze z kim zagrac oczywiscie cala great kampanie ..ale wszystkie serie Cc saswietne ..fakt w Cc5 poszli tylko na amerykanow ale tez wporzo ..najlepsze czesci moim skromnym zdaniem to CC2 ,4,5 3jka jakas taka ogolna ..mogli zrobic np.sam stalingrad ....sorry za off top[

Guz

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #32 on: 25 July 2008, 18:42:54 »
Akurat do CC2 jakos sie nie przekonalem, natomiast CC3 jest czescia od ktorej zakochalem sie w calej serii i wlasnie ciesze sie niesamowicie ze jego reedycja bo tym wlasnie jest CoI poszla na pierwszy ogien. Jezeli chodzi o CC4 przyznaje sie bez bicia ze jakos nie mialem okazji zagrac w pelna wersje, z tego co pamietam zrazil mnie brak mozliwosc wybrania sprzetu ktorym chcemy dowodzic. Natomiast CC5 mimo ze ogranicza sie do walk w normandii to jednak laczy najlepsze elementy z poprzednich serii (mapa strategiczna i mozliwosc zakupu wlasnych jednostek). Co wiecej do niepodwazalnych zalet tej czesci nalezy cale zatrzesienie mniej lub bardziej udanych modyfikacji. Zreszta jest cecha chyba kazdej z czesci CC (ehh nie ma to jak modzik Fall Weiss do CC3/CC: CoI :) ). Natomiast ostatnia czesc Modern Tactics to jest to duzy krok wstecz, jak pisalem wczesniej gra w singla jest bardzo slaba natomiast jezeli chodzi o gre po sieci to mozliwe ze udowodnila by slusznosc porownywania jej do poprzednich czesci.

maddogPL

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #33 on: 25 July 2008, 21:01:41 »
Sorry panowie ale ja gram obecnie w moda Der Ost Front pod CCIII na Xp i w rozdziałce 1650x1080 i poza początkowymi powitalnymi screnami to pole walki mam w zasięgu prawie całego wzroku....sorry k..... czy my się przypadkiemnie znamy z http://psff.eufi.org/index.php  tam mam ksywkę hans77.

Guz

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #34 on: 25 July 2008, 21:44:35 »
Mozesz sie podzielic jak to zrobiles? Ja z CC5 przy odpalaniu w zgodnosci z win95/98 nie mam mozliwosci wybrania wiekszej rozdzielczosci niz 1280x1024, przy odpalaniu w zgodnosci z win Nt mam mozliwosc wybrania wiekszej rozdzielczosci jednak gra wtedy muli i dosc szybko sie wysypuje.

Co do forum ktore podales to nie mam na nim konta ale raz na jakis czas te, wejde. Znaczenie czesciej zagladam na samo http://forum.eufi.org/portal.php

maddogPL

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #35 on: 25 July 2008, 22:25:04 »
Nie wiem jak...mam WinXP HE orginał(trochę pokaleczony ;)..może zależy to od konfigu kompa wiele osób miało problem Z CC gdy jechało na podkręconych kartach grafiki...ale inni którzy mieli takie lub podobne konfig.kompa nie zgłaszali takich usterek...nie wiem z czego to wynika..ja też miałem zmuły gdy miałem kompa z PIV 3Ghz@3,6Ghz..ale podobne sytuacje nie zdarzały się mimo Opterona 165@2,8Ghz...i tak jak mam teraz Q66002,4@3,0.Looknij tutaj może znajdziesz odpowiedź:
http://psff.eufi.org/viewforum.php?f=22
Dzięki http://forum.eufi.org/portal.php nasze forum dalej istnieje...a przezyło dwa wielkie krachy...a z podstawowej załogi i tak większość zawitała z powrotem..70-80%.

Guz

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #36 on: 25 July 2008, 22:49:08 »
Przejzalem, przejzalem i to nie tylko to forum ale tez CSO i CCS. Kwestie podkreconych kart grafiki czy proca odrazu eliminuje gdyz dzieje sie tak na nie kreconym sprzecie. Pozostaje mi sie ograniczyc tylko do CC: CoI na szczescie spora czesc modow do CC3 zostala przekonwertowana pod CC: CoI.

maddogPL

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #37 on: 25 July 2008, 23:08:57 »
Jest też inne wyjscie...stary komputer ze starym sytemem...złożyłem sobie taki gdy dorwałem iso.Privaterea 2 pod Win 95...po nadpisaniu tego iso. na oryginalną kopię DOSowej wersji Privatera dało się w niego grać pod Xp tylko do momentu wyłączenia komputera...po ponownym uruchomieniu gra nie chciała się już uruchamiać...więc złożyłem sobie,,trupka''zPII350,384MB ramu,Rivą 16MB i SB...do tego HD 2...cośtam GB i od czasu do czasu sobie pogrywam.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: tak dla posmiania sie
« Reply #38 on: 17 March 2012, 21:20:49 »