Author Topic: tak dla posmiania sie  (Read 26540 times)

Yab_PL

  • Guest

Chupacabras84

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #1 on: 24 July 2008, 15:47:17 »
Zabawne po RO wyłączyłem celownik w stalkerze i zmodyfikowałem obrażenia broni na bardziej realistyczne, a celowniczki na ekranie po prostu mnie dobijają podobnie jak i apteczki albo paski/procenty zdrowia zresztą cały ten hud  w A.A  albo jakiejs innej grze mnie odrzuca(oczywiscie chodzi o gry które próbują być realistyczne  nie chodzi tu o TF2 albo Qake, a recenzje pewnie robiła ta lalunia która nie wątpię  ma dużo talentów:love ale oceny gier nie powinna się podejmować  :dozingoff
Masakra żeby taką grę tak nie docenić.

patrykus93

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #2 on: 24 July 2008, 15:51:05 »
Tak to jest jak za recenzowanie gier się biorą partacze i dzieci KAŁter strajka

BIA Radzio

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #3 on: 24 July 2008, 15:54:21 »
Jak widze takie recenzje to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera ..jedyna gra o drugiej wojnie swiatowej ktora wymaga od gracza wiekszych umiejetnosci niz tylko bezmyslne bieganie na ciasnych mapach i strzelanie z podskokiem.. dziwny jest ten program typowo komercyjny szit reklamujacy dzieciaka gry typu Srejk ..KALL OD FIUTY czy  jakis mangowy syf na konsole a wyszydzajacy takie utrudnienia w grze jak brak j...nego celownika czy dłusze ładowanie broni no jasne niech jeszcze posmieja sie ze nie wiadac gdzie leci granat przeciwnika lub brak teleportu postaci albo jeszcze ze nie mozna skakac z okna bo mozna sie zabic ..zreszat widac po tej lasce i tym gosciu ze to normalni prezenterzy wyuczeni kabaretu i texstu przed kamera ..LOL moja ocena -10

Chupacabras84

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #4 on: 24 July 2008, 16:07:50 »
Quote
BIA Radzio :
 mangowy syf na konsole

Człowieku miałem psx'a mam playa2 szykuje sie do kupienia trójki i nie wiem czemu jak na konsole to musi być syf i zero realizmu cały ten bulshit wymyślili fanboye a reszta  poprostu powtarza bezmyślnie, założę się że większość gier widziali na ju8)tubie a później wygłaszają takie teksty jak konsole to syf,zero realizmu, pryszczaty kids only i tym podobne.
A wracając do recki no powaga, RO to gra do której porównuje każdą kolejną a oni ją tak zjechali że słów nie mam.:((

Apos

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #5 on: 24 July 2008, 16:29:23 »
Lepsze recenzje oraz uwagi o RO można znaleźć w komentarzach do tego artykułu. Dobrze, że nie pozostawiono suchej nitki na 'wykwalifikowanym' recenzencie. Tak to jest jest za pisanie o grach zabiera się dzieciarnia amerykańska dla której szczytem realizmu jest tryb rambo z CoD'a czy MoH'a...

BIA Radzio

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #6 on: 24 July 2008, 16:32:31 »
hehe pokaz mi choc jedna gre na konsole  w stylu Ro ..sam posiadam konsole i tylko panzer front  ..na szaraka daje rade jakies 70 % gier na konsole psx to chore mangi zreszta TO KONSOLA !!!! stary co ty pierdzielisz ....nie ma to jak postrzelac na padzie grałem w medala i call of duty 3 ..u kumpla i zal.pl gry do pupy i jeszcze ...nie noszkoda klawiatury na stukanie ..jesli lubisz pokemony to ok..!!1

Tomciaz_PL

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #7 on: 24 July 2008, 16:44:16 »
No crosshair - no fun. Skandal! Odkąd to ginie się od jednego pocisku? Dlaczego nie można wsypać pocisków do karabinu tylko trzeba ładować? E, idę na Wild Buncha się odstresować :P

Chupacabras84

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #8 on: 24 July 2008, 17:06:13 »
Quote from: BIA Radzio
sam posiadam konsole
Stary co ty pierdzielisz posiadasz psx o ile dobrze pamiętam? wiesz to ma ponad 10 lat,  ty myszlisz ze gry przez ten czas nic się nie zmienili?
Quote from: BIA Radzio
70 % gier na konsole psx to chore mangi
Nie wiem skąd masz tę statystykę może z poradnika młodego fanboya:O_o po drogie po raz kolejny nie mówimy o psx tylko o konsolach nowszej generacji troszki sie od czasów psx pozmienialo. Swoją drogą ja nic złego w mangach nie widzę.Na PS2 dotychczas wyszło 5000 gier nawet jak nie lubisz mang i tak jest z czego wybierac.
Quote from: BIA Radzio
hehe pokaz mi choc jedna gre na konsole w stylu Ro
hehe ale w klimacie RO. Niemcy-ZSRR nawet na PC trudno znaleźć coś w tym klimacie  
Quote from: BIA Radzio
nie ma to jak postrzelac na padzie grałem w medala i call of duty 3 ..u kumpla i zal.pl gry do pupy
Rozumiem że nie radziłeś sobie z grą na padzie łącze się z tobą w bólu....8) swoją drogą też na początku nie radziłem sobie z myszką i klawiaturą na szczęście zamiast płakać że jest do pupy porostu się przyzwyczaiłem ty też spróbuj zanim stwierdzisz ze jest do ... jak masz ręce z "dupy" to nie wina pada:D
Quote from: BIA Radzio
TO KONSOLA !!!!
 Świetny argument nawet jak na ciebie :D
Quote from: BIA Radzio
jesli lubisz pokemony to ok..!!1
Może i nie lubię pokemonów ale zanim zjadę czyjś sprzęt, gusta czy ktoś lubi mangi czy nie albo zapytam co miał na myśli
Quote from: BIA Radzio
stary co ty pierdzielisz
:D bardziej się zastanowię.  
Quote from: BIA Radzio
i jeszcze ...nie noszkoda klawiatury na stukanie

tu sie z tobą zgadzam to jest forum o RO a nie kącik emo fanboy'ów i nie mam zamiaru go w taki zmieniać.

Trójgraniec

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #9 on: 24 July 2008, 19:25:25 »
Co niektórzy z Was zapieniaja się jakby im po matkach pojechali. Fakt że recenzja (o tej "pisemnej" mówie nie o kinoteatrzyku) nie uwypukla wszystkich zalet RO, zwłaszcza teamplaya, ale to bolączka wszystkich recenzji. Z całą resztą trudno sie nie zgodzić - napisał że nie ma celownika i apteczek - tylko tyle - a wszyscy w podpisach potraktowali to jak zarzut. Napisał że gra ze względu na realizm jest raczej niszowa. Czepił się tylko przejmowania capzonów - no fakt  - najrealistyczniejsze to nie jest.
Recenzja jak na mój gust jest ok - wiekszość czytelników to goscie wychowani na CSie,MoHu, CoDzie Qwaku Unrealu etc. RO omija szeroki łukiem bo ich nuży - i dlatego zostali ostrzeżeni, to co miało by przyciagnąć maniakow jak my :P zostało wyszczególnione. Ocena troche ostra no ale coż - autor na wstępie uczciwie napisał że bardziej bawią go rąbanki niż silenie sie na realizm.

A co do nędznych recenzji - o tu jest piekny przykład:

cichy.

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #10 on: 24 July 2008, 19:41:52 »
Nędzna amerykańska recka pisana i wymyślana przez amerykanów dla amerykanów i tyle.
Przez ten nędzny naród dostajemy coraz częsciej pełno nędznych gier... przykład Gothic 3, druga część była robiona z myślą o euro graczach, bo w samych niemczech i polsce sprzedała się najlepiej, w 3 chcieli wszystko uprościć dla głupich amerykanców, na szczęscie nie wszystko zepsuli no ale...

Chupacabras84

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #11 on: 24 July 2008, 20:08:26 »
Quote from: trójgraniec
Co niektórzy z Was zapieniaja się jakby im po matkach pojechali. Fakt że recenzja (o tej "pisemnej" mówie nie o kinoteatrzyku) nie uwypukla wszystkich zalet RO, zwłaszcza teamplaya, ale to bolączka wszystkich recenzji. Z całą resztą trudno sie nie zgodzić - napisał że nie ma celownika i apteczek - tylko tyle - a wszyscy w podpisach potraktowali to jak zarzut
Po pierwsze jeżeli wszystkich coś oburza co ciebie nie rusza to jest szansa że coś przeoczyłeś więc nawet powiem ci co. To konkretnie że zostało to przedstawione jako minus coś co tylko psuje zabawę. Było powiedziane też że gra jest hardcorowo realistyczna tak bardzo że psuje to zabawę ogolnie niektóre cechy ktore wedlug mnie są dużą zaletą RO zostały przedstawione jako duże psujące zabawę minusy no i że gra dostała 2/5 bo jest niegrywalna,miejscami realizm jest za duży a miejscami wogole go nie ma,że jest grą niszową dla zapaleńców i niezbyt grywalną,jest pełną niedoróbek i bugów "tu sie zgodze ale jakoś szczególnie to zabawy nie psuje zresztą każda gra na peceta tak ma" powiedziane też że nie oddaje klimatu a skupia sie na broniach z których strzelanie jest tak trudne że niemożliwe. wersji pisanej nie czytałem ale domyślam się że jest tam to samo może nieco mniej co w video recenzji o której mówie
Wiesz nie zostało to przedstawione w sposób neutralny co najmniej tylko w negatywny a według mnie są to właśnie plusy RO a takie recki mogą niepotrzebnie odstraszać.

Trójgraniec

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #12 on: 24 July 2008, 21:23:28 »
@Chupacabras
Quote
o tej "pisemnej" mówie nie o kinoteatrzyku

ciocia|Ola

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #13 on: 24 July 2008, 22:52:18 »
Trójgraniec dobrze mówi, ja się tez odnoszę do pisemnej recenzji. Wbrew pozorom chyba nie napisała go babka jak ktoś tutaj pozwolił sobie wrzucić, chyba, że ma pseudo dziennikarskie==> Article By: Tom Price
RO ma swoje zalety,  dla niektórych są to oczywiste wady. Ja sięgnęłam po ta grę, bo zainteresowała mnie gra bez celownika, a że jest niszowa no cóż ja jak do tej pory bawię się nią :) . No i Medic by się przydał a nie, że dostaje kulkę chwile kuleje a zaraz jest OK. :P

Guz

  • Guest
tak dla posmiania sie
« Reply #14 on: 25 July 2008, 01:37:39 »
Tak czytam te komentarze i zastanawiam sie nad tym czesc osob strasznie sie przejela ta ocena. Czy to ze RO zostalo ocenione na 2 zmienia jakos wasz stosunek do niej? Czy przestanie grac w RO przez ten fakt? Czy wasz system wartosci legl w gruzach? Nie wydaje mi sie. Recenja jak to recenzja z zalozenia jest subiektywna, a jezeli ktos szuka gry realistycznej siegnie po nia zwlaszcza po takiej recenzji, w ktorej realizm jest wytykany jako wada. Z drugiej strony nalezy sie cieszyc z faktu ze grala dostala niska note, dzieki temu nie grozi nam wysyp wszechwiedzacych "czternastolatkow".

Co do konsol to Radzio do niedawna pod czescia twoich argumentow podpisywal bym sie rekoma i nogami jednak mialem przyjemnosc pograc na x pudle i powiem ze moze konsola to nie pc ma swoje wady ale tez zapewnia duzo zabawy, a kwestia braku klawiatury i gryzonia przeszkadza tylko przez chwile. Natomiast jezeli chodzi o realistyczne gry to akurat uwazam ze kazdy raz na jakis czas lubi jakas odmiane.