Author Topic: Tankietnyje praktisy  (Read 23033 times)

Banita

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« on: 10 July 2008, 12:39:06 »
Otóż jako że zbliża się do nas wielkimi krokami nawałnica na wschód, a jak wiemy powszechnie używaną tam bronią masowej zagłady były czołgi, wpadłem na pomysł, że można by podszkolić się w tym kierunku. Mianowicie chodzi mi o prace w zespole ([zakładając ze w tanku byłyby po 2 osoby] dowódca czołgu-kierowca; komunikacja pomiędzy dwoma tankami w kolumnie dwóch tanków wzajemnie osłaniających się:P). Oczywiście trzeba będzie od razu wybrać sobie zawód(kierowca-działowy), bo przecież mamy być najlepsi w tym co będziemy robić na polu bitwy. I tak chciałbym zorganizować treningi po i poćwiczyć zgranie w zespołach, co zapewne zaowocuje w zwiększeniu skuteczności i żywotności czołgów (pomijając taktykę). Oczywiście nie jest to ściśle związane z FB, jakkolwiek możnaby już grać po swoich stronach konfliktu i tworzyć zgrane ekipy, które mogłby by kontynuować karierę w FB(zakładając, że wzajemnie będą chciały i potrafiły się dobrze dogadać:D[z czego zaczyna robić się problem{czemu zapobiegłby moj projekt}]). Raczej miałoby na celu zachęcenie ludności sceny do odwiedzania serwerów z czołgówkami w zorganizowanych organizacjach i tradycyjnie, dobra zabawe ;)

Hiacenty

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #1 on: 10 July 2008, 13:27:10 »
Ja mogę iść na takie cosik , bo i tak nudy są zleksza : > tylko trzeba by uzbierać trochę chłopów :)

komoter

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #2 on: 10 July 2008, 13:46:28 »
Pisze sie na to  Hiacenty jak cos bedzie  napisz mi

Skar

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #3 on: 10 July 2008, 13:56:36 »
Ja się na to pisze ;] ale jeżeli zagram to jako kierowca ^^


Tylko co jak i kiedy? xD

patrykus93

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #4 on: 10 July 2008, 15:36:19 »
Może być fajnie jakby co to mogę strzelać :)
Będzie AB?

JeyPL

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #5 on: 10 July 2008, 17:29:48 »
ja w sumie piechota, ale tankiem tez troche umiem, na dobra sprawe czolgi czasem potrzebuja oslony

gustavo

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #6 on: 10 July 2008, 17:50:11 »
To ja mogę być właściciemlem panzerfausta :D

kryszek

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #7 on: 10 July 2008, 17:52:44 »
No ja też jestem piechurem,  do puszki mnie najwyżej siła wepchniecie xD

kazmirzk

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #8 on: 10 July 2008, 18:07:21 »
hmm czołgi to ja uwielbiam, jak i większość Fsq.. ale wątpie by ktoś od nas sie na to pisał.. po 1 na meczach gra sie zazwyczaj pojedynczo w czolgach (my gramy we 2 tylko w tigerze, na niektorych mapach).. po 2 z doświadczenia wiem, że komunikacja kilku dwuosobowych czołgów wprowadza jedynie zamęt, gdyz trudno jest rozpoznać kto do kogo mówi, nawet we własnym klanie, a co dopiero na TS z osobami, których głosów się do końca nie zna.. Trzecim powodem jest pewnie to, że posiadamy kilku panów, którym terningi w blaszakach już chyba konieczne nie są :D

Sava

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #9 on: 10 July 2008, 18:27:56 »
dla tego obstawiałbym komunikacje w czołgu miedzy dwoma na voice'ie na kanale lokal

Banita

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #10 on: 10 July 2008, 19:43:12 »
Quote
kazmirzk :
komunikacja kilku dwuosobowych czołgów wprowadza jedynie zamęt


w samym czolgu do komunikacji sluzy klawiatura numeryczna, ktora za zwyczaj glosow nie wydaje ;) Swoja droga mozna sie bedzie pobawic w "Pantera 2 do tygrysa, odbior":D Tak na powaznie to miedzy innymi chodzi o to zeby to zlikwidowac, mowic tylko o rzeczach waznych i trzymac sie swoich zadan jakie beda nadane kazdemu z czolgow etc.

Quote
kazmirzk :
posiadamy kilku panów, którym terningi w blaszakach już chyba konieczne nie są :D


Tym lepiej jezeli beda chcieli sie pobawic. moze sie czegos nauczymy ;)

Quote
Sava :
dla tego obstawiałbym komunikacje w czołgu miedzy dwoma na voice'ie na kanale lokal


mi voip na przyklad sprawnie nie dziala :P (nie wiem co z nim jest, slychac tylko szum)


btw. planuje potyczki raczej bez piechoty... trenujemy czolgi.

kazmirzk

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #11 on: 10 July 2008, 19:53:29 »
komunikacja w czolgu z poziomu klawiatury numerycznej to tylko podstawa.. nie powie ona kierowcy na ktorej godzinie jest czolg.. wiec trudno mu sie bedzie ustawic, z drugiej zas strony takze i dzialowy nie zostanie szybko poiinformowany na ktora godz ma lufe skierowac.. Voip lokal tez dobrym pomyslem nie jest gdyż za dużo z takiej rozmowy zrozumiec sie nie da..

Pytałem.. nie chcą.. mówią że za free trenować nikogo nie będą.. No chyba że wymiana doświadczeń za jakąś fajną taktykę na mapkę piechotną ^^

kryszek

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #12 on: 10 July 2008, 21:03:01 »
Quote
kazmirzk :

Pytałem.. nie chcą.. mówią że za free trenować nikogo nie będą.. No chyba że wymiana doświadczeń za jakąś fajną taktykę na mapkę piechotną ^^



To ja was przetrenuje, jak uciekać przed sdkfz'em co?? :P (Lipa będzie wiedział o co chodzi) :D

Herr_Batke

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #13 on: 10 July 2008, 21:26:06 »
Szybko i zakosami :D

kazmirzk

  • Guest
Tankietnyje praktisy
« Reply #14 on: 10 July 2008, 21:28:14 »
My tez wiemy Kryszek o co chodzi ^^