Author Topic: Fall Barbarossa - temat ogólny  (Read 72111 times)

Sava

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #30 on: 25 June 2008, 21:47:40 »
zmieniam nick na Helmut_von_Sava :D

kryszek

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #31 on: 25 June 2008, 22:57:03 »
A ja uważam, ze mógłbym dowodzic obydwoma stronami ;P Czy mógłby tutaj ktoś temu zaprzeczyć, bo wydaje mi się, że nie  xD

Hiacenty

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #32 on: 25 June 2008, 23:07:32 »
Franz lubisz dużo pisać ?:love

@kryszek ja      (((Oo  _moge_ <----lol))))l    zaprzecze !

Wawer

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #33 on: 25 June 2008, 23:07:49 »
@Liipa - co do spamowania będziemy mieli luz - pisanie na czacie gry będzie zarezerwowane dla dowódców, a przygotowywany regulamin teamspeaka skutecznie ograniczy niepotrzebne problemy:D

@Franz - w projekt zaangażowanych jest parę osób, każdy ma swoją działkę do zrobienia, więc nie sądzę żeby zagrożenie płynęło właśnie z tej strony.
Jeśłi zaś chodzi o kwestię realizmu - zależy nam min na tym by różniło się to od freeplaya - stąd medale, awanse itp.
Zresztą, co tu pisać - rozgrywki ruszą niebawem, forum jeszcze szybciej - mam nadzieję że szybko rozwieją się wszelkie obawy.

@Kryszek, Hiacenty - wy za spamowanie kasę dostajecie czy tak z głupoty to robicie?:D

Guz

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #34 on: 25 June 2008, 23:17:47 »
Mysla ze beda tacy fajni jak ty wawerku gdy beda miec wiecej postow od ciebie :)

kryszek

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #35 on: 25 June 2008, 23:40:37 »
Quote
Guz :
Mysla ze beda tacy fajni jak ty wawerku gdy beda miec wiecej postow od ciebie :)


Nie, tu nie chodzi o to, tylko jestem pokrzywdzony, bo nikt nie nazwał mnie spamerem roku, miesiąca, albo chociaż dnia:(

A jeśli o Hiacka chodzi, to prawda, jedyne co robi na tym forum to tylko spamuje,ale nie mi decydowac kto dostaje tutaj bana xD

kazmirzk

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #36 on: 26 June 2008, 00:10:46 »
Kryszek spamera roku nie dostaniesz.. Musialbys Sharika przebic.. :p w komentarzach do newsow 3/4 "uwag" nalezy do niego ^^

@Guz:
Ty masz wiecej postow niz Wawer :D

Wawer

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #37 on: 26 June 2008, 00:36:02 »
Kryszek nie bocz się na mnie. Po prostu stałeś za blisko Hiacentego:p

kryszek

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #38 on: 26 June 2008, 00:51:40 »
Quote
Wawer :
Kryszek nie bocz się na mnie. Po prostu stałeś za blisko Hiacentego:p


Nieeee xD Brzydze się nim ;P Zawsze jak koło niego jestem mówi , że mydełko mi upadło,ale nigdy się nie schylam by je podniesć... :D Jestem normalny xD

Hiacenty

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #39 on: 26 June 2008, 01:56:01 »
aa to ja wszystko rozumie :/!!!! wy sie po prostu uwzięliście na mnie !! Jeszcze was pociągnę z kolby :D:D

A i mam sprawę muszę być uzykownkiem a nie NP : SZEFEM WYBRAŃCÓW NARODU ? hmm...> To mi bardziej by pasowało :):p:p

No i jeszcze jedna sprawa nie spamujcie ;/

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #40 on: 26 June 2008, 07:53:12 »
To niech ktoś napisze newsa że niejaki ShariK jest spamerem roku :p

cichy.

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #41 on: 26 June 2008, 12:15:12 »
ej dajcie już spokój ze spame, bo jak narazie to wszyscy głupoty piszecie,

@Franz nie bądz taki sceptyk
@Hiacenty - jak ty był byś dowódcą, to by był burdel nie wojsko,,, (burdello bum bum) - do włoskiego wojska byś się nadawał ; )

Sava

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #42 on: 26 June 2008, 12:20:53 »
dobra my tu gadu gadu a niemcy na moście :P

Bathin

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #43 on: 26 June 2008, 13:06:53 »
Wacek dowódcą:D
Ja chcę do szwabi.

Apos

  • Guest
Fall Barbarossa - temat ogólny
« Reply #44 on: 26 June 2008, 13:21:52 »
@Franz, bycie oficerem jest baaardzo podobne do roli dowódcy w klanie, z tym wyjątkiem, że tutaj pod komendą jest 16, a nie 8 osób. Po to właśnie jest powołany cały sztab, by ten jeden feldmarszałek mógł się skupić na bardziej ważniejszych rzeczach, np. wypiciu kawki, poganianiu oficerów, etc : d Przypomnę raz jeszcze, ten system działa przeszło 2 lata na zachodzie i nie widzę przeciwwskazań dlaczego u nas byłyby z nim problemy.

@Kryszek, ja mogę zaprzeczyć, bo nie można bawić się w agenta Hansa Klossa :P  

Dla wszystkich zainteresowanych kampanią mam informację następującą: Wczoraj odbyło się półtajne, pół poufne spotkanie w sprawach organizacyjnych w bunkrze o numerze taktycznym Q-5-F. Informuje się, że w okolicach pierwszej połowy najbliższego tygodnia nastąpią testy serwera przeznaczonego pod kampanię. Celem testów będzie sprawdzenie wydajności serwera przy 32 aktywnych graczach oraz niestandardowych mapach.