Linia frontu > Mapowisko

Upierdliwa mapa

(1/2) > >>

ShariK PL:
Niedawno pojawiła się nowa mapa o nazwie arad real forest 4. Pobrałem ją z mapowiska , wrzuciłem do głównego katalogu z mapami i uruchomiłem serwer z tą mapą i ... mimo że mam ją, to z niewiadomych przyczyn dalej mi pobiera. Nie popełniłem żadnego błędu z kopiowaniem. Robię tak z każdą ściągniętą mapą i nie mam z nią problemów a tu, niespodzianka :(. Proszę o pomoc

BartBear_[PL]:
No cóż.... mapa jest prawidłowo spakowana i jeżeli faktycznie sam ją rozpakowałeś i nie popełniłeś przy tym błędu to raczej sytuacja opisana nie powinna mieć miejsca. Możliwe że jeżeli nie posiadasz np. paczki z ISU albo AHZ 2 ściąga właśnie te rzeczy a nie samą mapę, bo ta śmiga z w/w dodatkami i to bez żadnych problemów...

kazmirzk:
Tego typu problem zwiazany jest zwykle z serwerem.. Podobna sytuacja byla na jakims francuskim serwerze z mapa Arad Ghost recon.. albo wczesniejsza wersja real forest.. Mape mozna bylo sciagnac z kazdej strony, tylko nie z tamtego serwera.. a nawet gdy sie mape mialo nie mozna bylo sie z nim polaczyc.. niedawno na asterze 2 byl chyba identyczny problem z mapa TractorWorks..

LiiPa:
Wywal mape , niech ci sie sciagnie ........

BartBear_[PL]:
Jeżeli opisujesz sytuację na jakimś innym serwerze niż Aster, to faktycznie możliwe że pliki się nie zgadzają z Mapowiskiem (ktoś sobie coś poprzerabiał, albo wystarczy że zmodyfikował nazwę). W takim wypadku faktycznie jesteś skazany na dl z tego serwera...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version