Author Topic: Kilka pytań :-)  (Read 9001 times)

s1ntex

  • Guest
Kilka pytań :-)
« on: 19 August 2006, 01:29:21 »
Witam wszystkich, jestem tu nowy jak widać ( 1 post ot co. ), grałem poprzednio w Call of Duty & Call of Duty 2 - czyli gry w których się raczej nie używa steama. A o to właśnie chcę zapytać. Mianowicie, czy muszę się zarejestrować na steamie ? Co mi to daję ? Grę już zamówiłem .. na allegro ( taniej ot co. :)) ).
Tak więc proszę, jakie mam korzyści z korzystania ze 'stimu' ( tak to się czyta? :) ).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
btw. wg mnie powinien być inny skrypt ( IPB & vBulletin ) ;-)

Guz

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #1 on: 19 August 2006, 02:00:10 »
http://www.red.orchestra.pl/page.php?al=steamhowto

W przyszlosci lepiej uzyj opcji szukaj

s1ntex

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #2 on: 19 August 2006, 11:32:39 »
Czytałem ten artykuł, ale jestem ciekaw co dokładnie mi daję, czy to trzeba się zarejestrować. Bo artykuł opisuję jak to zrobić ;-)

Guz

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #3 on: 19 August 2006, 11:47:23 »
Quote
s1ntex :
Czytałem ten artykuł, ale jestem ciekaw co dokładnie mi daję, czy to trzeba się zarejestrować. Bo artykuł opisuję jak to zrobić ;-)


No to chyba niedokladnie bo w drugim akapicie masz napisane kozysci z posiadania steama

Goral

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #4 on: 19 August 2006, 12:09:32 »
Trzeba się zarejestrować bo dostęp do gier następuje poprzez akcesy dodawane (zakup w Steamie lub kod z gry pudełkowej) do danego konta.
Co do zakupów na Allegro gier z kodem to radziłbym uważać... Gostkowie potrafią sprzedawać takie gry, których kod jest już wykorzystywany na koncie Steama, przez co uzyskanie dostępu do bry staje się prawie niemożliwe.
Prawie, bo jeśli sięma oryginalną grę można przesłać zdjęcia lub skany oryginalnego pudełka i kodu, i wtedy jest szansa na odblokowanie kodu i przypisanie go do innego konta. Należy pamiętac, że sprzedawca takie rzeczy też mógł sobie zostawić.
Jeśli pojawiają się dwie strony z takimi samymi roszczeniami i dokumentacją, Valve odmawia dostępu obydwu stronom.

lkasprzak

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #5 on: 31 August 2006, 20:04:17 »
Podepnę się tutaj:

Grę nabyłem wczoraj, ale na neta wciąż czekam... Czy tej gry nie da się uruchomić bez neta?? Myślałem, że poćwiczę na "singlu" a tu zonk :[...

coralgol

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #6 on: 31 August 2006, 20:57:54 »
Quote

Grę nabyłem wczoraj, ale na neta wciąż czekam... Czy tej gry nie da się uruchomić bez neta?? Myślałem, że poćwiczę na "singlu" a tu zonk :[...


jezeli ten sposob nie dziala, pozostaje uzycie ktoregos ze scrakowanych klientow steam ;)

lkasprzak

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #7 on: 02 September 2006, 11:41:22 »
Quote
coralgol :
Quote

Grę nabyłem wczoraj, ale na neta wciąż czekam... Czy tej gry nie da się uruchomić bez neta?? Myślałem, że poćwiczę na "singlu" a tu zonk :[...


jezeli ten sposob nie dziala, pozostaje uzycie ktoregos ze scrakowanych klientow steam ;)


Heh no tak, tylko że nie mam pliku steam.dll... :( Jeśli ktoś by mógł udostępnić to byłbym wdzięczny...

pastor44

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #8 on: 02 September 2006, 18:02:03 »
Ten plik musi byc jesli dobrze oczywiscie zainstalowałes grę
poniewaz moj znajomy odpalil bez neta RO tym sposobem...

lkasprzak

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #9 on: 02 September 2006, 18:28:40 »
Nie mam tego pliku, nie zgrywa mi się czy coś... nie mam neta i nie chasa...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Kilka pytań :-)
« Reply #10 on: 02 September 2006, 21:38:20 »
na allegro jak kupujesz gre - np konto, to trzeba uwazac bo moze byc zbanowane przez VAC  i sobie nie pograsz na internecie

lkasprzak

  • Guest
Kilka pytań :-)
« Reply #11 on: 06 September 2006, 18:56:11 »
Kupiłem w sklepie (apropo w Polsce kosztuje 30 PLN a w Irlandii 25E :/) i już zrobiłem, ale innym sposobem... Dzięki...:D