Author Topic: Co sądzicie o Darkest Hour?  (Read 22887 times)

Sava

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #30 on: 20 June 2008, 18:41:43 »
kompania braci :)


Wrona

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #32 on: 08 July 2008, 18:10:57 »
Ta... Potestowałem ładnych kilka godzin.
Wnioski: Zanim ktoś zaprotestuje: tak, wiem, że to beta, wiem, że ktoś niesamowicie się starał. Nie, nie robię map i nie potrafię lepiej. A teraz do rzeczy.
- Szkoda było tyle czekać, żeby dostać "tylko" beta. Spokojnie poczekałbym dłużej i byłbym mile zaskoczony.
- Błędy w mapach. Zdarzało mi się spaść przez dziurę w mapie w przestrzeń pod nią (upadek śmiertelny). Tudzież - Omaha, szkoda słów... Wysiadanie z barek kończyło się w 60 - 70% wypadków śmiercią. Raz skończyło się tym, że wysiąść nie mogłem, postać stała w barce i przyjmowała na klatę nie ginąc tony ołowiu i ogień artyleryjski. - Strumyki o głębokości Rowu Mariańskiego wołają o pomstę do nieba! Jak już nie można było zaimplementować pływania, to trzeba było zadbać, żeby gracze nie mieli możliwości wleźć na zabójcze głębiny. - Na mapce z 4 działami na skraju łączki (tam gdzie są po stronie Niemców spadochroniarze) zgubiłem się, dosłownie zgubiłem się w niemieckim spawnie - przeskoczyłem jakąś przeszkodę w rogu mapy, bo myślałem że będzie szybciej znaleźć się na polu bitwy idąc przez krzaczory, ale się przeliczyłem i wylądowałem w przestrzeni 10x10 m otoczonej krzakami i drzewami, z kilkoma zakamarkami BEZ WYJŚCIA! A nie miałem granatu - więc reconnect...
- Hedgerow Hell - na ch*** mi klimat, jak niegrywalne?
- Brak składów amunicji. Nie przeszkadzałoby i byłoby ok, gdyby nie większość GIs, których gila wołanie o amunicję.
- Nie "wtopiono" modu w całą RO. ---> podział sceny, mało graczy itd... Kilku kolegów, którzy grają parę razy w tygodniu w RO, ale mimo namów nie zaglądają na forum nie wiedziało o DH - a gdyby mapki DH były obecne na liście w RO z pewnością by się zainteresowali...
Jako, że ostatnie zdania wypowiedzi najlepiej zapadają w pamięć:

- przez większość czasu klimat fajny, w kilku mapach nie natknąłem się na bugi i gra wciąga jak należy
- fajne nowe modele i tekstury, dźwięk broni
- pomysł jest zajedwabisty i mam nadzieję, że wyjdzie "z bety"
- trzymam kciuki, niecierpliwie czekam na fulla mając jednocześnie nadzieję, że wśród graczy przeważają tacy, którzy do momentu pojawienia się wersji 1.0 będą utrzymywać "scenę" moda przy życiu, bo ja gram póki co w vanilla RO i odpuszczam sobie na razie mody.

Wawer

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #33 on: 08 July 2008, 19:15:39 »
Zaimplementowanie gry w wyszukiwarkę ro byłoby dobrym pomysłem, tutaj zgodzę się z Tobą Wrona. W sumie dla mnie wszystkie dotychczasowe mody mogłyby być "odpalane" z wyszukiwarki Red Orchestra.  
Jednak jeśli chodzi o wydanie bety...cóż, mod tworzony jest przez niewielką ilość ludzi dla niewiele większej ilości:D Po to są właśnie udostępniane bety by sami gracze znaleźli błędy, tak by twórcy mieli miej roboty. W końcu robią to za free...

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #34 on: 12 July 2008, 16:36:14 »
Hmm trudno powiedzieć, nowa broń ładnie wygląda i po patchu ma fajne odgłosy, poza coltem i FG 42. Moje największe zastrzeżenie budzą mapy które dziele na: z ładnym wyglądem(tutaj zaliczam mapy z atakującymi mosty amerykanami i Brytyjczykami niszczącymi działa w bunkrach i zdobywanie przez nich mostu pegazus) i grywalne ale straszące swoim wyglądem – tu przykład mapy z Brytyjczykami zdobywającymi port.

I tak pierwsze choć ładne oznaczają jedynie parcie na przód gdzie brak jest jakiś alternatywnych dróg by zajść wroga z boku, i wygrywa ten co ma mniejsze lagi. Drugie choć bardzie przypominające prawdziwe pole bitwy z powodu alternatywnych dróg dojścia do celu, sprawiają swym wyglądem wrażenie map zrobionych w 5 min.
« Last Edit: 15 February 2012, 13:08:30 by Rozumny(PL) »
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

wisnia

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #35 on: 13 October 2008, 14:40:01 »
Witam,

Mam wielką prośbę Szefa Barta. W związku z tym, że DH wydaje się robić coraz większą furorę pośród RO-wej braci i powstaje coraz więcej mapek, czy byłbyś tak uprzejmy i przygotował paczuszkę z mapami do DH ? Na pewno nie tylko ja będę Ci bardzo wdzięczny za to. Pozdrawiam serdecznie !

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #36 on: 13 October 2008, 16:37:23 »
Hehe no nie będzie problemu ale zauważ, że w miarę szybko powstają nowe bety map do DH, co oznacza szybkie zestarzenie takiej paczki, ze względu na sobotnią rozgrywkę z Węgrami mam(y) zamiar z Serpą stworzyć jakiś pakunek, ale jeszcze nikt na jego pytanie w komentarzach do spotkania nie odpowiedział ,a na miarodajną ankietę chyba za późno więc po prostu ustalimy coś odgórnie i się zrobi...:)

EDIT: Pierwszy DH-MapPack już do ściągnięcia z odpowiedniego działu Mapowiska

Wrona

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #37 on: 19 October 2008, 10:42:50 »
Na DHowej wersji Goerlitz umowilem sie z jakims Niemcem w Panterze, ze nie bedzie strzelal i pozwoli mi wyprobowac moc Shermana. Od frontu i z boku pod skosem mogłem mu SKOCZYĆ. Frustrujące jak diabli.
Do tego na kilku mapach efekty rozplywajacych sie tekstur...  Wiem, ze takie byly realia, ze amerykanskie czolgi mialy trudne zadanie, ale frustracja przytlacza... a wspoldzialanie w grze kuleje, a przydaloby sie we 3 - 4 Shermany na Pantere...
Tymczasem MN rzadzi.

BIA Radzio

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #38 on: 23 October 2008, 16:53:16 »
kurcze szkoda ze po stronie niemieckiej sa w wiekszosci  cieżkie czołgi,jakos to troszke dziwne , wiecej  niz na wschodzie zawsze myslałem ze na ruskim froncie stacjonowało 80 % niemieckich dywizji  a na zachodzie 20 %(rezerwy) a jednak  Dh masterzy maja inna wizje historii ?:no

Daazzz

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #39 on: 27 October 2008, 12:24:10 »
mnie tam nawet sie podoba Dh tyle ze pingi duze mapy dosc zbugowane i jakos tak brakuje klimatu w tym modzie:no jakos tak bardziej wole mare nostrum :yes jak dla mnie najlepszy mod na razie choc tez nie pozbawionny bledow:dozingoff

VikPL

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #40 on: 27 October 2008, 16:08:47 »
Na niektorych mapach przesadzili :((   pantera vs jeden sherman czy to ma sens??

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #41 on: 27 October 2008, 19:53:02 »
Co do mapy gorlitz:

Po pierwsze, mapa robiona nie przez zespół DH, tylko przez nieznanego mapera, wiec jego się pytajcie.

Po drugie, po to masz bazookę, żeby zajść czołg od tyłu. Strzelasz i zapominasz.

..................................................................................................................................................................

Cóż, Niemcy mieli lepsze czołgi, ale ich przewaga liczebna zniechęca do gry.

Co do samego moda, wole MN z tego powodu, że Dh jest niedopracowane, ponieważ na niektórych mapach, płynność gry spada mi z 80 do zaledwie 14 klatek na sekundę. Dziwię się bardzo, że nawet po zmniejszeniu detali graficznych na najniższe, różnica wynosiła 3 klatki/s. Jest to główny powód, dla którego nie gram w DH.

PS: czy u was jest to samo ?

Wawer

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #42 on: 27 October 2008, 21:25:52 »
Nie mam tak samo. Czasem rzeczywiście liczba klatek trochę spada ale... cóż Red Orchestra sporo wymaga od procka a DH tym bardziej - mapki są fajnie zrobione i dość spore.
Jak dla mnie - najlepszy mod do R.O - Mapki MN są biedne...A w  CC nierówne - Nalchik wymiata a np Ardon jest przekombinowany.

Dzikicw147

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #43 on: 06 August 2011, 14:34:34 »
Dopiero co zaczynam swoją przygodę z RO. Na jakich mapkach można spotkać mój ulubiony niszczyciel czołgów Jagdpanther ?

Radzisław

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #44 on: 06 August 2011, 18:42:50 »
Jak zmienisz avatar to ci powiem.....