Author Topic: Co sądzicie o Darkest Hour?  (Read 23106 times)

Skucha

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #15 on: 12 June 2008, 17:47:31 »
nom....

pawelvc

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #16 on: 12 June 2008, 20:45:38 »
ja zdejmuje (majtki xD)

Hiacenty

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #17 on: 13 June 2008, 18:27:01 »
o lol wszystko mi działa tylko jak jest mapa Omaha beach to wyskakuje błąd krytyczny:O_o:love

Yab_PL

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #18 on: 13 June 2008, 18:33:57 »
pogralem w to jeszcze troche. Fakt, klimat ma ale potrzeba naprawde zgranego teamu bo granie ffa z losowym towarzystwem potrafi byc naprawde wkurzajace, zwlaszcza dla aliantow. Fajny pomysl z bazooka, ale tez strasznie zbugowana i narazie ciezko sie celuje

Wrona

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #19 on: 14 June 2008, 06:22:55 »
Co prawda jeszcze nie grałem w tego moda, ale co do wypowiedzi Aposa, to fakt: wszystkie mody powinny być "wtopione" w RO, tak jak CC. Po prostu nie wybór moda, tylko wybór konkretnej mapy. Np. podczas gry na Basovce ktoś mógłby powiedzieć: Panowie, przenosimy się do Rumunii? Albo: Kto ma teraz ochotę na zachodnie klimaty? I ciach, głosowanie, zmiana mapy i wchodzi jakaś mapka z DH ze wszystkimi pojazdami, bronią, dźwiękami.
Howgh

Hiacenty

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #20 on: 14 June 2008, 12:31:29 »
Tu bym sie nie zgodził jak gramy w jedno to w to gramy.. A jak chcemy se pograć  na zachodnich klimatach to se idziemy tam pograć:D

Skar

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #21 on: 14 June 2008, 14:22:35 »
Eh, Hiacenty znow sie zjarałeś... ja się zgadzam z wypowiedzią Wrony, jeżeli mody były by "wtopione" w RO to do sceny wrecz przyciagnelo by  pare osob... A tak to te mody tylko rozbijają naszą scene... w CC wybrano najlepsze rozwiazanie by nie niszczyć juz umierajacej sceny...

kuniu

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #22 on: 14 June 2008, 16:37:19 »
Quote
Wrona :
wszystkie mody powinny być "wtopione" w RO, tak jak CC.

no proszę, wrony może mają małe ptasie móżdżki ale myśleć sprawnie i sensownie potrafią:D zgadzam się z opinią naszego opierzonego kolegi...

BIA Radzio

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #23 on: 16 June 2008, 15:27:53 »
Wy to juz kupe robicie z ta scena serio ..liga siada nie z tego powodu tylko z innego ja wiem ale nie powiem :no sami zaskoczcie ocb.
Wracajac do moda to dla tych co psiocza na mod jedna uwaga praktycznie od postaw zrobione mapy sa nowe pojazdy ,kilka fajnych opcji takich jak radio facet alinacka bron dobrze wykonana, dzwiek troche taki przytłumiony ale programisci maja to poprawic ..wracajac do map to w koncu sa to czysto normandzkie klimaty dobrze ujeli mapy pacerne gdzie  zywopłoty utrudniaja walke alinackim pojazda i robi sie ciasno z historycznego punktu widzenia prawidłowo ..wybór pólautomatów po stronie niemieckiej bardzo ograniczony tez poprawnie (nie musze pisac dlaczego dla kumatych wiadmomo o co chodzi)..ludzie w koncu to nie call of duty w ro zaczołem grac bo to gra jak na realia II wojennych strzelanin bardzo realistyczna a TAKIE MODY  jak poprawka mg42 i pancerzy czołgów jeszcze bardziej umilaja gre dla prawdziwych miłosników  gier II wojny których jest coraz mniej i dla nich sie nie opłaca robic takich produktów  przykładem sa piekne kichy gdzie mapy sa nudne  małe, liniowe i kazdy biega jak rambo ( co zauwarzyłem ze coraz wiecej graczy chce pokazac jacy  sa pro w ro i psuja klimat biegajac strzelajac z biodra itp) w pseudo strzelaninach typu COD, Medal,itp według mnie ten mod beta jedzie na dzieńdobry ten drogi i komercyjny chłam ..przykład jak gracie na serwie gdzie jest duza ilosc dobrych graczy słuchajaca polecen osłaniajaca sie nawzajem to tworzy klimacik az chce sie grac ..Prawda czy fałsz ? w tedy nie patrzy sie na błedy i nie dociagniecia w grze ..dlatego poczekamy zobaczymy co poprawia w tedy oceniac mozna pełna geba i miec pretensje a tak beta 1 (sama nazwa) to projekt testowy jesli macie jakies uwagi pisac do twórców i czekac na reakcje ..peace

VikPL

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #24 on: 16 June 2008, 20:30:48 »
Miał być Tygrys II, M 36.

pawelvc

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #25 on: 16 June 2008, 21:18:43 »
a tak do  tematu to kto skakał z spadochronem w modzie bo ja niewiem czy sie da

Sava

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #26 on: 16 June 2008, 23:06:58 »
z tego co wiem nie da sie

Mati

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #27 on: 17 June 2008, 13:19:46 »
Ankieta popatchowa do wypełnienia :)

MajesticO

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #28 on: 17 June 2008, 15:50:57 »
Po tym paczu gra stała sie bardzo klimatyczna przynajmniej dla mnie .Fajna mapka Foy_2 czy cos takiego .

cichy.

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour?
« Reply #29 on: 20 June 2008, 18:19:14 »
z dźwiękiem, na foy gra się lepiej niż w coda 2, masakryczny filmowy  drugo wojenny klimat ;0