Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65495 times)

KroitzPL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #60 on: 17 January 2009, 20:19:52 »
Witam
Grałem sobie w DH ostatnio i wystąpił Critical Error. No nic, zdaża się pomyślałem. Ładuje sie jeszcze raz i tu już zaczynają się schody.

Gdy wciskam tryb MP  DH krzyczy że muszę być aktywnie połączony przez Steam. Oczywiście jestem.  Nie wiem co robić

POMOCY!!!

Wittmann

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #61 on: 06 June 2009, 10:08:26 »
z kąd pobrać darkest hour 3.0 ? odinstalowałem ze steama  v.2.0 ale samo sie nic nowszego nie pobiera?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #62 on: 06 June 2009, 13:22:15 »
No bo miały być pliki do pobrania a wczoraj się rypło Valve, nie wspominając że spieprzyli pliki serwerowe... Zrobili to na odczep się...więc mają 2 razy więcej roboty żeby to teraz ponaprawiać i dodatkowo mogą usłyszeć parę "ciepłych słów" od wkurzonej społeczności Graczy i Adminów :no

Wittmann

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #63 on: 06 June 2009, 16:10:52 »
wymyślili sobie na rocznice 6 czerwca i sie w tym terminie nie zmieścili = żal,chcieć a mieć to różnica mogli nie zapowiadać wkurwiają tylko i zawracają d**e

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #64 on: 06 June 2009, 17:47:17 »
Ee jesteś niesprawiedliwy. Oni byli gotowi tydzień temu jak rozmawiałem z nimi, to TWI spieprzyło system ściągania plików ze Steama, a wczoraj Valve nie miało dostępu do Sieci hehehe, no ale i tak się wszystko na nas skupiło ;/

Herr_Batke

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #65 on: 06 June 2009, 21:32:34 »
Nie miej żalu o frustrację graczy, Bart... Pierwszy termin miał być na koniec stycznia - nie wyszło, ale OK. Teraz narobili nadziei i... znów coś nie tak.
Sytuacja jak na froncie: dowództwo (czyt.: producent) zawala, a podoficerowie (czyt.: admini serwerów) zbierają zażalenia od szeregowców (czyt.: graczy) :)
Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach wszystko się wyjaśni/wróci do normy...:wink

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #66 on: 06 June 2009, 21:50:52 »
Na początku główni ludzie zajmujący się DH mieli zamiar wypuścić mniej rozwiniętą betę szybciej przy pomocy NAS i potem stopniowo co miesiąc-dwa kolejne patche również przy naszym udziale, tyle że MN wkurzyło (czytaj połechtało ambicje) całej reszty zespołu (w tym betatesterów itd.) a że chłopaki cenią demokrację to wyszło to co wyszło (zostali przegłosowani) - usilnie chcieli na Steam i to w odpicowanej wersji - efekt mamy - wersja może i odpicowana ale nawet teraz według umowy nie mogą puścić naszym kanałem plików klienta (zgodzono się jedynie na pliki serwerowe). Jak pójdzie dobrze to w poniedziałek jakiś technik zrobi coś co za 1-wszym razem spartolił, ale tutaj obowiązuje czas Valve :O_o

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #67 on: 08 June 2009, 22:55:07 »
To wkurzające jest. Gdyby podali informacje, że już niedługo zobaczymy 3.0 i dali do tego jakieś nowe obrazki, to bym pomyślał – fajnie niedługo będzie w co pograć i tyle. A jak zrobili taką sytuacje, że „wynikły jakieś problemy” i niedługo udostępnią nową wersje, to nie mogę się niczym zająć, bo wypatruje nowego DH i regularnie sprawdzam Steam’a, i tak mogę czekać i miesiące i się nie doczekam a czas płynie.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

IgraSov

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #68 on: 10 June 2009, 14:33:51 »
No i DH już jest na Steamie:) Po ogromnej bitwie Valve.

VikPL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #69 on: 12 June 2009, 14:04:02 »
Mam mały problem. Mianowicie ściągnęło mi się nowe DH i nie mam tekstur broni, same modele, to samo z wieloma działami i celownikami dział i kaemów w tankach :cry

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #70 on: 12 June 2009, 15:33:52 »
A usunąłeś wcześniej DH 2.0 ?

VikPL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #71 on: 12 June 2009, 15:45:48 »
No wow już dawno

Wittmann

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #72 on: 13 June 2009, 23:14:20 »
ciekawe czemu zrezygnowali z mapy omaha ,na plaży juno to nie ten sam  klimat

Herr_Batke

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #73 on: 14 June 2009, 03:18:08 »
Niestety w nowym DH nie ma też paru fajnych, klimatycznych i grywalnych map z wersji 2.0. :( Szkoda, ale mam nadzieję, że to jedynie kwestia czasu...

Wittmann

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #74 on: 14 June 2009, 11:21:35 »
w sumie to w ogóle jest bardzo mało map teraz zaczynają sie powoli nudzić