Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65434 times)

pol77

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #45 on: 20 October 2008, 17:24:17 »
Quote
Napiszcie mi, proszę, po kolei, jak i co należy ściągnąć , gdzie i w jakiej kolejności wgrać. Dziękuję.
Zainstalowałem DarkestHour_PublicBeta2_Full, do folderu z RO i na pulpicie nawet ikony nie mam.

odpal steama i z zakładki moje gry możesz sobie odpalić moda jak również wrzucić ikonke na pulpit

pyra.pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #46 on: 23 October 2008, 16:15:56 »
Nie działa, co muszę ściągnąć pierwsze, gdzie zainstalować ( osobno mam RO a osobno Steam'a)

Wawer

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #47 on: 24 October 2008, 14:23:30 »
Quote
pyra.pl :
 osobno mam RO a osobno Steam'a


??????????
Powiedz jak to zrobiłeś?

Generalnie jak odpalisz steam powinienieś mieć to w zakładce gry/games o ile dobrze zainstalowałeś DH.

pyra.pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #48 on: 24 October 2008, 18:24:28 »
Steama mam na C a RO na D, przy instalacji tak zrobiłem, żałuje że nie dałem Steama do D, było by prościej. Ale cóż, nie jestem dzieckiem komputera :) za moich młodych lat  najlepszym komputerem był Commodore :p więc teraz cierpię .

Pewnie źle zainstalowałem DH :| poczekam aż mnie bratanek odwiedzi, może coś poradzi. Dzięki za rady.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #49 on: 24 October 2008, 18:39:00 »
Pobierz instalator ze strony, powinien wykryć w Twoim przypadku 2 foldery, wybierz ten na D gdzie masz RO... Przypadek pierwszy z jakim się spotkałem ale powinno pomóc jak nie to pisz waść :wink

pyra.pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #50 on: 28 October 2008, 11:52:04 »
ok, odinstalowałem całą grę, STEAM'a, zainstalowałem od nowa, razem na jednym dysku, i mam taki komunikat ( na DH )

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3086 MHz with 1023MB RAM
Video: ATI Radeon 9550 / X1050 Series (6706)

CreateTexture failed(8007000E).

Historia: FD3D9Texture::Cache <- FD3D9RenderInterface::CacheTexture <- FD3D9RenderInterface::HandleCombinedMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetSimpleMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- DH-OmahaBeachDogGreenSector.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level D-Day 0600hrs - Omaha Beach: Dog Green Sector <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 0013FF18 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #51 on: 30 October 2008, 18:52:41 »
Ten błąd wygląda mi już bardziej na "standardowy" jeżeli chodzi o problem z odpaleniem. Czy wyskakuje PO zastosowaniu sposobów z FAQ?

pyra.pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #52 on: 31 October 2008, 09:12:10 »
Nie, po zmianach i lekkiej modyfikacji grafiki, gra śmiga :wink , mozecie mnie spotkać na DH. Dzięki za pomoc !!

Trim

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #53 on: 12 November 2008, 22:06:27 »
Mam takowy problem. Instaluję DH bez przeszkód, potem chcę uruchomić i włącza mi się normalne RO... A gdy próbuję uruchomić DH z pulpitu to nic się nie dzieje. Pokazuje się klepsydra przy kursorze i dalej nic...

wisnia

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #54 on: 19 November 2008, 11:07:11 »
Mam tą samą jazdę co kolega powyżej. Co ciekawe, zaraz po tym jak pokazała się beta zainstalowałem ją bez żadnego problemu i grałem kilkanaście razy również bez żadnych kłopotów. Potem pokazały się nowości w MN i zostawiłem na jakiś czas DH. Dzisiaj kiedy już się nasyciłem Matildami itd chciałem pograć trochę w DH a tu niemiła niespodzianka - nic się nie dzieje po jej uruchomieniu. To że po próbie uruchomienia przez Steam uruchamiała się RO to już pół biedy - dało się uruchomić DH ze skrótu z pulpitu. Ale w tej chwili DH nie uruchamia mi się żadnym sposobem! Pierwsze co zrobiłem to odinstalowanie i ponowna instalacja - niestety nadal to samo. Uruchamia się Steam, a dalej nic - cisza. Kompletnie nie wiem co robić. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Ponieważ nikt mi nie pomógł, zasięgnąłem porady u źródła. Dla wszystkich tych którzy będą na przyszłość mieli podobne problemy :

http://forums.darkesthourgame.com/viewtopic.php?f=61&t=4318

A jeśli ktoś nie zna angielskiego : w przypadku powyższej usterki należy usunąć skrót na pulpicie tworzony przy instalacji DH i następnie w okienku Steam/games, klikając na DH prawym klawiszem utworzyć nowy skrót na pulpit i uruchamiać grę tym właśnie nowym skrótem. Będzie działać - sprawdziłem osobiście. A jeśli nadal nie działa to problem jest gdzie indziej ;)

Trim

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #55 on: 24 November 2008, 22:41:57 »
Quote
wisnia :
A jeśli ktoś nie zna angielskiego : w przypadku powyższej usterki należy usunąć skrót na pulpicie tworzony przy instalacji i następnie w okienku setam/games, klikając na DH prawym klawiszem utworzyć nowy skrót i uruchamiać grę tym właśnie nowym skrótem. Będzie działać - sprawdziłem osobiście. A jeśli nadal nie działa to problem jest gdzie indziej ;)


Super! Działa :] Dzięki :]

wisnia

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #56 on: 25 November 2008, 13:35:55 »
Quote
Trim :


Super! Działa :] Dzięki :]


Cieszę się. Znaczy to, że sposób ten się sprawdza. A swoją drogą ciekawe dlaczego ten błąd występuje tylko u niektórych graczy ... ??

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #57 on: 25 November 2008, 19:35:41 »
...bo reszta (wliczając mnie) odpala gierkę ze Steama, a nie skrótem z Pulpitu (??) :D

wisnia

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #58 on: 25 November 2008, 22:30:59 »
Tia... nie wiem na ile dokładnie śledziłeś temat z tym problemem tzn na ile pamiętasz jego objawy, ale jednym z nich jest to, ze przez steam-a również nie da się DH odpalić,  ponieważ uruchamia się RO. I w ten sposób koło się zamykało i moda nie dało się uruchomić ani przez steam ani skrótem pulpitowym. Właściwie powinienem się obrazić za Twój post bo "delikatnie" sugeruje moją ignorancję komputerową (co po części jest prawdą) , ale bez przesady. Aż takim komputerowym głąbem nie jestem :) Więc Bart, skąd ten problem ? Pozdrawiam

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #59 on: 26 November 2008, 13:32:23 »
Wczoraj empirycznie testowałem w/w problem i także u mnie odpalenie z ikonki pulpitowej skończyło się fiaskiem... Natomiast cały czas działa uruchamianie z "My Games", który to sposób zawsze stosuję, więc nie byłem świadom tego problemu, ale jak widać sami sobie go rozwiązaliście. Najnowszy instalator na pewno nie będzie go posiadał :D