Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65375 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #30 on: 20 June 2008, 20:35:33 »
Spaprali coś z Master Serwerami po patchu Steama, muszą to naprawić "tam" a nic nie trzeba robić "tu" - oprócz czekania :p

Wrona

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #31 on: 22 June 2008, 08:16:59 »
faktycznie po poklikaniu trochę w 'Refresh' można przeglądać serwery

Mr. J

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #32 on: 13 July 2008, 15:26:48 »
Błąd krytyczny.  Wyskakuje po ukazaniu się ekranu początkowego (żołnierz z brenem?)
Code: [Select]
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1719 MHz with 1535MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 6600 (7519)

General protection fault!

History: alcCreateContext <- UALAudioSubsystem::Init <- UEngine::InitAudio <- UGameEngine::Init <- InitEngine <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free


Może złe pliki zainstalowałem. Ściągnąłem z waszej strony DarkestHourBeta1a_Incremeh_ROpl_FullInstall oraz Darkest Hour Beta 1.0b (AutoHotfix) i w takiej też kolejności je zainstalowałem. Co jest grane?

JeyPL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #33 on: 13 July 2008, 18:09:20 »
Mialem podobny problem co Wrona, ale skasowalem gre, po przeczytaniu ego mysle jak zainstalowac DH, by bylo dobrze, tzn z ktorego linka czy jest jakis jeden konkretny?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #34 on: 13 July 2008, 21:15:25 »
Quote
Mr. J :
Błąd krytyczny.  Wyskakuje po ukazaniu się ekranu początkowego (żołnierz z brenem?)

Może złe pliki zainstalowałem. Ściągnąłem z waszej strony DarkestHourBeta1a_Incremeh_ROpl_FullInstall oraz Darkest Hour Beta 1.0b (AutoHotfix) i w takiej też kolejności je zainstalowałem. Co jest grane?


Pliki jak najbardziej prawidłowe i w odpowiedniej kolejności.
Niestety forum DH ugina się od raportów jakie to błędy  ludziom wyskakują a posłaniec autorów zarzeka sie że wezmą to pod uwagę w następnym patchu :wink Twój problem też tam komuś wyskoczył...w oczekiwaniu na nową betę zostało mu doradzone wymazanie pilku ini a następnie po uruchomieniu gry konfiguracja AUDIO - bo to się tutaj rzuca.
Powodzenia! Nowy patch na dniach...tak od kilku(nastu) dni :P

Mr. J

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #35 on: 13 July 2008, 22:23:30 »
tylko który ini mam usunąc? bo ich w steamie mam teraz 20 :)

EDIT: OK Metodą prób i błędów odkryłem że to chodzi o darkesthour.ini (jakże by inaczej :P) Dzięki wielkie Bear. Ale to pewnie nie koniec, nie długo wrócę z nowym errorem, ale lepiej nie krakać :P

EvilGucio

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #36 on: 26 July 2008, 11:00:27 »
Witam! Powiedzcie mi co mam ściągnąć w pierwszej kolejności bo nie wiem czy jeśli pobiorę Darkest Houra tą wersję Beta 1.1 co jest w najnowszym newsie to ona będzie zawierała wszystkie poprzednie patche i hot fixy czyli tam te nowy dźwięki broni itp.

Kurt

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #37 on: 04 August 2008, 10:37:16 »
A ja mam jeszcze bardziej porąbany problem. Otóż zainstalowałem DH i nie spodobało mi się (poczekam na wersje bardziej dopracowaną), toteż chciałem tego moda usunąć. Klik klik na uninstall, wszystko ładnie, wchodzę na RO, wchodzę na pierwszy lepszy server a tu kupa - mod dalej jest i pracuje: są te nowe bronie dla sił osi, jakas mapka z plażą i boty (na żadnym serverze nie moge znaleść normalnych graczy). Pomożecie?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #38 on: 04 August 2008, 12:02:27 »
Quote
Kurt :
wchodzę na pierwszy lepszy server a tu kupa - mod dalej jest i pracuje


Kupa jak to kupa - jaka jest każdy widzi. :D

Najwyraźniej po pierwsze nie odinstalowałeś w sposób właściwy tego moda, po drugie wchodzisz na nie pierwszy lepszy serwer a na dedykowany DH, wchodź na RO a skoro chcesz odinstalować zrób to ręcznie kasując katalog DarkestHour w katalogu Red Orchestry...

Quote
Kurt :
na żadnym serverze nie moge znaleść normalnych graczy


o lol no faktycznie ze znalezieniem normalnych graczy jest coraz większy problem, dużo widać z CS'a poprzychodziło :wink

Quote
Kurt :
Pomożecie?


POMOŻEMY!! :D

Kurt

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #39 on: 04 August 2008, 12:06:45 »
Po prostu przeinstalowałem RO, powinno byc dobrze - a DH odinstalowałem poprawnie a mimo wszystko niemieckie bronie były dalej podmienione.

EDIT:
Przekonałem się do DH i ponownie go zainstalowałem; wszystko odziała cacy, mam tylko 1 pytanko:
normalnie w prawym górnym rogu pojawiają się zabicia. Na niektórych servach DH tego nie ma: to normalne?

PabloG

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #40 on: 19 August 2008, 17:31:45 »
Witam
Od dłuższego czasu mam problem z DH. Mianowicie po uruchomieniu, wybraniu serwera i najczęściej wgraniu nowego pliku mapki, gra zaczyna zgrywać z netu:
DHCharacters_anm.ukx
Zgrywanie idzie na tyle wolno że po dojściu max do 25% urywa połączenie. Oczywiście uniemożliwia to zagranie w DH.
Mam teki plik w ANIMATIONS (chyba to ten) o wielkości 36MB ale widać coś to nie wystarcza.
Proszę o poradę w przezwyciężeniu problemu ...

Pozdr
PabloG

Sojuz_PL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #41 on: 19 August 2008, 23:40:19 »
Zainstalowales latke 1.0b (nie jestem pewien czy takie jest oznaczenie), bo jak nie to przed wejsciem na serv wszystko Ci sie dociaga do cache...

Winters

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #42 on: 25 September 2008, 06:40:21 »
a ja mam pytanie z innej beczki.....jak nagrac prawidlowo mod i go uruchomic (chodzi o DH CC i MN) instaluje sie do folderu ....../red orchestra....czy dalej do steamapps common i red orchestra....po instalacji nie ma pliku do uruchomienia ale jest na steamie....pisze tzn. jest napisane 100%-cudzy mod ?? jak to ma byc wszystko??
Carpatiancrosses nie ma np. na steamie jako cudzy mod...i nie ma gdzie go u ruchomic??

cichy.

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #43 on: 25 September 2008, 10:39:57 »
Carpatian jest integralną częścią gry, nie musisz odpalać go oddzielnie, wystarczy, że w grze znajdziesz odpowiedni serwer który w tytule będzie miał CC, tam znajdziesz mapy z modu Carpatian Crosses.

pyra.pl

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #44 on: 19 October 2008, 14:03:15 »
Napiszcie mi, proszę, po kolei, jak i co należy ściągnąć , gdzie i w jakiej kolejności wgrać. Dziękuję.
Zainstalowałem DarkestHour_PublicBeta2_Full,  do folderu z RO i na pulpicie nawet ikony nie mam.