Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65376 times)

Guz

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #15 on: 08 June 2008, 17:18:24 »
Quote
coval^^ :
moze mod nie jest w pełni kompatybilny z GeForce'ami... :con

Cichy ma GF - nie działa
bauer ma GF - nie działa
Equalibrum ma GF - nie działa....

ja mam Radka 9550 i mi śmiga bez problemów... :p

IMO trza by napisac na forum Darkest Hour... albo na redorchestragame.com na forum... :)


Z moim 6600 gt wspolpracuje az milo :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #16 on: 08 June 2008, 17:22:50 »
Na stronie Twórców moda już też raportują ten błąd, a autorzy już pracują nad łatką, która dodatkowo ma (ale chyba tylko może) zawierać jakieś porządne dźwięki broni, ale jak to mówią first things first - najpierw stabilność, potem atrakcje ;)
Według forum należy się spodziewać fixa w tym tygodniu....

Equalibrum

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #17 on: 08 June 2008, 18:23:47 »
GeForce nie GeForce po 4 kritikalach uspokoil sie na ponad godzine ( nie wiem co dalej bo mi sie znudzila ta giera -_-) czekam na fix'a z niecierpliwoscia :D

VikPL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #18 on: 08 June 2008, 18:44:15 »
Jeśli na GeForcach nie działa  to mam problem. Całe życie mam GeForcy.

Sava

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #19 on: 09 June 2008, 22:48:47 »
gf 7600 i hula ok

Bolek

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #20 on: 15 June 2008, 14:29:30 »
a ja mam inny problem, albo mi się w ogóle nie odpala po włączeniu, tzn klikam, gra zaczyna się ładować i na końcu wszystko znika i jest z powrotem w windowsie,
albo wyskakuje taki komunikat:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: ...\redorchestra.exe
This aplication has request the Runtime to terminate it in an unusual way.

Jakieś pomysły?

Sava

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #21 on: 16 June 2008, 02:25:02 »
to jest po prostu zwykły crash...  mapki z wojskami amerykanskimi  są zbugowane i crashują (tzn. padają)

Bolek

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #22 on: 16 June 2008, 23:27:05 »
tylko że mi w ogóle nie uruchamia się gra (mod). Mi wyskakuje błąd lub nic się nie dzieje na etapie ładowanie się gry (jak się pojawia obrazek z żołnierzem alianckim z RKMem)

Raiden

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #23 on: 17 June 2008, 21:48:39 »
A ja mam problem taki, że po włączeniu gry jest dźwięk z intra i menu, ale nic nie widze oprócz jakichś kolorowych informacji o odświeżaniu monitora, po 20 sekundach wyłącza mi się monitor i jak go włącze ponownie to dzieję się dalej to samo w kółko. Ktoś wie o co chodzi? RO działa normalnie...
Komputer:

Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor:   Genuine Intel(R) CPU 2140 @ 1.60GHz (2 CPUs), ~1.6GHz
Memory:   2046MB RAM
Hard Drive:   250 GB
Video Card:   NVIDIA GeForce 7900 GS (Microsoft Corporation - WDDM)
Monitor:   FLATRON 775FT
Operating System:   Windows Vista&񗡒 Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.071023-1545)

EDIT:
Prawdopodobnie na Viscie nie da się ustawić rozdz. 1280x1024 (gdzie DH ma ustawione domyślnie), więc jeśli ktoś ma ten sam problem musi w configu ręcznie ustawić mniejszą rozdziałke. To samo tyczy się RO.

Bolek

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #24 on: 18 June 2008, 21:39:51 »
Zainstalowałem łatkę do moda korzystając z instalatora przygotowanego i nic, dalej gra mi się nie uruchamia, miał ktoś coś takiego? Dodam że RO chodzi mi bez zarzutów

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #25 on: 19 June 2008, 18:06:47 »
Co to znaczy,że się nie uruchamia? Nie masz ikonki w Steam z DH nawet, czy jakiś błąd się pokazuje?

A! I jakiej instalki użyłeś?? Naszej? Jeżeli oryginalnej to ona jest f#@%$@ up, dlatego stworzyłem alternatywną, jeżeli masz problem po naszej to trochę bardziej go przybliż bo jak na razie to na zagranicznym DH forum ludzie pieją z zachwytu bo im nie działało a po naszej działa ;p

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #26 on: 19 June 2008, 22:34:22 »
Bolek najlepiej daj sciezke na pupit i recznie skopiuj te pliki do plikow z modem :)

Bolek

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #27 on: 20 June 2008, 07:30:49 »
Nie działa to znaczy że uruchamia mi się tylko to pierwsze okno, kiedy gra się ładuje (obrazek: żołnierz aliancki z rkm, na tle płonącego transportera), a potem nic się nie dzieje, nie wyskakuje żadne menu, nie pojawia się żaden komunikat. Instalki użyłem tej waszej (a dokładnie tej Twojej).
Już próbowałem chyba wszystkiego (oprócz formatu) więc to zapewne jakiś znak z góry żebym został tylko przy RO :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #28 on: 20 June 2008, 17:20:36 »
Hmm bardzo dziwne...aż tak dziwne że przypuszczam że jesteś jedyny z tym problemem... podejrzewam że problem tkwi w samej RO-podstawie, pomimo tego że ona się uruchamia. Pozostaje zweryfikować integralność ze steama, a w ostateczności wymazać te pliki steam.dll i "blob" i wtedy zweryfikować to się ściągną na nowo, opis jak to robić jest gdzieś tutaj w FAQ, mam nadzieję że to to (a jak nie to i tak nie zaszkodzi spróbować)...:wink

Wrona

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #29 on: 20 June 2008, 19:44:57 »
A ja w ogóle nie mogę zagrać, nawet zacząć nie mogę motyla noga, bo jak uruchomię DH, to mam nieaktywną, szarą zakładkę 'Internet'. Tylko jakby LAN był dostępny... A net śmiga jak należy, w firewallu (Online Armor) jest ok, "zwykła" Red Orchestra działa jak trza....