Author Topic: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 65458 times)

white

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #135 on: 15 May 2011, 16:36:40 »
Cześć! Mam pytanie odnośnie  ostatniej aktualizacji, mianowicie można grać na nowych mapach z update 5.0 z botami? Nie wiem czy to normalne ale mi się te mapy nie wyświetlają. Jeżeli ktoś może pomóc to niech pisze.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #136 on: 15 May 2011, 16:51:17 »
Quote
Wrona :
Mam problem. I to nie jest nowa sprawa związana z wersją 5.0. Zainstalowałem update i historia się powtarza. Wywala, że brak pamięci wirtualnej, co jest bzdurą, bo mam full miejsca na dysku systemowym, rozmiar kontrolowany przez system, redorchestra.exe uruchamiana w trybie zgodności z XP SP3, z upr. administratora (mam win7 x64), a i tak:

Quote from: Komunikat Błędu
Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2200 MHz with 1023MB RAM  [ciekawe: mam Core2Duo i 4 GB ramu]
Video: NVIDIA GeForce GTS 250 (6724)

Ran out of virtual memory. To prevent this condition, you must free up more space on your primary hard disk.

History: FMallocWindows::Malloc <- FMallocWindows::Realloc <- 00000000 1528155 FArray <- FArray::Realloc <- 52695*29 <- FTriangleClipper::FTriangleClipper <- FindActors <- AProjector::Attach <- AProjector::execAttachProjector <- UObject::ProcessEvent <- (BulletHoleConcrete dh-caen.BulletHoleConcrete, Function ROEffects.ProjectedDecal.PostBeginPlay) <- ULevel::SpawnActor <- (BulletHoleConcrete) <- UObject::ProcessEvent <- (DH_BulletHitEffect dh-caen.DH_BulletHitEffect, Function DH_Effects.DH_BulletHitEffect.PostNetBeginPlay) <- ULevel::SpawnActor <- (DH_BulletHitEffect) <- UObject::ProcessEvent <- (DH_MP40Bullet dh-caen.DH_MP40Bullet, Function ROGame.ROBullet.HitWall) <- AROBallisticProjectile::physProjectile <- AActor::performPhysics <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=3) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- Level Caen <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 4C576C61 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free


HELP!



Kuźwa mam to samo. A dopiero co ściągnąłem DH. :(

Apos

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #137 on: 15 May 2011, 17:14:40 »
Hmm nigdy nie miałem takich problemów.

Ran out of virtual memory. To prevent this condition, you must free up more space on your primary hard disk.

Może w tym znajdziecie odpowiedź albo tutaj

Btw: znalazłem to o czym mówiłem: link

Poza tym zauważyłem, że chłopaki z DH dodali lekką korekcję FOV'a i kilka innych bajerów. Im więcej elementów z ArmA 2 tym lepiej :yes

Stilus_PL

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #138 on: 18 May 2011, 14:05:35 »
Witam,
Też miałem ten problem co pobor. Dzięki Aposie za pomoc i wskazówki, bo po przeczytaniu tego już nie mam tego problemu z DH.

white

  • Guest
Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #139 on: 18 July 2011, 01:22:21 »
witam. Po reinstalacji systemu operacyjnego podczas grania w DH komputer mi się zawiesza całkowicie. Grywam na serwerze [JR] Tank Serwer i podczas ładowania mapy, gdy już  powinienem być na serwerze komputer się zawiesza, nie da się nawet wrócić do systemu. Czasami bez problemu mogę się połączyć i grać ale bardzo często pojawia się ten błąd. Nie dotyczy on wybranych map  lecz czasami mapa się wczyta, a czasami nie. Pomaga jedynie twardy reset. Może ktoś coś poradzi? Forum chyba nie umarło.?

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #140 on: 17 December 2011, 09:47:50 »
Czy wam tez aktualizuje się Darkest Hour?

Offline 5 ® î Ð A ¥

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 177
  • Honor: +14/-0
    • View Profile
    • YouTube 5RIDAY
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #141 on: 17 December 2011, 10:16:31 »
1,757 MB hmm
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

czeresniak_pl

  • Guest
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #142 on: 21 December 2011, 17:57:54 »
Witam, mam problem z DH o podobnym charakterze, jak użytkownik "white"  . Po reinstalacji systemu i instalacji RO, MN pobrałem przez Steam-a DH i po odpaleniu gry zobaczyłem, że w trybie rozgrywki z botami są dostępne tylko cztery mapy! - reszta zniknęła. Mam do was pytanie, czy z "Mapowiska" można pobrać standardowe mapy, czy lepiej od razu zacząć ponowne pobieranie i instalację?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #143 on: 21 December 2011, 18:10:06 »
Witam, mam problem z DH o podobnym charakterze, jak użytkownik "white"  . Po reinstalacji systemu i instalacji RO, MN pobrałem przez Steam-a DH i po odpaleniu gry zobaczyłem, że w trybie rozgrywki z botami są dostępne tylko cztery mapy! - reszta zniknęła. Mam do was pytanie, czy z "Mapowiska" można pobrać standardowe mapy, czy lepiej od razu zacząć ponowne pobieranie i instalację?
Map standardowych niestety nie znajdziesz w Mapowisku, gdyż są one.... STANDARDOWE, problem zapewne pojawił sie po aktualizacji, która do tej pory nie została poprawiona... Najwyraźniej w instalacji zabrakło nawet map, ba nawet odpowiedzi ludzi pod wątkiem dotyczącym "rozwiązania" problemu zostały usunięte i dalej stoimy w miejscu po zdaniu "ciężko pracujemy nad znalezieniem błędnych plików" bo na razie serwer leży zaraz po próbie uruchomienia, ale jestem w trakcie podanego rozwiązywania problemu (czytaj powyżej 4 GB transferu z mojej maszynki na serwer) który PONOĆ "tymczasowo" rozwiązuje sprawę, a zapewne jakbym czekał dłużej to kolejny fajtnajt poszedłby się kochać  >:(

czeresniak_pl

  • Guest
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #144 on: 21 December 2011, 18:38:20 »
Dziękuje za szybką odpowiedź  :) Wiem, że moje pytanie pytanie o mapy standardowe wydało się głupie  :P ale naprawdę nie wiedziałem, czym było to spowodowane. Czyli niestety nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwe czekanie  :-\

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #145 on: 21 December 2011, 20:20:02 »
Co do samych map nie byłoby problemu zrobić paczkę i ją gdzieś wrzucić, ale obawiam sie że w tej chwili "goła" instalacja od podstaw kuleje nie tylko w związku z plikami map  :(
Przy okazji - serwer "ręcznie załatany" tak więc następny FightNight dla chętnych (trzeba pamiętać że to 1-wszy dzień Świąt) otwarty  :)
« Last Edit: 21 December 2011, 20:55:49 by BartBear_[PL] »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #146 on: 14 January 2012, 17:24:38 »
Kurde naszła mnie ochota,żeby odświeżyć sobie stare wspaniałe gierki. Ściągnąłem Ro 1 ,a teraz che pograć w Dh i Mn. Przy obydwu modach mam ten sam problem,a mianowicie nie mam opcji zainstaluj tylko zagraj. Gry były odinstalowane i nie mam ich ani na staemie ani na dysku,ktoś wie o co chodzi,czemu nie mogę ich zainstalować?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #147 on: 14 January 2012, 20:59:17 »
Kurde naszła mnie ochota,żeby odświeżyć sobie stare wspaniałe gierki. Ściągnąłem Ro 1 ,a teraz che pograć w Dh i Mn. Przy obydwu modach mam ten sam problem,a mianowicie nie mam opcji zainstaluj tylko zagraj. Gry były odinstalowane i nie mam ich ani na staemie ani na dysku,ktoś wie o co chodzi,czemu nie mogę ich zainstalować?
Widać Steam "trzyma" w ustawieniach że te mody masz (coś się sknociło), spróbuj odwiecznego patentu, czyli usunięcia plików ".blob" z katalogu Steam.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #148 on: 14 January 2012, 22:47:55 »
a może po prostu kliknij PLAY i się samo ściągnie.. ??

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Darkest Hour: Normandy 44 - Problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #149 on: 15 January 2012, 01:16:53 »
Kurde coś Barcie nie mogę znaleźć tych plików :/
Coś bardziej może podpowiesz,gdzie tego dokładnie szukać?