Żołnierze > Odznaczenia i kary

Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"

(1/8) > >>

Wawer:
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

BartBear_[PL]:

--- Quote ---Wawer :
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

--- End quote ---

Wawer sam chyba nie wierzysz że faktycznie NIE grają w to ludzie poniżej 16 lat, chociażby wczoraj 2 graczy używało voipa i uwierz mi góra lat 11 mieli - to co w takim razie Admin ma zrobić skoro gra jest od lat 16tu? Zbanować za sam wiek bo "niewolno" ?
Ja sam nie wiem co trzeba zrobić w takim przypadku, przecież nie jesteśmy tutaj od wychowywania dzieci ale też nie możemy im we wszystkim pobłażać, a poza tym ta gra raczej do wychowawczych nie należy :wink
Sorki za ten OT, jeżeli jeszcze zdarzy się jakiś dotyczący kogo i za co banować to przeniosę do osobnego działu.

Sojuz_PL:
Solty to, że bronisz swoich graczy jest zrozumiałe, ale oni nie powiedzieli Ci chyba jak było....
Mogę coś przekręcić bo to było kilka dni temu, ale przy tym byłem.  
Patrykus dostał kicka za bash na sojuszniku, to było chyba sprawiedliwe. Natomiast blus22 zachował się jak osoba nie dojrzała... zastrzelił admina, wtedy był to własnie plonek, z dopiskiem "to za patrykusa" po czym pospiesznie opuścił serwer.  W moim mniemaniu wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.
btw. astery mają mało tak aktywnych adminów jak Plonek... przynajmniej na serwach jest względny spokój kiedy jest na nich.

Night:
Ale ban za jedno TK?? Czy to nie wydaje sie niesprawiedliwe? I to w dodatku bez hmm ostrzezenia... Pozatym Plonek nie ma kultury osobistej, fakt ze ponad polowa osob jej nie ma, ale jako Admin powinien cos reprezentowac. Denerwujace jest jeszcze to ze zawsze jak wchodzi na Astera musi sie zalogowac na admina, taki niby lans jest wkurzajacy ;/

plonek:
@ Night ... ja nie jestem od tego aby glaskac innych i prosic aby nie robili balaganu, admin jest od utrzymywania porzadku na serverze korzystajac z wszystkich mozliwych srodkow( nie mowie tu o WH o ktorego posiadanie mnie rowniez oskarzasz)






Juz w tym temacie nie bede sie przed nikim tlumaczyl ani bronil. Nie chcecie miec admina? Wasza sprawa. Mi to lata bardzo nisko, bo to wam jako graczom powinno zalezec na tym aby na serverze byl porzadek i gralo sie przyjemnie, ale skoro nie chcecie miec zlego, niedobrego, cheatujacego, niekulturalnego Plonka za admina to sobie znajdzcie takiego co bedzie was prowadzil za raczke po serverze i mowil co wolno a czego nie, a przed daniem kicka albo bana zaserwuje 10 ostrzezen i odpowie na kazde idiotyczne pytanie(inteligencja rownajace sie komentarzom na onecie) zadane przez debilowatego gracza(jest kilku takich)...  

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version