Author Topic: Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"  (Read 17436 times)

Wawer

  • Guest
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #1 on: 25 May 2008, 23:16:37 »
Quote
Wawer :
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

Wawer sam chyba nie wierzysz że faktycznie NIE grają w to ludzie poniżej 16 lat, chociażby wczoraj 2 graczy używało voipa i uwierz mi góra lat 11 mieli - to co w takim razie Admin ma zrobić skoro gra jest od lat 16tu? Zbanować za sam wiek bo "niewolno" ?
Ja sam nie wiem co trzeba zrobić w takim przypadku, przecież nie jesteśmy tutaj od wychowywania dzieci ale też nie możemy im we wszystkim pobłażać, a poza tym ta gra raczej do wychowawczych nie należy :wink
Sorki za ten OT, jeżeli jeszcze zdarzy się jakiś dotyczący kogo i za co banować to przeniosę do osobnego działu.

Sojuz_PL

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #2 on: 26 May 2008, 12:52:10 »
Solty to, że bronisz swoich graczy jest zrozumiałe, ale oni nie powiedzieli Ci chyba jak było....
Mogę coś przekręcić bo to było kilka dni temu, ale przy tym byłem.  
Patrykus dostał kicka za bash na sojuszniku, to było chyba sprawiedliwe. Natomiast blus22 zachował się jak osoba nie dojrzała... zastrzelił admina, wtedy był to własnie plonek, z dopiskiem "to za patrykusa" po czym pospiesznie opuścił serwer.  W moim mniemaniu wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem.
btw. astery mają mało tak aktywnych adminów jak Plonek... przynajmniej na serwach jest względny spokój kiedy jest na nich.

Night

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #3 on: 26 May 2008, 15:04:17 »
Ale ban za jedno TK?? Czy to nie wydaje sie niesprawiedliwe? I to w dodatku bez hmm ostrzezenia... Pozatym Plonek nie ma kultury osobistej, fakt ze ponad polowa osob jej nie ma, ale jako Admin powinien cos reprezentowac. Denerwujace jest jeszcze to ze zawsze jak wchodzi na Astera musi sie zalogowac na admina, taki niby lans jest wkurzajacy ;/

plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #4 on: 26 May 2008, 15:33:36 »
@ Night ... ja nie jestem od tego aby glaskac innych i prosic aby nie robili balaganu, admin jest od utrzymywania porzadku na serverze korzystajac z wszystkich mozliwych srodkow( nie mowie tu o WH o ktorego posiadanie mnie rowniez oskarzasz)






Juz w tym temacie nie bede sie przed nikim tlumaczyl ani bronil. Nie chcecie miec admina? Wasza sprawa. Mi to lata bardzo nisko, bo to wam jako graczom powinno zalezec na tym aby na serverze byl porzadek i gralo sie przyjemnie, ale skoro nie chcecie miec zlego, niedobrego, cheatujacego, niekulturalnego Plonka za admina to sobie znajdzcie takiego co bedzie was prowadzil za raczke po serverze i mowil co wolno a czego nie, a przed daniem kicka albo bana zaserwuje 10 ostrzezen i odpowie na kazde idiotyczne pytanie(inteligencja rownajace sie komentarzom na onecie) zadane przez debilowatego gracza(jest kilku takich)...  

Night

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #5 on: 26 May 2008, 15:40:39 »
Sorki za Offtop'a...
Fakt oskarzam Cie o WH ale Cie nie oczerniam, o co mnie oskarza Sojuz. Cytat "Pan Skurwialy Night cos nagadal Delcie", Nie SOjuz nie gadam na temat Plonka z nikim chyba ze osoba sama zacznie temat, a Delta raczej go nie zaczol Oo
P.S
Bartbear nie usuwaj tego posta wiem ze to OT

Hiacenty

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #6 on: 26 May 2008, 15:43:31 »
właśnie plonek co ty odpierd***** qwa napisałem jedno przekleństwo na asterze a ty mnie qwa banujesz zal.pl.....:O_o:O_o:O_o

Sojuz_PL

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #7 on: 26 May 2008, 15:46:17 »
Ja nikogo nie oskarżałem. Delta dzis do mnie pisał na ten temat... poprostu sie zastanawiałem dlaczego właśnie teraz.

Wawer

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #8 on: 26 May 2008, 16:30:46 »
Quote
BartBear_[PL] :
Quote
Wawer :
Za Żyda i przeklinanie w mojej opiniii należy się sesja. To jest gra od 16 lat więc nieco kultury i ogłady byłoby wskazane.

Wawer sam chyba nie wierzysz że faktycznie NIE grają w to ludzie poniżej 16 lat, chociażby wczoraj 2 graczy używało voipa i uwierz mi góra lat 11 mieli - to co w takim razie Admin ma zrobić skoro gra jest od lat 16tu? Zbanować za sam wiek bo "niewolno" ?
Ja sam nie wiem co trzeba zrobić w takim przypadku, przecież nie jesteśmy tutaj od wychowywania dzieci ale też nie możemy im we wszystkim pobłażać, a poza tym ta gra raczej do wychowawczych nie należy :wink
Sorki za ten OT, jeżeli jeszcze zdarzy się jakiś dotyczący kogo i za co banować to przeniosę do osobnego działu.


Bart, zdaję sobie sprawę, że w tę gre grają bardzo młodzi gracze. Mnie chodzi o to by nie było pobłażania bez względu na wiek - jak ktoś jest małolatem to jego równiez obowiązuje kultura itp, itd...

@Hiacenty... jeśli chodzi o przeklinanie to akurat ty aniołkiem nie jesteś...

Powtarzam, w mojej opinii za notoryczne przeklinanie, prowokowanie, obrażanie graczy  itp należy się co najmniej session ban bez ostrzeżenia. Ludze w to grają długo i wiedza, że na polskich serwach nie ma przeklinania. A jak nie wiedzą to po session banie powinni się zorientować.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #9 on: 26 May 2008, 16:48:00 »
Ja bym zaprowadził porządki na asterze ;] mam kulturę osobistą, ogładę towarzyską, jestem miłą i serdeczną osobą, używam kwiecistego języka, chętnie dyskutuje na voipie jak mnie ktoś głupio tk, odpowiadam na niemal wszystkie pytania a do tego gracze ( .:*BiA*:. i fsq ) mnie lubią .... ;] :D
W sumie Plonek zostań bo nudno będzie ;(
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #10 on: 26 May 2008, 17:01:20 »
Quote
@Hiacenty... jeśli chodzi o przeklinanie to akurat ty aniołkiem nie jesteś...


Wiem Wawer ze klnę ale w skrótach i dopiero kiedy ktoś mnie z denerwuje:wink:D

Night

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #11 on: 26 May 2008, 17:27:06 »
Ej dobra bo raz ze robimy offtop'a a dwa stwarzamy konflikt na polskiej scenie RO... Jest jak jest i tak zostawmy a jesli komus cos nie pasuje niech sobie stworza "konferencje" na steamie i tam pogadaja, bo to juz sie smieszne zaczyna robic jak kazdy siebie o cos oskarza a czasem sa to niedomowienia czy cos w tym stylu ;/ Błagam zakonczcie ten temat, i blagam Plonek jak masz tego admina to w czasie gry sie na niego nie loguj :(

cichy.

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #12 on: 26 May 2008, 17:38:53 »
Quote
Odi PROFANuM -> Ja bym zaprowadził porządki na asterze ;] mam kulturę osobistą, ogładę towarzyską, jestem miłą i serdeczną osobą, używam kwiecistego języka, chętnie dyskutuje na voipie jak mnie ktoś głupio tk, odpowiadam na niemal wszystkie pytania a do tego gracze ( .:*BiA*:. i fsq ) mnie lubią .... ;]


Ciebie i twoją kulturę osobistą rozdzielono przy porodzie, Ciebie oddano twojej matce, a kulturę osobistą zabrali do inkubatora :P ale i tak Cie lubię

a hiacenty też niech się nie wygłasza moralnie, bo sam rozgłasza niemorały i zgorszenia :P

Trójgraniec

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #13 on: 26 May 2008, 17:44:15 »
Wez sie Night teraz nie lansuj na rozjemcę bo na Asterze to głównie Ty robisz zamieszanie - zawsze jak wejdziesz i jest ktos od nas to zawsze musi polecieć jakiś dziwny tekst z Twojej strony. Wiec jesli nie chcesz "niedomówień czy czegoś w tym stylu" to ogranicz swoje wypowiedzi na czacie do "siema".

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina(podzielony)-"Gdzie Pieprz Rośnie"
« Reply #14 on: 26 May 2008, 17:56:57 »
Hmm proszę WSZYSTKICH o trzymanie się tematu jednak, bo i na forum obowiązuje regulamin, więc się stosujcie albo z automatu :D
A tak serio jeżeli po prostu musicie wymieniać sobie ciosy to w innym temacie (i innej sekcji a nie w MELDUNKACH DO SZTABU), a nie tym założonym w celu"wyjaśniania" spraw między kilkoma graczami a jednym Adminem (dodam że wyjaśnienia dokona HQ forum/serwerów - mam nadzieję że obie strony honorują i respektują w/w grono i tak jak zadecydują tak po prostu będzie).
Postów OT nie usuwam, bo sam taki popełniłem i byłbym czyniąc to niekonsekwentny, ale już wystarczy, następne po prostu przeniosę gdzie pieprz rośnie bo tam ich miejsce :)


EDIT:
No i jakem żekł tak żem zrobił :wink