Author Topic: Zmiana/Usunięcie admina Astera 2  (Read 10673 times)

plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #15 on: 28 June 2008, 14:15:32 »
Quote from: wkoncu sie ktoremu noga poslizgnie a w tedy zrobie solidny obrazek waszych madrosci w stosunku do innych graczy


szczerze mowiac to nie jestes pierwszy i nie ostatni, ktory probuje sie czegos doszukac/cos udowodnic, anyway zycze powodzenia...

BIA Radzio

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #16 on: 28 June 2008, 15:06:27 »
ZROZUMCIE MNIE LUDZIE WY JESTESCIE POTRZEBNI JAKO ADMINI WDŁG mnie lepiej mi sie gra jesli  na serwie jak jest admin (zawsze jakis sad bozy dla dzieci neo)  problem w tym ze w wiekszosci siedza tam glupole ..przykład wild 50 serwer zagraniczny gadamy sobie z sapiensem po swojemu na czacie! ..jakis kolo pisze ej nie gadajcie w tym barbarzynskim dialekcie i zaraz oboje dostajemy kika z serwa ..(stop rasizmowi! jedno z ostrzezen)to co ratunek polskie serwy i co ???....nagle  jaki sie tumult na Radzia zrobił .. ehh szkoda gadac moze z wami jak z kobietami trzeba trafic na ta jedna i jedyna :love

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #17 on: 29 June 2008, 20:22:37 »
Radzio, obowiązującym językiem na wild 50 serwer jest angielski, a nie polski :con. Hmmm ale kick za rasizm, toż to niesprawiedliwe z ich strony.

Wittmann

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #18 on: 02 July 2008, 00:19:57 »
oj wy tu macie problemy ja widze że sie dogadacie dopiero jak świat sie skończy ,ja tam na asterach nie mam żadnych problemów chociaż kiedyś dostałem kicka 3 razyw ciągu godziny i nie wiem za co,chyba był tam plonek, ale nie wchodze w to,wole se wziąść drina a po chwili wszystko mija,zawsze przecież może być gorzej np.jak sie vodka skończy

Mati

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #19 on: 17 July 2008, 17:07:14 »
Teraz myślę, że admini nie dadzą się złapać na świete gadanie i dobre sprawowanie. Mam nadzieję, że na jego miejsce znajdzie się ktoś kompetentny w 100% tego słowa znaczeniu.

plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #20 on: 17 July 2008, 17:13:38 »
na moje miejsce juz wczesniej wybralem wlasciwa osobe, ktora powinna dopilnowac porzadku na asterach podczas mojej niby nieobecnosci

Dziki_Koziol

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #21 on: 17 July 2008, 17:51:34 »
Nie jest ci wstyd że grałeś z WH? Jak możesz mówić, że "wybrałeś kogoś na swoje miejsce"? Jako Plonek masz raczej mało do powiedzenia... Lubię i lubiłem BSE od samego początku, lipy kolegom narobiłeś...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #22 on: 17 July 2008, 17:56:38 »
juz nie niby.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #23 on: 17 July 2008, 18:01:44 »
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=1336

Przypominam że nas wszystkich obowiązuje Regulamin Forum i bardzo bym prosił o zachowanie kultury (to tak prewencyjnie), rozumiem że jest "sezon ogórkowy" ale wszelkie "ale" można przekazywać nie obrażając ludzi i nie zmuszając Moderatorów do wykonywania swoich (w tym przypadku) smutnych obowiązków...
Dziękuję za zrozumienie.

Jednocześnie informuję że nastąpiła w/w w temacie "Zmiana/Usunięcie" Admina Plonka. Nowym Adminem został cichy - temat wyczerpany i zostaje zamknięty.

Mati

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #24 on: 17 July 2008, 20:20:40 »
Jako iż sam tego zrobić nie mogę to wnoszę o bana dla tegoż użytkownika na forum tak jak to było w poprzednim wypadku... Bądźmy konsekwentni.

PS. Podpiąłem się tutaj aby nie tworzyć tematu, który po jednym poście zostanie zamknięty bo zapadnięciu decyzji przez HQ.

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #25 on: 17 July 2008, 20:48:53 »
Więc już po nas,Cichy adminem,nie no.on więcej ode mnie pije,he he:D


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #26 on: 17 July 2008, 20:59:44 »
@Mati
Poprzedni użytkownik "robił siarę" na Forum po odkryciu przewinienia i degradacji, ale z racji tego że jesteś "funkcyjny" Twój wniosek zostaje odnotowany z tym że powinieneś go zgłosić w "sztabie" albo na ircu...