Author Topic: Zmiana/Usunięcie admina Astera 2  (Read 10765 times)

kryszek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« on: 25 May 2008, 20:16:22 »
Tak jak w temacie, chciałbym wnieść prośbę o pozbawienie uprawnień admina : Plonka
Proszę o to, ponieważ zauważyłem dzisiaj pewną rzecz, i wydaje mi się, że admin ten nie jest do końca sprawiedliwy.

Rano grałem na asterze, i jakiś dzieciak zaczął wyzywać graczy od Żydów i dostał ostrzeżenie, natomiast grając kilka godzin później dwaj gracze, którzy po razie napisali "kurwa" dostali kicki, nie wydaje mi się, ze to jest sprawiedliwe rozdawanie kicków, bo pierw powinno być upomnienie, z tego co się orientuję.
Druga rzecz, nie wydaje mi się,ze admin ma prawo grozic mi kickiem za to, że zapytałem się, czemu goście dostają kicki bez ostrzeżenia.

No i ostatnia sprawa, regulamin

12. Adminem może zostać tylko gracz stosujący się do regulaminu, często grający na serwerze oraz wykazujący się inteligencją i kulturą osobistą.

Kultura osobista, nie pokazuje jej na forum, ani na ircu, a z tego co mi się wydaje, nie chodzi w regulaminie tylko o to, żeby pokazywać kulturę na serverze.

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #1 on: 25 May 2008, 20:45:04 »
Podpisuje się pod postulatem usunięcia Plonka członka klanu BSE z funkcji administratora na serwerze Aster 2, ze względu na używanie niecenzuralnych i obrazliwych słów w stosunku do Radosława członka z klanu .:*BiA*:., ponad to dwaj gracze z mojego klanu zostali zbanowani bez żadnego ostrzeżenia, czy też upomnienia.
Pan Plonek nadużywa więc swoich uprawnień samemu nie przestrzegając regulaminu.

plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #2 on: 25 May 2008, 21:30:40 »
no tak, macie swoja wersje zdarzen i przedstawiacie to w nieco innym swietle niz mialy miejsce...

@@@@@Kryszek..." Żyd "to nie wulgaryzm za ktory policja moze ci wsadzic mandat, natomiast za soczystą "kurwe" mozna drogo zaplacic... A dalem ostrzezenie poniewaz zostala wyzwana(jesli mozna to tak nazwac) tylko jedna osoba, zreszta gracz ktory posluzyl sie okresleniem "żyd" jest jeszcze dzieckiem i jestem pewien że chodziło mu o stereotyp Żyda jako sknery i samoluba, a nie żyda z którym trzeba do gazu albo na ruszt.

Tobie grozilem kickiem nie za to ze zapytales mnie dlaczego dałem kicka nightowi(-=SK=-) i Savie(bse), ale dlatego ze po uslyszeniu odpowiedzi ze za wulgaryzmy ty dalej drazyles temat i prowadziles do niepotrzebnej nikomu(poza soba) dyskusji na czacie gry, ktory nie jest od tego aby prowokowac do niepotrzebnych komentarzy ludzi ktorzy przychodza na server aby sie zrelaxowac a nie "mordowac  sie" z textami panow dyskutantow ktorzy musza koniecznie na publicu wyrazic swoja opinie ... Do tego sluzy takie cos jak FORUM!!!

Jesli chodzi o kulture to przyznaje, ze brakuje mi jej, ale na serverze nikogo nie obrazalem(chyba ze samym byciem) i robilem wszystko aby inni tego tez nie robili(zbyt ostro/bez ostrzezenia? niestety ale "jeżyka" nie mialem)



 @@@@@.:*BiA*:.Solty Mozesz mi powidziec jakich to slow uzylem w stosunku do Radzia, ze uznal je za niecenzuralne???


Co do bana(jeden dostal tylko kicka) mozesz sobie poczytac w odpowiednim topiku pt. "Losie na polskich serverach"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #3 on: 26 May 2008, 18:43:43 »
--- Ten temat został podzielony, posty zostały przeniesione tutaj ---

Tak jak napisałem tutaj składa się meldunki do Sztabu a nie najeżdża na graczy, wszelkie tego typu posty jeżeli już musicie w ten sposób "polemizować" to w wątku podzielonym i przeniesionym jak wyżej link.
KAŻDE osobiste "sapanie" w stosunku do którejś ze stron w tym miejscu od tej pory zostaje usunięte, nawet nie przeniesione. Regulamin to regulamin.
@Radzio - sorry ale właśnie Twój pierwszy post na forum i od razu mazany...

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #4 on: 26 May 2008, 18:58:26 »
Ciekawe Bartek czy ten portret psychologiczny jakim nas uraczył BIA Radzio tyczy się wszystkich adminów?No i ta nieszczęsna Zocha za płota ,zawsze się jej dostanie niewinnie-biedne dziewczę :p he he.A Aster to serwer publiczny (otwarty dla wszystkich)więc prosimy o nierozrzucane się fekaliami na nim,dziękuje:D.


BIA Radzio

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #5 on: 26 May 2008, 22:37:58 »
Sorry @BartBear w koncu nerwy puszcza kazdemu kto ma doczynienia z wybrykami adminow z pod znaku bse najpierw Desperat a teraz nastepny zdesperowany szuka rozglosu ..( nie wiem  to wy chyba jakis uklad tworzycie ) czesto gram na inei i tam nie ma takich problemow wiedz chcialem podpisac sie pod Kryszkiem o wywalenie pana admina i przekierowanie go na    oBSErwacje specjalistyczna ... inaczej aster zdechnie smiercia naturalna ... ..jesli admin osoba publiczna (?) radzi wyplakac sie na forum lub jesli twierdzi ze jest skur... na zadane mu pytanie  niech uswiadmomi sobie ze nie zawsze moze rozmawiac z dziecmi  przy ktorych zgrywa wazniaka i pisze co chce robi co chce... acha co do usunietego posta prawda boli nie ...??

pol77

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #6 on: 06 June 2008, 21:29:03 »
Kryszek
Quote
...natomiast grając kilka godzin później dwaj gracze, którzy po razie napisali "kurwa" dostali kicki, nie wydaje mi się, ze to jest sprawiedliwe rozdawanie kicków, bo pierw powinno być upomnienie...

Ostrzeżenie według Mnie pojawia się co chwile w lewym dolnym rogu "Zakaz przeklinania i obrażania innych graczy"i jeżeli komuś to nie pasuje nie stosując się do tego to może zmienić serwer albo najlepiej pograć z botami bo tam jest jego miejsce.

BIA Radzio
Quote
...czesto gram na inei i tam nie ma takich problemow...

Pewnie dlatego,że admini są raczej nieobecni i wszelkie wybryki trzeba zgłaszać im na forum.

Hiacenty

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #7 on: 07 June 2008, 13:12:22 »
taaa najlepiej wejść o 1 albo 2 w nocy i sie wyżyć ..Najlepszy sposób :):p

BIA Radzio

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #8 on: 28 June 2008, 01:55:11 »
pol77  boty polecasz // a ja ci polecam staropolskie przysłowie" nie wcinaj sie miedzy vodke a zakaske" bo ja tu napisałem o wulgaryzmie admina a nie o sobie ....i tak jak napisałes czesc regulaminu serwera wyswietla sie co jakis czas problem w tym ze jesli sam admin do tego sie nie stosuje to kto ma sie stosowac ... jeszcze ten Watek o upomnieniu ..jakims tam plonka haha myslałem ze spadne z krzesła jak to przeczytałem nie ma dowodów i zgodnie z regulaminem ludzie przeciez widac ze to wasz tesowy kolega jeszcze ten urzedowy jezyk na co to/ to jedna wielka sciema!!! ....zachowujecie sie jak nasi politycy ..mozna to podsumowac tez starym powiedzeniem" pluc swini w oczy to powie ze deszcz pada " no comment  pol77  po czesci masz racje boty maja swoje zalety ..przy odp. ustawieniu poziomu to tak jakby starały sie myslec .lol :wink

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #9 on: 28 June 2008, 08:30:30 »
Też chciałbym dorzucić parę groszy:

10. Admin za nieprzestrzeganie regulaminu serwera przez gracza może zastosować następujące argumenty:

* upomnienie gracza przez say lub mikrofon.

* ukaranie gracza poprzez kick lub ban

    Regulamin mówi głośno i wyraźnie, że admin taki i taki powinnienem najpierw upomnieć gracza, a dopiero później może machać kickami i banami.
    Była przedwczoraj taka sytuacje, że na grey/u większość osób tchórzliwie mierzyła i przezwałem ich od lam. A po chwili kick :O_o

plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #10 on: 28 June 2008, 09:01:08 »
Quote
BIA Radzio :
pol77  boty polecasz // a ja ci polecam staropolskie przysłowie" nie wcinaj sie miedzy vodke a zakaske" bo ja tu napisałem o wulgaryzmie admina a nie o sobie ....i tak jak napisałes czesc regulaminu serwera wyswietla sie co jakis czas problem w tym ze jesli sam admin do tego sie nie stosuje to kto ma sie stosowac ... jeszcze ten Watek o upomnieniu ..jakims tam plonka haha myslałem ze spadne z krzesła jak to przeczytałem nie ma dowodów i zgodnie z regulaminem ludzie przeciez widac ze to wasz tesowy kolega jeszcze ten urzedowy jezyk na co to/ to jedna wielka sciema!!! ....zachowujecie sie jak nasi politycy ..mozna to podsumowac tez starym powiedzeniem" pluc swini w oczy to powie ze deszcz pada " no comment  pol77  po czesci masz racje boty maja swoje zalety ..przy odp. ustawieniu poziomu to tak jakby starały sie myslec .lol :wink

radziu czytajac twoje posty cofam sie umyslowo... ostrzezenia sa caly czas walone z automatu, wiec nie bede zawsze prosil aby nie przeklinac, a upomnienie od HQ dostalem.

btw. Skoro jestesmy juz przy powiedzeniach to ja ci polece inne pasujace do ciebie -"Mów do słupa a słup dupa"


Quote from: Regulamin mówi głośno i wyraźnie, że admin taki i taki powinnienem najpierw upomnieć gracza, a dopiero później może machać kickami i banami.


 Regulamin nie mowi aby najpierw upominac a pozniej kickowac(nie ma okreslonej kolejnosci i zasa.d dzialania jesli chodzi o to ), ale jesli upierasz sie ze tak ma byc jak ty mowisz to komunikat "Na serwerze nie przeklinamy! Do NOT swear at this server!"  jest wystarczajacym upomnieniem/przypomnieniem do ktorego nalezy sie stosowac

BIA Radzio

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #11 on: 28 June 2008, 12:01:49 »
ACHA CZYLI REGULAMIN SIE TYCZY GRACZY ALE NIE ADMINOW sorry admin to inny gracz tzw .dobry policjant a ja lubie dobrych policjantów(zal) . miałem z toba do czynienia na serwerze to był dopiero wsteczny dla mojego rozwoju umysłowego jak bym z dzieckiem miał do czynienia (bo widze ze na takich falach musze z toba rozmawiac)  jestem graczem spokojnym i lubiacym dobra gre ..sam wiesz ze rozmawiałem w sprawie kolegi z klanu  ktorego  zbanowałes ale twoim zasranym obowiazkiem jest na kulturalne zadane pytanie .. kulturalnie odpowiedziec nie jestem kretynem chłopie i 14nastoletnim dzieckiem zebys sobie podsmiechwaki robił z mojej osoby bo ja słyszałem kumpla wersje i chciałem sie dowiedziec od osoby bana mu wystawiajacej TYLE ....JESLI DALEJ NIE KUMASZ OCB  to juz nie poradze ale jesli wolisz moge jeszcze prosciej ..tylko znowu mi posta twoi koledzy usuna ..:no ..pewnie tylko czekacie zeby mi bana dosolic na forum..

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #12 on: 28 June 2008, 12:12:05 »
Pamiętam jak BIA Radzio raz wciskał mi,że nie spełniałem swoich obowiązków jako admin podczas gry,kiedy ja wogóle w ten dzień niegrałem w RO.Teraz se wmawia ,że jest "zagrożonym gatunkiem"na Asterach,bo admini się na niego uwzieli.Rozumiem ,że masz wakacje i duzo czasu na wypisywanie" opowiesci marnej treści",ale daj se już luz:D


plonek

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #13 on: 28 June 2008, 12:52:24 »
biedny Radzio, nikt go nie kocha, admini sie na niego uwzieli, nikt go nie rozumie i w dodatku mysli ze wszyscy stoja za plonkiem murem... czyzby schizofrenia paranoidalna?

BIA Radzio

  • Guest
Zmiana/Usunięcie admina Astera 2
« Reply #14 on: 28 June 2008, 13:48:24 »
KOcham was naprawde admini sami sobie przeczycie ale to juz wasza sprawa jak to bylo 2 na 1dego to banda łysego wy macie swoje myslenie  i posty pt.moja racja jest mojsza niz twojsza sa nudne i do niczego nie prowadza  dobra i tak sie to rozejdzie po kosciach szkoda zachodu szczegulnie tego dzikiego .. a tak na marginesie bede wasza sola w oku ...wkoncu sie ktoremu noga poslizgnie a w tedy zrobie solidny obrazek waszych madrosci w stosunku do innych graczy bo kiedy jestescie potrzebni to was nie ma a kiedy juz siedzicie to na marne ja wierze w  demokracje !!! acha WYJASNIE  nie chce was  roboty pozbawiac i wskakiwac na wasze miejsca musiał bym spasc na głowe z 8 pietra  i to w granicach przypadku kilka razy ....pozdrawiam wszystkich administratorów serwerów red .Orchestra.pl jestescie wilelcy i tacy madrzy  wasze wyroki sa jak wyroki papieskie za czasów inkwizycji pa :yes