Author Topic: Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod  (Read 25832 times)

anonim.pl

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #45 on: 08 July 2008, 20:49:01 »
To jest problem mniej popularnych modów, myślę że chętni by się znaleźli, ale trudno zgromadzic ich w jednym czasie na serwerze co sprawia ze jest pusty. Powinno się zorganizowac na Asterku wieczór z CC.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #46 on: 08 July 2008, 22:39:58 »
Co wy na to żeby np. spróbować jutro o 20:00 zagrać? Powinien każdy wrócić z pracy, a będzie na tyle wcześnie by jeszcze móc zagrać. Co wy na to?
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

anonim.pl

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #47 on: 08 July 2008, 22:47:37 »
A my na to jak na lato. Ja się zjawię.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #48 on: 08 July 2008, 22:49:16 »
No ja też będe skoro sam wyskoczyłem z taką inicjatywą, w razie czego starczy nas dwóch anonimie.pl do rozegrania meczyka :).
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

anonim.pl

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #49 on: 08 July 2008, 22:53:29 »
Nie ma sprawy.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #50 on: 09 July 2008, 22:52:07 »
Nawet nieźle było, dość szybko się skończyło bo ludzie się rozeszli, ale mam nadzieje że kiedyś jeszcze sobie zorganizujemy CC night fight. Dzięki wszystkim za wspólną grę.

Sapiens
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #51 on: 10 July 2008, 07:55:54 »
Nawzajem

plonek

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #52 on: 10 July 2008, 13:32:39 »
bylo tak jak sie spodziewalem(bugi na mapach i lagujacy aster1) ale nie zaluje ze zmarnowalem wczorajszy wieczor na cc, bo gralo sie nawet fajnie ;]

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #53 on: 23 July 2008, 14:46:58 »
To kiedy organizujemy kolejny CC night fight? Jako że też zauważałem problemy z lagami na Asterze 1 sugerowałbym spotkanie na jakimś innym serwerze – jest ich dużo a stoją puste, taki np. „Romanian Army In World War Two” ma miejsc na 50 graczy, a stoi, pusty. Ping do niego przynajmniej dla mnie jest poniżej 100.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

drozdziu2

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #54 on: 17 March 2009, 12:46:29 »
hmmm - tak sobie wlasnie przeczytalem ten watek i mam pytanie - jak panowie oceniacie CC w odnośni do DH?? Czy dzwiek wydawany przez broń też jest takiej niskiej jakosci? Powiem szczerze ze irytowalo mnie to w DH - i nie chcialbym teraz sciagac bez potrzeby to CC. Doradźcie coś. Pozdro

oridzinal

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #55 on: 20 March 2009, 10:30:04 »
A propos  tu jest fajny link

Bo kiedyś ktoś pisał, że nie można kupić podstawowej wersji RO

EDIT:
w prawdzie Twój post nie znajduje się tam gdzie trzeba, ale jest przydatny - na tyle, że zmusiło to nas na zmianę starych i niektualnych danych w boxie na stronie głównej, teraz linki "Kup grę" wskazują poprawnie :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #56 on: 20 March 2009, 12:24:15 »
Quote
drozdziu2 :
hmmm - tak sobie wlasnie przeczytalem ten watek i mam pytanie - jak panowie oceniacie CC w odnośni do DH?? Czy dzwiek wydawany przez broń też jest takiej niskiej jakosci? Powiem szczerze ze irytowalo mnie to w DH - i nie chcialbym teraz sciagac bez potrzeby to CC. Doradźcie coś. Pozdro

A co masz limit pobierania danych od internetowego usługodawcy? :p
Jak nie - to ściągaj jak dają darmo, wielki plik to to nie jest, zawsze możesz potem bez uszczerbku dla podstawy pozbyć się jego zawartości.
Osobiście uważam go za fajny, chociaż po ilości graczy raczej niszowy, no i rozwój stanął jakiś czas temu w martwym punkcie a szkoda bo był to najlepszy 'wtedy' dodatek do RO, teraz prężnie rozwija się DH i pewnie już po następnym updacie przegoni CC, ale co się dziwić - do tej stajni przeszło paru ludzi właśnie z CC :)
A jakbyś jakimś cudem nie potrafił znaleźć skąd go masz pobrać, to ułatwię: STĄD

KRUGER_PL

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #57 on: 25 March 2009, 23:10:56 »
yyyyy .  To ja mam jeszcze małe pytanko  . Miałem zainstalowanego chyba prawie z rok temu Carpatian Crosses , ale potem odinstalowałem.   Teraz chętnie bym go zainstalował jeszcze raz, tylko nie wiem czy jest sens.   Bo jeśli tak jak w Mare  Nostrum dziennie gra maksymalnie kilka osób , to mnie to już nie bawi :|


Dlatego napiszcie proszę drodzy panowie czy wiecie coś o jakichś większych ustawkach na serwerach poświęconych CC ? Na tym naszym polskim też coś działacie czasem ?  Może coś zorganizujemy ? np. jakiś sobotni wieczór, tak jak kiedyś ustawki w Mare Nostrum , hmmmm ?  :wink



Pozdroo dla wszystkich

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #58 on: 26 March 2009, 09:08:10 »
Najwyraźniej jeszcze ludzie grają - wystarczy przejrzeć CC forum a dokładniej ten wątek
My próbujemy zgromadzić polskie siły CC na Steamie, na razie kiepskawo ale można pomyśleć o jakiejś rozgrywce na serwerze, tyle tylko żeby skrzyknąć ludzi trzeba mieć tych ludzi "pod ręką" - czytaj Steamem najlepiej, więc się dopisujcie...