Author Topic: Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod  (Read 25592 times)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« on: 09 April 2008, 15:53:48 »
Carpathian Crosses coraz bliżej, 11 kwietnia można już będzie ściągnąć mod. Muszę przyznać że zapowiada się dobrze, już ze screenów widać że będzie lepiej niż w Mare Nostrum które tak naprawdę było betą wersji demo. Nie żebym twierdził że MM jest kiepskie po prostu autorzy żeby umożliwić graczom wczuć się w walkę na pustyni powinni udostępnić więcej pojazdów i broni i innych nowości, mieli też najtrudniej bo jako pierwsi udostępnili swoją pracę, stąd teraz dłużej dopracowane mody będą oceniane lepiej od ich.

W CC oprócz nowym modeli: żołnierzy, broni i pojazdów, pojawi się możliwość skorzystania z moździerzy, a także zabicie członka załogi czołgu w środku bez niszczenia całego czołgu, jak dla mnie to twórcy CC odwalili kawał dobrej roboty i nie zdziwiłbym się gdyby ktoś chciał to wydać jako dodatek do Red Orchestra, no tyle mojego piania, zobaczymy 11 kwietnia jak te nowinki wypadną w praktyce.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Biały Orzeł

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #1 on: 09 April 2008, 22:01:24 »
Trzymam kciuki oby CC został ciepło przyjęty.Im większe zainteresowanie modami tym większa szansa, że pobiegamy Naszymi :) Jeeeeeeeeeeeezu ale by było kocursko :P

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #2 on: 10 April 2008, 11:36:17 »
na czym polega to zabicie załogi czołu bez niszczenia czołgu ?przestrzelenie optyki rusznicą ? mod prezentuje sie świetnie ale ja czekam na DH w którym będzie o wiele więcej pojazdów

stkprfritz

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #3 on: 10 April 2008, 17:23:59 »
to moze polegac miedzy innymi na tym, ze symuluje efekt odlupania sie malych fragmentow pancerza lub nitow wewnatrz czolgu mimo iz nie doszlo do penetracji pancerza  i takie male czesci lataja rykoszetem jak pociski karabinowe doslownie rozrywajac zaloge w srodku...

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #4 on: 10 April 2008, 17:32:11 »
hmm słyszałem o takich przypadkach ale to np. w panterach czy tygrysach kiedy spadła jakość pancerza lub w is2 kiedy robili zbyt twardy pancerz a w carpathian crosses mamy tylko lekkie czołg i przy trafieniu w tak cienki pancerz za każdym razem był penetrowany,więc chodzi tu raczej o zabicie członka załogi przebijając wizjery

stkprfritz

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #5 on: 10 April 2008, 17:52:41 »
Wez pod uwage ze wlasnie w poczatkowych konstrukcjach pancerze czolgow byly nitowane baa wlosi posuneli sie dalej i w swoich czolgach pancerze mieli skrecane na srubach :D wspoczuje tym biedakom bo to byla pewna smierc. Nie tylko przez wizjery mam zdjecie zrobione w muzeum czolgow w Bovington ktore przedstawia postrzelane jak sito pz I z afryki ktore to mialo przestrzeliny na wylot z boku kadluba i wiezy w miejscu gdzie mogly znajdowac sie kolana dowodcy lub plecy kierowcy i pewnikiem zabilo zaloge mimo iz czolg byl sprawny

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #6 on: 10 April 2008, 18:30:39 »
kurcze ty wiesz co piszesz najpierw mówisz :
Quote from:
mimo iz nie doszlo do penetracji pancerza
Quote
a potem piszesz że pzII był przestrzelony na wylot ,wiesz co to znaczy penetracja? a jak zabiło załoge to był sprawny(jeździł później) a jeśli też przestrzeliło silnik lub przykładwo przekładnie napędu np.przyrżady kierownicze ,skrzynie biegów,biore pod uwage że sprawny to znaczy  nadaje sie do jazdy a nie że można w nim posiedzieć bo nie jest po wybuchu,czy ma tylko pare dziurek

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #7 on: 10 April 2008, 19:03:20 »
"Crew can be killed from penetrating shells" ja to rozumiem tak, trafiając np. z PTRD w stanowisko kierowcy R 35 zadamy uszkodzenie pojazdowi jak i zabijemy kierowcę, a strzelec (w czołgu) będzie mógł zająć miejsce poległego i jechać dalej.

Poza tym podczas wchodzenia na drabiny nie będzie można używać broni, a nie tak jak w RO że koleś z MG 42 w łapach wchodzi po pionowej drabinie bez użycia rąk.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

stkprfritz

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #8 on: 10 April 2008, 19:06:31 »
wiem co napisalem i wiem co widzialem a to ze nie potrafisz sobie tego wyobrazic to trudno

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #9 on: 10 April 2008, 20:12:11 »
moge za to sobie wyobrazić jaka przestrzelina jest w twojej głowie :) ,z resztą w sherman firefly i cromwell też był nitowany a nie są to czołgi z początku wojny a nity sprawdzały sie czasem lepiej niż spaw bo nie puszczały na całej długości a nie zawsze musiały ranić,no i też każdy czołg nie był równie mocno spawany

stkprfritz

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #10 on: 10 April 2008, 21:21:55 »
a gdzie w pierwszym poscie wspomnialem cos o tej przestrzelonej pzI ? przeczytaj ze zrozumieniem moje posty zanim zaczniesz mnie obrazac i pluc jadem

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #11 on: 10 April 2008, 21:52:54 »
widze jednak że masz poważniejsze problemy z czytaniem niż myślałem  bo o pzI nie mówiłeś tylko o pzII

Biały Orzeł

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #12 on: 11 April 2008, 17:53:36 »
Jeeeeeeezu jak miło :) Temat o modzie a wy się użeracie o bzdety.Ludzie luuuuuuuuuuuuuuuuuzik ;) Spalcie blunta albo się nachlejcie i spójrzcie na świat troszkę bardziej optymistycznie.

Wittmann

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #13 on: 11 April 2008, 20:58:37 »
faktycznie już skręcam lolka i jaram,a w tym czasie poczekam aż sie ściągnie CC,do zobaczenia na serwach w cieleniu rumuńskich żołnierzy

TRikus

  • Guest
Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod
« Reply #14 on: 11 April 2008, 21:02:30 »
Juz sciągam ale dopiero jutro sobie pogram :/
Najbardziej ciekawią mnie walki czołgów :D
Pozdro