Author Topic: Mare nostrum wciaz cos pobiera  (Read 5118 times)

Chupacabras84

  • Guest
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« on: 28 March 2008, 18:36:00 »
Tak jak w temacie mimo patchowania po kolei albo użycia instalki "Mishmash"  Mare Nostrum wciąż probuje zassać jakieś pliki  tex,anm i temu podobne zazwyczaj rozłącza mnie zanim pobierze co trzeba albo cierpliwości mi nie starcza czekać przez 30 min.
czy jest jakaś możliwość zassać co trzeba gdzie indziej albo ja coś robie nie tak?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #1 on: 28 March 2008, 19:06:34 »
Mischmash_cleaner powstał dla RO, chodziło o różnice w wersjach klient-serwer i w takim dziale się znajduje (RO nie MN), na MN nie ma żadnego efektu, spróbuj pełnej instalacji do wersji 1.2, też instalka (made by Goral :wink) o tutaj

Chupacabras84

  • Guest
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #2 on: 28 March 2008, 20:25:17 »
Sorry pomyliło mi sie chodziło właśnie o instalke M.N (made by goral):D mój błąd

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #3 on: 28 March 2008, 21:19:49 »
UFB!
W tej chwili są 2 mapy customowe pod MN i tylko ewentualnie one mogą być zasysane (obie w Mapowisku jak chcesz je mieć już wchodząc do gry :wink)
Reszta tekstur i "wszystkiego innego" jest w dodatku, więc:
a) wchodzisz na te mapki customowe nie mając ich, a serwer nie posiada redirecta i stąd długie ściąganie
b) zainstalowało Ci się tam gdzie nie powinno ;p (powinno w katalogu x:\steam\steamapps\common\redorchestra i tutaj powinien zostać utworzony katalog MareNostrum - instalator POWINIEN podać prawidłową ścieżkę w Twoim systemie, no ale wypadki chodzą po ludziach :)
c) eee... no może głupie, ale odpalasz ten dodatek z oddzielnej pozycji na steamie mam nadzieję, bo z samego RO też są widoczne te serwery i można się z nimi "łączyć" właśnie w taki sposób, że wszystko będzie się ściągać a na końcu i tak wywali jakiś błąd i tyle :)

kazmirzk

  • Guest
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #4 on: 28 March 2008, 21:51:17 »
Chupacadabras ja raz mialem podobny problem ale poprostu pomylilem sie w wypakowywaniu i zamiast pierwszej latki wypakowalem pliki serwerowe, rowniez z pierwszego update.. I wtedy to wygladalo identycznie.. Sciagalo mi praktycznie cala gre.

Chupacabras84

  • Guest
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #5 on: 29 March 2008, 01:31:22 »
tym razem wypakowałem wszystko z instalki (made by goral)8) rzecz pożyteczna jako ze w tym wypadku mam pewność ze instaluje to co powinienem (tak mi sie przynajmniej wydaje)
a także mogę grac singleplayer bez ściąganie niczego dopiero jak odpalam multiplayer zaczyna sie... no i podobny problem miałem nawet jak instalowałem wszystko po kolei(M.N. ver.podstawowa+latka1+latka2) tez mimo ze latki zawierały nowe wersje plansz to i tak ściągało za każdym razem"mialem pliki klienta nie serwerowe".czyli problem jak był tak i jest. chociaż ostatecznie jakiejś szczególnej tragedii niema  porostu poczekam aż wyjdzie wersja ostateczna.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mare nostrum wciaz cos pobiera
« Reply #6 on: 29 March 2008, 14:40:57 »
UFB po raz drugi:con
Jeżeli otwierasz katalog Red Orchestra (x:\...\<steam>\steamapps\common\red orchestra\) i masz w nim podkatalog MareNostrum to masz zainstalowany prawidłowo ten mod - nie może być takich problemów jak opisujesz ...
Z jakim serwerem starasz się połączyć?
Jesteś pewien że mapka na nim ma prefiks MN a nie RO? :D


* katalog "steam" może się nazywać "Red Orchestra", jeżeli masz wersję z Cenegi