Author Topic: inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze  (Read 15707 times)

Zdzira

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #15 on: 07 November 2006, 00:25:24 »
Oni was wyzwali czy wy ich ?
Pogadajcie z Adminem. Jak dla mnie powinni być ukarani.

Mati

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #16 on: 07 November 2006, 09:27:41 »
Spokojnie... Mecz zostanie dokończony Adrain... Naszą mapę - Baksan, omówiłem na inny termin.

NightMaX

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #17 on: 07 November 2006, 09:42:03 »
klan Band Of Brothers zażądał wyłączenia mutatora ROHudPackage podczas meczu CB.


Myślę że może dobrze byłoby zalegalizować w CB i Roladzie takie 2 mutatory jako dozwolone:

ROHudPackage    Red Orchestra Hud Package.
ROTeamReady    Delays start of game/round until a member of each team sends the ready signal.

Alex

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #18 on: 07 November 2006, 12:08:27 »
Quote
Zdzira :
Oni was wyzwali czy wy ich ?
Pogadajcie z Adminem. Jak dla mnie powinni być ukarani.


Oni nas. Ale ja nie chcę żadnych pkt za takie zachowanie. Bo co to za radość wygrać z kimś przez walkower czy też otrzymać "darmowe" pkt. Ale zgadzam się z tym, że takie podejście musi być jakoś ukarane-może wystarczyłoby odbierać im punkty? Jeżeli nie zagrają naszej mapy w sobotę-wtedy pogadamy z adminem.

asn

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #19 on: 07 November 2006, 12:21:29 »
żałosne zachowanie teamów towarzyszy każdej lidzie...

Strahd

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #20 on: 16 December 2006, 23:00:37 »
Oba mutatory sa juz dodane oficjalnie do Rules.
My gralismy i z 501 i z CC i nie mielismy z nimi problemu z "no show".

A dlaczego RO:Ladder nie jest tak "dopracowany" jak CB czy ESL?
Bo historia tej gry jest totalnie niekomercyjna. Otoz jak wiecie lub nie RO to byl MOD do UT2004. MOD ktory byl calkowicie darmowy do sciagniecia i stworzony przez grupe zapalencow ktora teraz tworzy TWI. Jako ze byl to MOD a nie gra typu "standalone", niewiele osob o nim wiedzialo, jeszcze mniej w umialo to zainstalowac a jeszcze mniej w to gralo. Stad ZEROWE zainteresowanie MODem ze strony CB, ESL itp. Dlatego chlopaki z [project-twilight] a dokladniej worluk i aceto stworzyli SAMI strone WWW ktora hostowala by ten ladderek. Tak powstalo www.roladder.net . Zamiast narzekac na niedociagniecia, docencie to, ile ci ludzie juz zrobili. Przeciez caly kod tej strony jest pisany od zera przez ich samych. Oni nie korzystaja z gotowych php w stylu CB, ESL czy innych. Sami napisali caly kod. I dalej pisza. Jako ze od paru dni jestem tam adminem ladderka Realism, mam dostep do tej storny "od kuchni" i uwierzcie mi, jestm tam dluga lista rzeczy "to do", do kazdej z nich przypisany jest koder ktory sie ma tym zajac. Za friko, dla Waszej zabawy.

Ja osobiscie w ogole nie mam ochoty dolaczac do CB ani ESL jako ladderka RO i zrobie to tylko jesli SokoleOko bedzie na to naciskal. Bo RO tym rozni sie od innych CoDow, MoHow i temu podobnych, ze najmocniejszy ladderek ma wlasnie na niekomercyjnej stronie RO:Ladder. Bo taka jest historia.

Mati

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #21 on: 14 March 2007, 07:25:47 »
Niejaki klan Armed and Ready (http://www.anr.solsa.net) umówił się z nami na sparing. Od początku były problemy. Ciągłe restartowanie mapy z powodu braku mutatora readyup (blackscreena też nie mieli) i nie umiejętność obsługiwania się własnym serverem spowodowało, że mecz zaczął się około 30 minut później... Zaczęło się wogóle śmiesznie. Powiedzieli, że gramy gdy naszych 2 graczy nie było jeszcze na serverze. Następnie w połowie meczu, gdy wynik był korzystny wyszli z servera mówiąc, że muszą iść. Prawde mówiąc to nas olali... Szczerze odradzam grania w tym "klanem".

YankeSmgn

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #22 on: 14 March 2007, 07:29:10 »
Dzieki Mati, ze to piszesz :) Dali nam, az trzy wyzwania, i dzisiaj chcialem potwierdzic jedno, juz wiem, ze tego nie robic. Koniecznie chca grac po 7 i na swoim serwerze.

Yab_PL

  • Guest
inaugaracja :) - czyli parę słów o ROLADDER'ze
« Reply #23 on: 14 March 2007, 08:46:18 »
a na koncowke marac do cb chyba jest potwierdzone??