Author Topic: Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy  (Read 11915 times)

patrykus93

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« on: 02 March 2008, 09:55:35 »
Witam!
Gdy chce uruchomić instalator MN to po chwili pojawia mi się napis:
The folder path Program Files contains are invalid character
Może ktoś pomóc?

Trójgraniec

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #1 on: 03 March 2008, 02:38:57 »
Pewnie jakis polski krzak spacjea etc. w scieżce. Zainstaluj gdzies indziej i potem przerzuc do katalogu z ro?

patrykus93

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #2 on: 03 March 2008, 13:52:52 »
Tylko nie mogę tego NIGDZIE zainstalować.Zaraz po uruchomieniu instalatora wyskakuje mi ten napis.MN już ściągałem z 2 razy i za każdym razem z innej strony.

Sadek76_pl

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #3 on: 04 March 2008, 08:37:12 »
zły katalog instalacji powinno być przykład: c:/Programfiles/redorchestra/steammaps/common/redorchestra może coś pokręciłem pisze z pamięci powodzenia.

patrykus93

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #4 on: 04 March 2008, 14:55:37 »
Więc jak mam RO zainstalowane na I:/RO/steammaps... to będę musiał zainstalować RO na innym dysku?A u mnie domyślny dysk to H(nie mam C).

Wawer

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #5 on: 04 March 2008, 16:09:11 »
Instaluj tam gdzie masz R.O. Czyli w Twoim przypadku I: itd...

patrykus93

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #6 on: 04 March 2008, 18:01:42 »
Ale pisałem już że nie mogę odpalić instalatora a co dopiero zainstalować to gdzieś.Czy gdybym zainstalował RO na H:/program files itd to mogło by zadziałać?


patrykus93

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #8 on: 05 March 2008, 18:07:56 »
Dzięki za pomoc,zainstalowałem.Teraz mam niestety inny problem.Na filmiku są niektóre czarne tekstury(może tak ma być)ale zamiast menu pojawia mi się czarny ekran.Da się coś z tym zrobić?


EDIT

już wszystko jest ok temat do zamknięcia.

wisnia

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #9 on: 10 March 2008, 18:35:01 »
Panowie, może jestem młotem ale za nic nie mogę tego uruchomić. Zassałem zipa, rozpakowałem go wsadziłem gdzie trzeba i nic sie nie dzieje. Na forum MN pisze, że powinienem mieć plik romod.ini żeby dodać mn do steam, ale ja nie mam takiego pliku. Z góry dzięki za pomoc ...

Mati

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #10 on: 10 March 2008, 20:06:00 »
Rozumiem, że nie masz ikony Mare Nostrum i tym samym nie możesz odpalić dodatku? Jeżeli tak to myślę, że da się coś z tym zrobić.

Stwórz ikonę na pulpicie (skopiuj jakąs i wklej na pulpit - najprostszy sposób) i w rubrykę "Element docelowy" wklej to: "C:\Program Files\Steam\steam.exe" -gameidlaunch 14305204391202784432 -mod="marenostrum" (jeżeli masz w innym folderze zainstalowanego Steama to musisz zmienić ścieżkę!).

Natomiast jeśli to nie pomoże to usuń plik ClientRegistry.blob, który znajduje się w folderze Steama. Po usunięciu zrestartuj Steama i zobacz czy to coś dało. Jeśli nie, to poprostu ściągnij go stąd i wklej do folderu MareNostrum.

A jeżeli na darmo to pisałem i żadna z opcji nie dała poprawy to przeinstaluj MN, najlepiej ściągając od nowa, np. stąd :).

kazmirzk

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #11 on: 10 March 2008, 20:10:44 »
Wisnia a restartowales steama? Mi tez poczatkowo nie pokazywalo ikonki od MN.. Podobnie jak paru osobom.. Kilka restartow steama i bez usuwania czegokolwiek powinno ci zadzialac..

Mr. J

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #12 on: 24 July 2008, 13:52:24 »
Ja mam natomiast taki problem. Gdy wejdę do gry, wybiorę klasę żołnierza, klikam na Continue, no i czekam na spawn. Jednak gdy odliczanie do spawnu się zakończy ja dalej nie mogę grać, tylko patrzę na widoczek z kamery, a żeby spróbować się ponownie odrodzić muszę wejść na serwer jeszcze raz. Raz na 20 prób uda mi się w końcu zespawnować, ale najczęściej wtedy po krótszej chwili okazuje się, że jestem sam na serwerze mimo, że w tablicy wyników są gracze, w grze także można spotkać postacie jednak nie wykonują one żadnych ruchów. (nawet jeśli są to prawdziwi gracze, nie boty).
Czy jest to moja wina, czy może to bug?

Chupacabras84

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #13 on: 24 July 2008, 15:56:31 »
Mi to wygląda na problemy z połączeniem, sprawdź może cie wyrzuca z serwera,później sprawdź czy masz odblokowana RO i steama w ustawieniach zapory. Jeżeli uda ci się połączyć i zobaczysz że wszyscy stoją jak kołki spróbuj  strzelić w podłogę albo ścianę jak nie zostało śladu po kuli to na bank cie wywaliło z serwa.
No i na koniec rób oddzielne tematy dla swoich postów bo zara przyjdzie admin i sprzeda nam po headshoot' ie:D

Mr. J

  • Guest
Mare Nostrum - problemy techniczne - temat zbiorczy
« Reply #14 on: 24 July 2008, 23:15:53 »
To jest dziwne, bo zarówno w RO jak i DH nie mam tego problemu.
No właśnie żadne ślady nie zostają na przedmiotach, czyli mnie wywala, ale dlaczego, to nie rozumiem.
Myślałem, że po to jest ten temat, żeby pisać w nim o takich sprawach a nie zaśmiecać forum :)