Author Topic: Mare Nostrum - opinie, wrażenia...  (Read 28514 times)

KrwawyEdo

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #30 on: 02 March 2008, 13:20:05 »
Wczoraj sobie pograłem zawsze jakieś urozmaicenie :p Ale dziś niestety nie chce mi sie uruchomić :(

Goral

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #31 on: 02 March 2008, 14:42:52 »
Jest jeszcze sporo bugów na mapach, ale trzeba je zgłosić do autorów to naprawią.

KrwawyEdo

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #32 on: 02 March 2008, 15:05:47 »
Esc nie działa , intro leci do końca i potem czarna plama też tak macie ??

Plazma

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #33 on: 02 March 2008, 15:41:29 »
Tak po intro jest czarny ekran ale sprobuj nacisnac esc, spacje albo lpm i powinno sie przelaczyc na menu. Co do bugów to zobaczyłem: nie da sie przejść przez drzwi (tylko delfinkiem), gdy leży ktoś z thompsonem tak dziwnie to wygląda, widać przez niektóre ściany, nie da się zabic ludzi w niektórych miejscach

KrwawyEdo

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #34 on: 02 March 2008, 16:14:47 »
Właśnie o to się rozchodzi , że esc , spacja i lpm nie działa . Klikam , klikam i nie zaskakuje . Wczoraj zaskakiwało chwiłke sobie pograłem a juz dziś niestety nie zaskakuje :(

jaymz87

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #35 on: 02 March 2008, 19:51:15 »
Proszę pomóżcie !!! Jak zainstalować ten mod??? Instalowałem jak było napisane i NIC. W zakładce Moje gry w Steam'ie nic się nie pojawia, jest tylko zainstalowana RO nie ma ikonki Mare Nostrum.

Mati

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #36 on: 02 March 2008, 19:56:51 »
U niektórych instalator nie wykrywa lokalizacji RO na dysku. U mnie to na ten przykład zadziałało. Istnieje duże prawdopobieństwo, że właśnie szybko zatwierdziłeś ten etap instalacji bo myślałeś, że wykrył tak jak należy. Zainstaluj jeszcze raz dokładnie ustawiając ścieżkę do folderu z zainstalowaną Red Orchestrą. A jeżeli nie pomoże to zapraszam na oficjlalne forum Mare Nostrum, tam na pewno pomogą :)

Wojski

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #37 on: 02 March 2008, 21:39:48 »
jaymz87 ja też tak miałem - kilka razy odpaliłem steama i wrszcie mi się pokazało.
Zainstaluj tak jak napisane jest na stronie a potem tylko czekaj az steam ''załapie''.

Fajny klimat mają te mapki, szczegolnie walka w miastach, gdzie jest pełno przejść - fajnie można sie postrzelać.

kazmirzk

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #38 on: 02 March 2008, 22:13:56 »
Najbardziej podoba mi sie motyw "Flinstonow" :) Bugow jest pelno, ale najfajnieszy to ten w transporterze anglikow :) kiedy biegniesz za nim widzisz jak przez jego podloge wystaja nogi ludzi w nim siedzacych, ktore poruszaja sie tak jakby biegli, wyglada to jak slynne samochody z filmu o jaskiniowcach :)

Poza tym gdy ty trzymasz Brena, lub lezy on na ziemi wyglada normalnie, ale gdy trzyma go twoj kompan wtedy nie widzimy brena tylko sowieckie DP.. Nie zaimplementowano tez rewolweru, zamiast niego jest radziecki pistol, ktory strzela jednak jak rewolwer. Ale sam mod jest ciekawy, ale naprawde grywalny stanie sie dopiero w wersji filalnej (przynajmniej mam nazdzieje). Nie wyobrazam sobie jednak ustalania taktyki klanowej na te mapy.. Tu mozna wszystko zajesc z kazdej strony, trudno bylo by sie tu bronic..

Trójgraniec

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #39 on: 03 March 2008, 02:35:19 »
Wgrałem - oczywiscie nie do tego katalogu co trzeba, potem przerzuciłe pliki na pałe i schrzaniłem cos w RO :D Teraz działa w kazdym razie. Pograłem chwile i mam mieszane uczucia. Betowe babole - ale to akurat do przełknięcia, moze poza identycznymi pickupami amunicji, gorzej z rozplanowaniem map - za duzo jak dle mnie przejsc i labiryntów - bez problemow mozna wlezc ze line wroga. Efekt jest taki ze gdzie by sie człowiek  nie ustawił musi mniec oczy w dupie - do tego wieksza celnos broni i sie arcade robi. No ale nie ma co moda na straty spisywac po paru godzinach grania. Moze cos jeszcze z tego bedzie

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #40 on: 04 March 2008, 13:40:51 »
W weekend ma ponoć już wyjść patch do moda, poprawić ma on model Brena u innych graczy, Zbalansować mapy, poprawić tekstury Enfielda, usunąć stanie strzelca w universal carrierze, naprawić Pak 38- chyba chodzi o to żeby móc zabić obsługę tego działa, i wiele innych usprawnień..

A więc będzie to raczej dosłownie patch, a nie jakiś dodatek z nowościami.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Wawer

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #41 on: 04 March 2008, 16:07:58 »
Jak na betę 1 jest całkiem nieźle.
Tyle, że trudno powiedzieć czy gierka się przyjmie. Graficznie mapki wyglądają spoko ale grywalność na razie jest dyskusyjna. W każdym razie na razie bez rewelacji, trzeba poczekać na wersje finalną...
Co do samego zaprojektowania mapek, rzeczywiście na razie wygląda na to że trzeba mieć oczy w dupie:D

Highwayman

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #42 on: 04 March 2008, 18:21:16 »
A ja nie mogę tego zainstalować, jak odpalam instalatora, to najpierw długo myśli a po chwili wyskakuje mi błąd że niby w nazwie katalogu program files wystepują jakieś niedozwolone znaki (mimo iż znaki są jaknajbardziej ok). Dokładnie pisze: The folder path "program files" contains an invalid character. Sprawdzałem w rejestrze i ścieżka do program files jest jaknajbardziej poprawna.

Plazma

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #43 on: 04 March 2008, 18:43:51 »
Może jesteś za brzydki i ci sie nie chce zainstalować... :yes

Highwayman

  • Guest
Mare Nostrum - opinie, wrażenia...
« Reply #44 on: 04 March 2008, 19:53:37 »
Dobra problem rozwiązany. Zainstalowałem edytor Orca którym można edytować pliki msi, załadowałem plik instalacyjny mare nostrum i jak jest po lewej stronie spis tabel to odnajdujemy tabelę "custom action" i tam jedna z akcji (konkretnie "apt_dir") ma target w postaci domyślnej ścieżki dostępu C:\program files\steam\redorchestra... zmieniamy ją na poprawną dla naszego systemu i powinno działać.
 U mnie system i program filesy sa na dysku H i chyba stąd był cały problem z instalacją.