Author Topic: Łosie zeszly na Metalike  (Read 107347 times)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« on: 23 January 2008, 01:12:33 »
Fajny avatar nekol o.0 <ok>^^
w RO gram jako raq

ciocia|Ola

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #1 on: 26 January 2008, 01:21:49 »
Odi^PrOfAnUm napisal: Fajny avatar nekol

Może i fajny avatar, ale kawałek 'One' i 'To Live Is To Die'  z tej płyty są całkiem całkiem :P

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #2 on: 26 January 2008, 01:49:51 »
Quote
ciocia|Ola :
Odi^PrOfAnUm napisal: Fajny avatar nekol

Może i fajny avatar, ale kawałek 'One' i 'To Live Is To Die'  z tej płyty są całkiem całkiem :P
Taaa, ale płyta Master of  Pupets rządzi (Orion, Master, Battery, a zresztą cała płyta)^^
w RO gram jako raq

grzech.pl

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #3 on: 26 January 2008, 10:55:18 »
Moim skromnym zdaniem najlepszą plyta Metallici jest 'Reign In Blood" :p

Nek0l

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #4 on: 26 January 2008, 12:33:27 »
Quote
ciocia|Ola :
Może i fajny avatar, ale kawałek 'One' i 'To Live Is To Die'  z tej płyty są całkiem całkiem :P

Da ale cała płyta jest wypas a płyta Master of Pupets jakoś mi nie pasuje oczywiście nie licząc Battery ale w sumie wszystkie płyty Metallicy są świetne aż do Black włącznie

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #5 on: 26 January 2008, 13:08:34 »
Nie wszystkie są świetnie (St.Anger). a Master of  Puppets to ostatnia płyta nagrana z Bartonem, zresztą jedne z najlepszych płyt w historii trash metalu, po niej Metallica"zmiękła":p
w RO gram jako raq

kuniu

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #6 on: 26 January 2008, 13:09:19 »
Metallica to "Łosie na polskich serwerach":p uważajcie na nich. Moim zdaniem powinni dostać bana na kilka miechów. Niestety nie mam żadnych screenów dowodowych ale myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą:D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #7 on: 26 January 2008, 13:14:04 »
Quote
kuniu :
Metallica to "Łosie na polskich serwerach":p uważajcie na nich. Moim zdaniem powinni dostać bana na kilka miechów. Niestety nie mam żadnych screenów dowodowych ale myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą:D
W sumie to racja z tym off topem, niech ktoś założy topic poświęcony muzyce( metal/rock ), tam sobie pogadamy^^:D
w RO gram jako raq

Nek0l

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #8 on: 26 January 2008, 13:48:10 »
Jest coś tam o czego słuchają gracze RO to tam można sobie pogadać :D

grzech.pl

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #9 on: 26 January 2008, 14:55:14 »
Ale przecież najlepiej się rozmawia na dany temat w topicu, który kompletnie tego tematu nie dotyczy :D

kuniu

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #10 on: 26 January 2008, 15:12:01 »
Ja nie chciałem przerywać rozmowy i zwracać komukolwiek uwagę (nie ja od tego jestem:D), tylko tak lekko i swobodnie nawiązałem do tematu forum. Co prawda fanem Metalliki nie jestem ale ich zasługi dla muzyki w pełni doceniam. Niektóre kawałki z S&M to wg mnie prawdziwe dzieła sztuki.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #11 on: 26 January 2008, 15:44:22 »
@Nek0l
Nie wypowiadam się od strony artystycznej tego zespołu bo oczywiście szacun, chociaż to nie całkiem moje klimaty ale to są czitery :wink !
Jest to jeden z tych wykonawców którym woda sodowa uderzyła do głowy i jakby mogli to wyręczyli by różne ZAIKSy, RIAA i inne takie gestapo i każdego słuchacza bez zapłaconych tantiem :wink to na krzesło elektryczne by wsadzili-przedtem karą finansową dowaliwszy :D
Więc zastanów się czy aby ten avatar nie łamie ich "praw autorskich" i nie odwiedzi Ciebie brygada specjalna i rzucając na glebę pod bronią pan w kominiarce nie wrzaśnie "gdzie masz ku...wa schowane te Simsy!!! eeee czy tam inne płyty" 8)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #12 on: 26 January 2008, 18:08:05 »
Chłopcy nie spamujcie;).
w RO gram jako raq

Wawer

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #13 on: 26 January 2008, 20:57:16 »
Quote from: Moim skromnym zdaniem najlepszą plyta Metallici jest 'Reign In Blood"


Ja tam wolę South of Heaven ale... z gustami się nie dyskutuje:p

Quote from: Master of Puppets to ostatnia płyta nagrana z Bartonem, zresztą jedne z najlepszych płyt w historii trash metalu, po niej Metallica"zmiękła"


Zaraz po Master of Puppets ( notabene dla mnie płyta metalowa wszechczasów ) nagrali całkiem niezłą Epkę a potem było And Justice... Dopiero wtedy coś im do łbów strzeliło i zaczeli leciec w komerchę...



A poza tym to strasznie spamujecie...admin powinien coś z tym zrobić:p

grzech.pl

  • Guest
Łosie zeszly na Metalike
« Reply #14 on: 26 January 2008, 22:52:49 »
Moim skromnym zdaniem jednak Metallice lepiej wyszlo 'Diabolus in Musica' niż 'South in Haeven', a ich 'Reign in blood' i tak rządzi (mimo tego, że to ich ostatnia płyta i już nie mają tego "pazurka" co kiedyś) :p.

A poza tym to cała reszta strasznie spamuje i tylko liczy nabite posty :p