Author Topic: Nations Cup  (Read 37989 times)

voodoocobra

  • Guest
Nations Cup
« Reply #75 on: 29 August 2006, 12:39:42 »
Na razie mielismy okazje cwiczyc zdalne sterowanie ;)

siena

  • Guest
Nations Cup
« Reply #76 on: 29 August 2006, 15:31:31 »
czyli jaki jest sklad Team Poland ?:) psomiejemy sie :)

Tin

  • Guest
Nations Cup
« Reply #77 on: 29 August 2006, 16:55:35 »
skład jest taki : ja sam ich reszta i jeden ode mnie ze składu do nich żeby było po równo :p

S!b!K

  • Guest
Nations Cup
« Reply #78 on: 29 August 2006, 17:25:36 »
Quote
siena :
czyli jaki jest sklad Team Poland ?:) psomiejemy sie :)


A z czego sie smiac ?:> Mozesz pozazdroscic ;]

ciocia|Ola

  • Guest
Nations Cup
« Reply #79 on: 29 August 2006, 17:25:42 »
Lepiej nie ogłaszajcie tego składu TP - przynajmniej do czasu rozgrywek, :) bo na polskich serwerach zjedzą ich żywcem w takim sensie ze jak zabije koleś TP-playera ten będzie się cieszył i wykrzykiwał ==> LOL lamo jedna i Ty grasz w TP!!! Granatu nawet rzucić nie umiesz fajtłapo itp.  Zostawmy  ich w spokoju - niech trenują, a co będzie to będzie - zapewne źle nie będzie - POLAK potrafi :) a przynajmniej unikną "dziwnych " tekstów zazdrości :)

siena

  • Guest
Nations Cup
« Reply #80 on: 29 August 2006, 18:06:52 »
Quote
S!b!K :
Quote
siena :
czyli jaki jest sklad Team Poland ?:) psomiejemy sie :)


A z czego sie smiac ?:> Mozesz pozazdroscic ;]


niby czego mam zazdroscic ? powaznie mowiac, oby gracze z 20dniowa histora dobrze sie spisali :> trzymam kciuki wszak to moja polska (kraj z dupy rumburakow i burakow)

NightMaX

  • Guest
Nations Cup
« Reply #81 on: 30 August 2006, 17:18:58 »
muhahahahahah Siena jak zwykle delikatnie zakończył posta :P


Quote
voodoocobra :
Nightmax - guzik prawda, moj klan gral spara z TeamGermany i jesli cie koles zabil to wiedziales w wiekszosci przypadkow skad. Jesli Ty nie potrafisz w tej grze dostrzec takich prostych rzeczy to lepiej jej nie tykaj. Bardzo duzo nam dal mecz z team de. Co do reprezentacji to nawet jak przegramy w pierwszym meczu nie mam zamiaru od razu zmieniac ludzi, bierzemy w tym udzial zeby nabrac doswiadczenia i pokazac sie na scenie europejskiej i jakbys nie wiedzial sama nasza chec brania udzualu w NC zostala bardzo pozytywnie skomentowana na ircu rollader.net ktore NC organizuje, a wszyscy praktycznie wiedza ze polska ma RO od niedawna.


tak jest psze pana jutro oddaję moją kopię biednym dzieciom ....... mój ty sokolooki mastachu.


jak juz napisałem wczesniej, życzę powodzenia.

Na koniec - jeśli ktos chciałby jeszcze sobie coś "miłego" o mnie napisać to informuję, że wisi mi to :)

WiAtRoFkA

  • Guest
Nations Cup
« Reply #82 on: 03 September 2006, 13:32:46 »
...proponuje następnym razem rozpisać ogólnopolskie wybory...

Sieja

  • Guest
Nations Cup
« Reply #83 on: 03 September 2006, 13:53:03 »
Ja tam do skladu nic nie mam ;) squad zostal wybrany ok niech graja ( oby nie tak jak reprezetacja pilki noznej ) i wygrywaja ;)

kukov

  • Guest
Nations Cup
« Reply #84 on: 03 September 2006, 14:18:59 »
mam nadzieje ze nie gracie 1szego meczu z finami o__O

WiAtRoFkA

  • Guest
Nations Cup
« Reply #85 on: 03 September 2006, 15:29:05 »
...grają z suomi...:con

JUHA

  • Guest
Nations Cup
« Reply #86 on: 03 September 2006, 18:23:06 »
Quote
WiAtRoFkA :
...grają z suomi...:con

Jeszcze chyba losowania nie bylo bo do dzisiaj uzupelniane sa zapisy...

Zdzira

  • Guest
Nations Cup
« Reply #87 on: 02 October 2006, 12:01:52 »
Jak to mówi Sibik... " Zdzira Ty chomiku...!" tak więc demo z meczu:
TeamPoland vs TeamCanada

Ściągamy i wrzucamy do Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra\Demos (przynajmniej u mnie tak jest :D)

Za sceny drastyczno lamerskie w filmie nie biore odpowiedzialność grał za mnie Chomik...

Lokomotiv

  • Guest
Nations Cup
« Reply #88 on: 02 October 2006, 16:09:09 »
Quote
Zdzira :
Jak to mówi Sibik... " Zdzira Ty chomiku...!" tak więc demo z meczu:
TeamPoland vs TeamCanada

Ściągamy i wrzucamy do Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra\Demos (przynajmniej u mnie tak jest :D)

Za sceny drastyczno lamerskie w filmie nie biore odpowiedzialność grał za mnie Chomik...


Jak dla mnie trzeba być hardcorowcem by obejrzeć w całości jakieś demo w ro . Przecież poza kluczowymi momentamii to nuda . Nigdy nie dałem rady w całości obejrzeć w całości z żadnej gry .  Ale jak ktoś to ściągnie i obejrzy w całości to ma moje wielkie uznanie :>

Zdzira

  • Guest
Nations Cup
« Reply #89 on: 02 October 2006, 17:01:56 »
demo ma ze 3 moze 4 minut... nic ciekawego jedna runda i to dosc szybka.