Author Topic: Nations Cup  (Read 40796 times)

voodoocobra

  • Guest
Nations Cup
« Reply #60 on: 25 August 2006, 18:39:52 »
mcda - nie rozumiem Twojej wypowiedzi, jesli cos sugerujesz to mow od razu, nie uwazam sie za super wymiatacza jak na razie w RO ale dostrzegam takie proste rzeczy


Góral - premiera to premiera i Polska ma od niedawna RO oficjalnie, to ze mogles ja miec wczesniej nie ma znaczenia bo rownie dobrze przez steama mogl sobie ja zamowic koles w Gwatemalii, a pytali sie o date premiery wiec im powiedzialem, chcesz to ich "wyprowadz z bledu"

mcda

  • Guest
Nations Cup
« Reply #61 on: 26 August 2006, 02:18:43 »
Quote
voodoocobra :
mcda - nie rozumiem Twojej wypowiedzi, jesli cos sugerujesz to mow od razu, nie uwazam sie za super wymiatacza jak na razie w RO ale dostrzegam takie proste rzeczy


"Proste rzeczy" mówisz... Jakby to ująć... widzisz, ja w wiekszości przypadków nie mam pojęcia skąd pada strzał, Ba! Nawet wiecej! Czasem nawet moja śmierć nie jest odnotowana  - po prostu padam i nie wiem kto mnie dostał i czym... a jeśli już kogoś widzę, to zwykle ginie ten ktoś... (no, bez przesady... pół na pół... ale w moim przypadku to b. dobry wynik :P)

A wracając do tematu NC - jak tam postępy Panowie?

Tin

  • Guest
Nations Cup
« Reply #62 on: 26 August 2006, 11:05:31 »
Eh.... fajnie ponownie ! poczytać o TP. Zawsze są zwolennicy i przeciwnicy. Generalnie trzeba grać. Nawet jak zajmiemy ostatnie miejsce to co z tego - za rok bedziemy przedostatni ;). Nie ma co  krakać przed walką bo to nie pomaga. A co do taktyk i zgrania to NightMax ma troche racji: cięzko będzie wszystkie te szczególiki typu miejscówki itd zgrać. Nie ma jednak co płakać . IDZIEMY NA WOJNĘ! ( bajdełej : w 39-tym też nie mieliśmy skilla a wiecie jak się skończyło :D )

Dodatkowo proponuję żeby z klanu enclave delegowac dwie osoby do składu. Są w tym klanie dobrzy zawodnicy oraz taktycy, którzy bez wątpienia przyczynią się....

a no i pozdro dla BF-owców. RedDevil's coming :)

grzybekk

  • Guest
Nations Cup
« Reply #63 on: 26 August 2006, 17:32:10 »
chcialbym zglosic swoja kandydature do TP. jestem z klanu Totenkopf ale lider chyba nie postanowil nikogo typowac a niechcial bym stracic szansy. CZy jest mozliwosc abym sie dostal do reprezentacji?
moje gg:3248574

voodoocobra

  • Guest
Nations Cup
« Reply #64 on: 26 August 2006, 19:22:50 »
Nie ma mozliwosci, poza tym slyszalem ze Wasz klan sie rozpadl, nawet Wasi ludzie sie oglaszaja w sprawie rekrutacji.

JUHA

  • Guest
Nations Cup
« Reply #65 on: 27 August 2006, 20:30:49 »
Jak w ogole wybierany jest sklad do TP? Kto wybiera i na jakiej podstawie? Tak z ciekawosci pytam.

Strahd

  • Guest
Nations Cup
« Reply #66 on: 27 August 2006, 22:59:13 »
:)Panowie, co do stworzenia Team Poland nie ma zadnej watpliwosci - musimy zaistniec jako nacja bo klanow mam juz pare ktore sie zarejestrowaly. Czy wygramy czy przegramy bedzie to duze doswiadczenie i powstanie jako taki zręb przyszłej reprezentacji. Poza tym będzie to okazja do zaciesnienia wspólpracy miedzy klanami i do stworzenia zwartej polskiej sceny w RO.

Natomiast jesli chodzi o wynik to nie oczekujcie niczego specjalnego. Najlepiej nastawic sie ze szybko odpadniemy to nie bedzie rozczarowania , a jelsi uda nam sie kogos pokonac , bedzie to mila niespodzianka. Skad takie wnioski? Ano stad ze z tymi ludzmi z innych klanow gralem juz niejeden raz, zarowno przeciwko nim jak i z nimi, czy to na publikach, czy jako klan czy tez w sowieckich szeregach Battle For Europe. Byz moze jestem kiepskim graczem a nasz klan tez byl kiepski (udalo nam sie raz zremisowac, reszta same przegrane), ale taktyki jakie maja te klany nie da sie zniwelowac zadnym skillem.
My mamy tylko zbierac doswiadczenie, jak Kubica:D i czasem kąsać po kostkach.

Pozdrawiam

ciocia|Ola

  • Guest
Nations Cup
« Reply #67 on: 28 August 2006, 00:57:52 »
Quote
Strahd :
:)Panowie, co do stworzenia....

Z tym "Panowie" to troszeczkę się zagolopawałeś -  dziecinko :P

thebil

  • Guest
Nations Cup
« Reply #68 on: 28 August 2006, 02:32:24 »
Owned ;p

A tak serio. Czemu niby nie mielibyśmy wystartować? To tylko doświadczenie dla członków TP, nic więcej. Przecież nikt tak naprawde nie wierzy w to, że zdziałamy coś w NC. Sytuacja podobna do polskiej piłki nożnej - kazdy wie że nic nie zdziałamy, a jednak w duchu kibicuje ;). GoGo panowie i nie zniechęcajcie się porażkami, w końcu dopiero co raczkujemy.

voodoocobra

  • Guest
Nations Cup
« Reply #69 on: 28 August 2006, 10:46:26 »
Hehe, jestem w szoku w koncu ludzie ktorzy z nas wierza :D, poza tym ja mysle ze mamy szanse cos tam wygrac. Jestesmy czarnym koniem tych NC :D


JUHA: Skład TP trzeba bylo wybrac szybko ze wzgledu na krotkie terminy, dlatego zespol stworzyly na tamta chwile najbardziej aktywne i znane z gry na wysokim poziomie klany, nie mozna bylo wybrac z najlepszych klanow bo nie bylo i nie ma na razie zadnego takiego rankingu, wiekszosc z nas grala juz ze soba ale te wyniki nie obrazuja zadnych pozycji na polskiej scenie.

JUHA

  • Guest
Nations Cup
« Reply #70 on: 28 August 2006, 17:55:31 »
Quote
voodoocobra :
JUHA: Skład TP trzeba bylo wybrac szybko ze wzgledu na krotkie terminy, dlatego zespol stworzyly na tamta chwile najbardziej aktywne i znane z gry na wysokim poziomie klany, nie mozna bylo wybrac z najlepszych klanow bo nie bylo i nie ma na razie zadnego takiego rankingu, wiekszosc z nas grala juz ze soba ale te wyniki nie obrazuja zadnych pozycji na polskiej scenie.


Dzieki za odpowiedz :) no i do boju TP :)

Cleaner.PL

  • Guest
Nations Cup
« Reply #71 on: 29 August 2006, 01:00:44 »
Ja jestem gotow stawic sie gdy Ojczyzna wzywa! (oczywsicie jesli mnie bedziecie chcieli :D)

i przyznaje racje Strahdowi, nie tylko dlatego, ze jest moim zwierzchnikiem ale naprawde ma racje. Co z tego ze na publicu ma sie 100 punktow a pozostali maja 28. Wejdzicie na serwer gdzie graja sami klanowicze z tych prestizowych klanow. ;) Wiekszosc z nich ma tyle doswiadczenia co my tutaj wszyscy razem wzieci, taktyki opracowywane calymi dniami, szlifowane na treningach, sparingach i clan-warach, doskonale opanowana obsluge broni (zeby nie powiedziec specjalizacje).

Pozdrawiam
1DPLeg.Cleaner.PL

AC| AdRain

  • Guest
Nations Cup
« Reply #72 on: 29 August 2006, 08:53:30 »
cleaner nie pierwszy który sam chce do nations cupo już po wyborze składu....

cóż powiem tak mały przeciek :D niedługo zostanie ujawniony skłąd reprezentacji

Jac00s

  • Guest
Nations Cup
« Reply #73 on: 29 August 2006, 09:36:03 »
no ja mysle bo ile mozna czekac

ciocia|Ola

  • Guest
Nations Cup
« Reply #74 on: 29 August 2006, 11:34:19 »
Quote
AC| AdRain :
niedługo zostanie ujawniony skłąd reprezentacji

Wystarczyło pewnego razu wejść na podgląd serwerów i tam na serwerze RedOrchestra TeamPoland|GamesNET.pl[WAW] niezłe AdRain ziółka zobaczyłam :D a Ty mi tutaj o przeciekach, właściwie to same jakieś znajome twarze. :D
Małe pytanie: TP – ćwiczy obsługę czołgów 1 osobowo czy 2 osobowo? :) :) :)