Author Topic: Nations Cup  (Read 40795 times)

kTOTotaki

  • Guest
Nations Cup
« Reply #45 on: 23 August 2006, 17:00:25 »
jak wszyscy beda biegac z nikiem "TP|" to nie bedzie wiadomo kto jest kim ^^

NightMaX

  • Guest
Nations Cup
« Reply #46 on: 23 August 2006, 17:09:30 »
Quote
kTOTotaki :
no wlasnie nikt nie wie o co ci chodzi oO raz piszesz ze nic nie widac, raz ze widac :|


oki napiszę jaśniej: widzisz jak są poustawiani gracze przeciwni na mapie ? widzisz skąd padł strzał od którego ginie gostek co biegnie po drugiej stronie mapy ? raczej nie i o to mi chodzi.

Widzisz tylko własne otoczenie, a w tej grze taktyka, dobre miejscówkia i zgranie a nie skill graczy będą miały pierwszorzędne znaczenie. Grając nawet z najlepszą drużyną nie nauczysz się niczego ponad to co sam zobaczysz a mając miesiac na przygotowanie się do rozgrywek nie opracujesz tylu map szczegółowo.  Żeby nie było źle wam nie życzę (już widzę parę postów w stulu "zabić ogra") tylko jestem realistą i uważam, że granie po to żeby dostać w dupę jest słabą reklamą sceny RO w Polsce.  Jeśli RO wejdzie do CB to jest szansa na NC u nich, a wtedy zawsze jest więcej czasu na to żeby ograć się klanowo a potem robić TP wiedząc już coś o samej grze.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Nations Cup
« Reply #47 on: 23 August 2006, 18:32:18 »
Moim skromnym zdaniem w grze RO liczy się przede wszystkim skill ("znajomość mapy" + "znajomość broni" = "skill") a na drugim miejscu jest  taktyka. Klan moze mieć idealną taktyke lecz jesli członkowie tego klanu nie potrafia zastrzelić wroga w ruchu z 300m to nie maja szans co kolwiek wygrac. Zreszta w każdej grze liczą sie umiejetności zawodnika a nie jego taktyka. Przykład: Jak bym miał zrobic rekord swiata w pływaniu na 200 m to bym sie utopił. :D W grach gdzie nie ma respawnu tam liczy sie przede wszystkim taktyka.

Co do reprezentacji. Bardzo dobrze ze powstała. Nawet jesli bedzie przegrywać to nic sie nie stanie, oczywiscie zalezy w jakim stylu przegra. :dozingoff

mcda

  • Guest
Nations Cup
« Reply #48 on: 23 August 2006, 20:01:38 »
Quote
csMKJP :Klan moze mieć idealną taktyke lecz jesli członkowie tego klanu nie potrafia zastrzelić wroga w ruchu z 300m to nie maja szans co kolwiek wygrac. Zreszta w każdej grze liczą sie umiejetności zawodnika a nie jego taktyka.

hmmmm... wydawało mi się, że mapy wygrywa się przez zajecie flag a nie przez ustrzelenie jak największej ilości fragów z 300 metrów. Klanówki to nie tryb Team Deathmatch. Ale może się mylę... :dozingoff

kTOTotaki

  • Guest
Nations Cup
« Reply #49 on: 23 August 2006, 20:42:11 »
na publicach to jeden dobry strzelec moze robic za caly team (choc nie zawsze), na klanowkach to nie wiadomo jak pr0 byliby gracze to bez taktyki przegraja wszystko

tak jak wyzej napisal mcda, tutaj liczy sie przejmowanie/obrona obj a nie ilosc killi i jak team poland sie postara z tym pierwszym to powinno byc dobrze ;)

trawiator

  • Guest
Nations Cup
« Reply #50 on: 23 August 2006, 23:15:49 »
@ciocia|Ola wkrotce pojawi sie strona poswiecona TP, poznasz caly sklad.

S!b!K

  • Guest
Nations Cup
« Reply #51 on: 23 August 2006, 23:32:15 »
Jupi TP !! Sponsoruje nas Telekomunikacja Polska XD Beda reklamy w TV z teamem RO ^^

boby7

  • Guest
Nations Cup
« Reply #52 on: 24 August 2006, 02:43:03 »
Quote
kTOTotaki :
jak wszyscy beda biegac z nikiem "TP|" to nie bedzie wiadomo kto jest kim ^^
Oki, źle napisałem. Mogą biegać z tagiem "TP|".

MataDor

  • Guest
Nations Cup
« Reply #53 on: 25 August 2006, 14:16:34 »
Quote
Mati :
Przytocze słowa pewnego kapitana z filmu, który nawet niedawno leciał w TV. A leci to jakoś tak: "Wy się zamartwiacie czy przegramy czy wygramy, a tam chłopaki martwią się czy amunicji im starczy".


Miodzio  :D   muszę to zapamiętać ;)

Quote
csMKJP :
Moim skromnym zdaniem w grze RO liczy się przede wszystkim skill ("znajomość mapy" + "znajomość broni" = "skill") a na drugim miejscu jest  taktyka. Klan moze mieć idealną taktyke lecz jesli członkowie tego klanu nie potrafia zastrzelić wroga w ruchu z 300m to nie maja szans co kolwiek wygrac. Zreszta w każdej grze liczą sie umiejetności zawodnika a nie jego taktyka.


to dopiero ciekawostka,  gram w BFa od ponad 2ch lat i powiem że nawet najlepsi wymiatacze bez takty to mogą kupę zrobić a nie wygrać nawet z wyjatkowo przeciętnym składem który ma taktę. Tu chodzi o przejmowanie punktów kontrolnych a nie strzelanie do kaczek na 300metrów.

Equilibrium

  • Guest
Nations Cup
« Reply #54 on: 25 August 2006, 15:31:08 »
Taktyka, taktyka, dopiero później skill :)

Jac00s

  • Guest
Nations Cup
« Reply #55 on: 25 August 2006, 16:14:39 »
swiete slowa BF'owcy.......

ciocia|Ola

  • Guest
Nations Cup
« Reply #56 on: 25 August 2006, 16:36:42 »
hm, to gdzie można poznać skład? Wiem, wiem powtarzam się. Was to nie ciekawi?!

voodoocobra

  • Guest
Nations Cup
« Reply #57 on: 25 August 2006, 17:12:36 »
Nightmax - guzik prawda, moj klan gral spara z TeamGermany i jesli cie koles zabil to wiedziales w wiekszosci przypadkow skad. Jesli Ty nie potrafisz w tej grze dostrzec takich prostych rzeczy to lepiej jej nie tykaj. Bardzo duzo nam dal mecz z team de. Co do reprezentacji to nawet jak przegramy w pierwszym meczu nie mam zamiaru od razu zmieniac ludzi, bierzemy w tym udzial zeby nabrac doswiadczenia i pokazac sie na scenie europejskiej i jakbys nie wiedzial sama nasza chec brania udzualu w NC zostala bardzo pozytywnie skomentowana na ircu rollader.net ktore NC organizuje, a wszyscy praktycznie wiedza ze polska ma RO od niedawna.

mcda

  • Guest
Nations Cup
« Reply #58 on: 25 August 2006, 18:07:11 »
Quote
ciocia|Ola :
hm, to gdzie można poznać skład? Wiem, wiem powtarzam się. Was to nie ciekawi?!

Ciekawi, ale z niewyjaśnionych powodów jest to informacja najwyraźniej rangi typu tajne/poufne.
Quote
voodoocobra :
(...) jesli cie koles zabil to wiedziales w wiekszosci przypadkow skad. Jesli Ty nie potrafisz w tej grze dostrzec takich prostych rzeczy to lepiej jej nie tykaj.(...)

Jeśli Ty dostrzegając takie proste rzeczy, nie potrafiłeś zdjąć przeciwnika zanim on rozsmarował Twoje wnętrzności an scianie za Tobą, to może też lepiej sie trzymaj od tego z daleka? ;)

Goral

  • Guest
Nations Cup
« Reply #59 on: 25 August 2006, 18:29:20 »
Quote
voodoocobra :
[...]a wszyscy praktycznie wiedza ze polska ma RO od niedawna.

To trzeba ich wyprowadzić z błędu, Polska ma RO od tego samego momentu co i inni, tylko wersję wydaną przez polską firmę mają od niedawna.