Author Topic: Nations Cup  (Read 40682 times)

S!b!K

  • Guest
Nations Cup
« Reply #30 on: 22 August 2006, 11:57:28 »
Nie widze jakies roznicy w skillu bo tu sie to nie liczy ;] =) Jak TP stanie przed jakims teamem, zesrane po kostki to sie nie dziwie ze w dupe dostanie XD

NightMaX

  • Guest
Nations Cup
« Reply #31 on: 22 August 2006, 16:37:46 »
O jakim doświadczeniu do zdobycia mówicie ? Grając mecz gówno się widzi bo się jest skoncentrowanym na tym co się dzieje w około.

Żeby zagrać na poziomie w RO trzeba mieć obcykane mapy i to nie tak ze wiecie jak ona wygląda, tylko tak, że wiesz gdzie ustawić cięzki karabin żeby przykrył ogniem strategiczny kawałek terenu, gdzie dokładnie i szybko przymierzyć z lornetki żeby arty spadło w respa wroga czy też jak ustawić lub za czym czołg żeby był prawie niezniszczalny. Trzeba znać i umieć celować w strefy największych zniszczeń czołgów bezblędnie itd.

Nie piszę tego żeby kogoś zniechęcać tylko granie po to żeby pokazać jak się dostaje w dupę jest słabym pomysłem bo źle wpłynie na powstającą dopiero scenę RO w Polsce.

PS. brałem udział w NC Battlefield Vietnam w 2005 i wiem ile kosztowało nas pracy zorganizowanie oraz dogranie całej drużyny + napisanie i przećwiczenie taktyk - graliśmy sparingi co drugi dzień na przemian z "suchym" treningiem na mapie przez 2 miesięce.

AC| AdRain

  • Guest
Nations Cup
« Reply #32 on: 22 August 2006, 17:09:13 »
no to przegra TP i tyle marudzisz troche :) moim zdaniem OD WROGA SIĘ UCZY ;/ i chyba od CW z jakimś opcykanym klanem dużo się uczy przynajmniej z tego co widze w innych grach np DoD ;D i RO też... tyle

Tyt@n

  • Guest
Nations Cup
« Reply #33 on: 22 August 2006, 17:22:09 »
Różnica w skillu jest niewielka ale głównie liczy sie ogranie i taktyka :]

kTOTotaki

  • Guest
Nations Cup
« Reply #34 on: 22 August 2006, 17:27:18 »
o takim doswiadczeniu jak napisales oO, zorganizowanie druzyny, treningi itd
z tego co widze to tylko ty tutaj placzesz, reszta nie ma nic przeciwko bo nie ma jakis konkretnych argumentow na "nie"

Jac00s

  • Guest
Nations Cup
« Reply #35 on: 22 August 2006, 18:43:40 »
NightMax ma racje, nie gralem jescze w RO ale jako tako jest podobne do BF'a wielkoscia map, jak nie masz obcykanych najkrotszych drog jak gdzies dotrzec itp to masz przesrane podczas meczu, i watpie ze podczas waznego meczu ma sie czas na patrzenie co robi przeciwnik, kazdy jest wpatrzony w swoj celownik a nie na to co robi wrog i wpatrywania sie w niego jak slepa kura w ziarnko

PS: pozdro dla BF'owcow :D

kTOTotaki

  • Guest
Nations Cup
« Reply #36 on: 22 August 2006, 19:38:23 »
Quote
nie gralem jescze w RO ale jako tako jest podobne do BF'a

ehh :/ n/c

btw cos malo wiary w graczach ostatnio :|

AC| AdRain

  • Guest
Nations Cup
« Reply #37 on: 22 August 2006, 19:50:49 »
ja tam wierze :) w TP!!! :D grałem we wszystkie by najgroszy moim zdaniem jest VietMan :) TP górą! ;) ciekawe na kogo natrafimy w pierwsyzm meczyq :D

S!b!K

  • Guest
Nations Cup
« Reply #38 on: 23 August 2006, 00:42:31 »
Quote
NightMaX
Grając mecz gówno się widzi bo się jest skoncentrowanym na tym co się dzieje w około.


To sie jednak cos widzi jak sie jest skoncetrowanym ;] Chyba ze biegniesz przed siebie z klapkami na oczach :> To sie moze wtedy "gowno" widzi

Goral

  • Guest
Nations Cup
« Reply #39 on: 23 August 2006, 00:51:53 »
Czy aby nie za bardzo Wam się odeszło od tematu?

trawiator

  • Guest
Nations Cup
« Reply #40 on: 23 August 2006, 00:52:08 »
Zawsze mozna wziasc demka od druzyny przeciwnej do analizy...

NightMaX

  • Guest
Nations Cup
« Reply #41 on: 23 August 2006, 13:15:56 »
Quote
S!b!K :
Quote
NightMaX
Grając mecz gówno się widzi bo się jest skoncentrowanym na tym co się dzieje w około.


To sie jednak cos widzi jak sie jest skoncetrowanym ;] Chyba ze biegniesz przed siebie z klapkami na oczach :> To sie moze wtedy "gowno" widzi


muhahahahaha urzekła mnie twoja historia od razu widać że nie bardzo wiesz o co biega.

kTOTotaki

  • Guest
Nations Cup
« Reply #42 on: 23 August 2006, 13:42:11 »
Quote
muhahahahaha urzekła mnie twoja historia od razu widać że nie bardzo wiesz o co biega.


no wlasnie nikt nie wie o co ci chodzi oO raz piszesz ze nic nie widac, raz ze widac :|
tylko ty ze sceny jestes na "nie" tak wiec nie wiem po co sie w ogole te posty
--
przydaloby sie pousuwac kilka postow albo zamknac temat bo do niczego on nie prowadzi

ciocia|Ola

  • Guest
Nations Cup
« Reply #43 on: 23 August 2006, 14:29:20 »
A gdzie można zobaczyć, kto jest w reprezentacji? Ot taka babska niezaspokojona ciekawość :) Jest jakaś lista?
Proszę mnie pokierować gdzie, albo oświecić :D

boby7

  • Guest
Nations Cup
« Reply #44 on: 23 August 2006, 16:37:39 »
Quote
ciocia|Ola :
A gdzie można zobaczyć, kto jest w reprezentacji?
Właśnie! Niech chłopaki biegają z nikiem "TP|". Będzie wiadomu komu skila podnosić :wink