Author Topic: Podejrzenia o czity...  (Read 55348 times)

Banita

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #60 on: 17 July 2008, 15:59:21 »
Trzeba być kompletnym idiota zeby grac na cheatach :/ a jeszcze glupszym zeby dac sie zlapac. Z reszta nie wiem co dawaly mu te cheaty. I tak wszyscy go jechali...

Sava

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #61 on: 17 July 2008, 16:03:31 »
Quote
Trzeba być kompletnym idiota zeby grac na cheatach :/


Cały nasz klan podpisuję się pod tym

Quote
a jeszcze glupszym zeby dac sie zlapac.


n/c

Hiacenty

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #62 on: 17 July 2008, 16:03:55 »
Mogę wiedzieć dlaczego nie ma anticheata RO ? :dozingoff

Skar

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #63 on: 17 July 2008, 16:05:19 »
jest :) tylko nie dziala :)

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #64 on: 17 July 2008, 16:07:16 »
ja zawsze mówiłem, że on ma, ale mnie nikt nie słuchał...

Apos

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #65 on: 17 July 2008, 16:14:03 »
Quote
Hiacenty :
Mogę wiedzieć dlaczego nie ma anticheata RO ? :dozingoff


Żaden antycheat nie zagwarantuje Ci pełnej ochrony przed haxami. W CS, Battlefield itp grach, dzień po upgradzie VAC'a, punkbustera wychodziła kolejna wersja cheatów kompletnie niewrażliwa na zabezpieczenia.

Podsumowując wątek, bse otrzymało już swoją szansę po wpadce z desperatem. W tej chwili, moim zdaniem chłopcy postąpili co najmniej głupio udowadniając, że nadal muszą to robić. Tylko po co?  

Informuję, że plonek zapewnił sobie permanentnego bana na uczestnictwo w Barbarossie.

Sava

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #66 on: 17 July 2008, 16:17:20 »
Quote

Podsumowując wątek, bse otrzymało już swoją szansę po wpadce z desperatem. W tej chwili, moim zdaniem chłopcy postąpili co najmniej głupio udowadniając, że nadal muszą to robić. Tylko po co?


Apos, wybacz ale zrozumiałem Twoje słowa tak jakby cały klan wiedział i przyklaskiwał Plonkowi w tym co robił. Admin Astera, dodatkowo żadne podejrzenia do nas nie spływały... z kad mogliśmy o tym wiedzieć?? Cały klan został przez jedno indywiduum zhańbiony i teraz nic na to nie poradzimy.

Quote

Informuję, że plonek zapewnił sobie permanentnego bana na uczestnictwo w Barbarossie.


I bardzo dobrze...

Sojuz_PL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #67 on: 17 July 2008, 16:20:28 »
Quote from: E'sS
Cytat
Sojuz_PL :
Ostatnio zauważyliśmy że mimo ucichnięcia sprawy Desperata niektórzy z naszych graczy są publicznie oskarżani na polskich serwerach o jazdę na czitach. Szczególnie silnie piętnowany jest Plonek,


Buhehehhe, Sojuz, żenada !


 Został zbanowany bo oszukiwał, należało mu się i już.  Ja nikogo z ręke prowadzić nie mam zamiaru, sam podjął decyzje że chce grać nie uczciwie i poniósł tego konsekwencje.  
Jaka jest pewność, że inni tak nie robią ??  Nie ma takiej !  W każdym klanie może być debil, który sobie ułatwia gre i nic o tym nie mówi.  


Quote from: Banita
Trzeba być kompletnym idiota zeby grac na cheatach :/


To prawda, bo radości z gry nie ma. Satysfakcja z pierwszego miejsce na mapie osiągnięta w ten sposób jest tylko świdectwem braku rozumu.

Ale powtarzam jeszcze raz, ja nie jestem wszechmocny i nie mogę powiedzieć nie używaj tego tamtego bo nie mam na to wpływu.
Pozostaje mi tylko przeprosić, że grał u nas...

Apos

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #68 on: 17 July 2008, 16:24:52 »
Quote
Sava :
Apos, wybacz ale zrozumiałem Twoje słowa tak jakby cały klan wiedział i przyklaskiwał Plonkowi w tym co robił. Admin Astera, dodatkowo żadne podejrzenia do nas nie spływały... z kad mogliśmy o tym wiedzieć?? Cały klan został przez jedno indywiduum zhańbiony i teraz nic na to nie poradzimy.


Mam swoje dowody oraz przypuszczenia, że nie tylko bse wiedziało o tym fakcie. W każdym razie dobrze, że zostało to już oficjalnie potwierdzone, a materiały zgromadzone w tej sprawie są nie do obalenia.

Wielka szkoda, że przy tak małej scenie (gdzie każdy się zna), niektórzy muszą robić bałagan w ogródku.

Sava

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #69 on: 17 July 2008, 16:29:13 »
Quote
że nie tylko bse wiedziało o tym fakcie
Zapraszam Cię na TS'a abyś przedstawił zarzuty. Jeśli ktokolwiek wiedział w klanie o cheaterstwie Plonka także zostanie wydalony.

Na tą chwilę jestem przekonany, o nie wiedzy o tym fakcie całego klanu.

Sam osobiscie po wyjściu tej sprawy po meczu, czuję sie oszukany przez Plonka i gardzę nim, tak jak i każdym cheaterem.

AdikPL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #70 on: 17 July 2008, 16:37:53 »
Dziwne  1- klan kolejna wpadka , a klanów jest kilka i w innych sie to nie zdarzyło , oczywiście  krzywdzące by byo powiedzenie ze całe BSE  oszukuje ale  chyba za duzo  tych przypadków jak na jeden klan ,

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #71 on: 17 July 2008, 16:52:21 »
Cheaterzy chcą często uchodzić za Pro, a by to udowodnić np. muszą mięć taga najlepszego klanu w okolicy. Stosując cheaty wybijają się na publicach, a skąd werbujący może wiedzieć czy osoba to cheater albo dobrze grający gracz, ewentualnie wielki farciaż?
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Bohun

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #72 on: 17 July 2008, 16:58:15 »
Ja akurat wierzę Savie. Gdybym czitował, nie chawilłbym się z tym w klanie.

Mati

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #73 on: 17 July 2008, 17:10:44 »
Tego co mi szkoda to jedynie tutejszej sceny... Dwie osoby, a tak mogą nasrać, że hej.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Podejrzenia o czity...
« Reply #74 on: 17 July 2008, 17:44:25 »
zal i rece opadaja.