Author Topic: Podejrzenia o czity...  (Read 55350 times)

AdikPL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #30 on: 10 January 2008, 23:26:20 »
zamknijcie ten temat

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #31 on: 10 January 2008, 23:58:26 »
NIee:)
w RO gram jako raq

plonek

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #32 on: 11 January 2008, 15:34:18 »
CoD 4 jest fajne ale zawsze po godzinie grania mi sie nudzi i przesiadam sie na RO :)

coval^^

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #33 on: 11 January 2008, 17:52:01 »
ja sie za DoD wzialem od dzisiaj :P ale RO darze jednak szczególnym sentymentem :) Far Cry tez dobry po sieci ale sie szybko noodzi :P

plonek

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #34 on: 25 May 2008, 18:39:34 »
to jest  temat z mysla o takich jak Kryszek... jak nie chcecie sie wypowiadac tutaj to nie zawracajcie mi dupy na asterze

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #35 on: 25 May 2008, 18:45:31 »
Dodam tylko, że nie jest to zachęta w żaden sposób do opluwania kogokolwiek bez silnych przeciw niemu dowodów i jeżeli pojedziecie za mocno po kimś BEZ podania faktów to w najlepszym wypadku taki post przestanie istnieć a przy regularnym brużdżeniu licznik warnings=warnings+1

No to miłej zabawy w takim razie.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Podejrzenia o czity...
« Reply #36 on: 25 May 2008, 19:19:25 »
nie odgrzebywac starych tematow, na milosc boska....

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #37 on: 27 May 2008, 16:19:33 »
Mieliśmy rozmawiac o podejrzenaich o cheaty a nei o innych grach, a propo polecam quake III arena i unreal tournament. Naprawde swietne gry :). A co do cheatów też doleje oliwy do ognia. Plonek zawsze wie gdzie ja jestem, chyba ma radar, wallhacka lub coś w tym stylu, np. na zhitomirze naspuł mi wiele razy krew a szczególnie te dwa przypadki, gram ruskim i siedzę przy oknie przy parku obok kosciola, ktos nawrzucal duzo dymu że aż i cale okno zaslonilo i tu nagle... strzal przez dym oddany przez plonka albo  że jestem sam niedaleko ostatneij flagi rusków, chcialem podejsc do tego samego okna co poprzednio, ale slysze jakies kroki, na szczescie byl jeszcze dlaeko, schowalem sie w rogu, spodziewalem sie ze pojdzie dalej i zabije go z zaskoczenia, a tu ... spokojnei sie wychylił i headshot w ulamku sekundy. Podsumowuje, Plonek ma wallhacka, radar lub cos w tym rodzaju

Hiacenty

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #38 on: 27 May 2008, 16:41:45 »
hehe lol :D dla mnie mają wszyscy czity kiedy mnie qwa zabijają ^^:D:blush

AdikPL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #39 on: 27 May 2008, 17:09:50 »
Panowie i PAnie  czity były sa i beda ale jesli nie znajdzie sie jekis jelen co da znow  screany  samemu  to nic  nie udowodnimy nikomu. A na zhito ewidentnie widac  jak kilku graczy wie gdzie siedzisz i nagle wychylenie  headzik  i po zabawie .

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #40 on: 27 May 2008, 17:42:01 »
co do gry na zitho to klanowcy ( np bse - ich mapa domowa to zitho) wiedzą gdzie co i jak może się zdarzyć wydarzyć więc akurat w tym wypadku po części można plonka np usprawiedliwic/ a co do innych map to plonek powinen wh wylaczac xD

LiiPa

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #41 on: 27 May 2008, 20:10:52 »
Nie wiem , czy ktoś widział pierwsze wh , jak jescze RO była modem ,  owszem , przez ściany jak najbardziej było widać ale nie przez dym, panowie. Dym inaczej się generuje i nie jest określoną na danej mapie strukturą tak jak sciana , której można zmienić właściwości zmieniając niektóre funkcje silnika gry.Tryb OpenGL , ma pole do popisu , z tego co pamiętam , dawno się tym nie bawiłem i nie wiem czy jeszcze ruszy gra w tym trybie ale i tak nie widać przez dym , można jedynie zobaczyć "tańczące szare box'y " zamiast dymu . Sam wiem dobrze gdzie mam rzucić granat albo strzelić, żeby ktoś na 70% zginął . Po prostu ludzie mają nawyki a inni od nich się tego uczą.

Skar

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #42 on: 27 May 2008, 20:11:23 »
Hiacenty tez ma czity... =\ ucieka jak chcem mu amo dać... ewidentne WH  i Speed Hack...

I w dodatku stara dupa jest...

Mysle ze nie ma co plonka dręczyć jeżeli nie ma ku niemu cieżkich dowodow.
tak na boku co do jego Admina myślę iż nie powinnismy mu go odbierac gdyż jest on fakt faktem najbardziej aktywnym administratorem...

LiiPa

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #43 on: 27 May 2008, 20:12:08 »
Hiacent ma czit młodości .... i więcej widzi ...

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #44 on: 27 May 2008, 21:40:38 »
Hiacenty pewnie ma zooma x100 i wszystkich widzi z kilometra, ba nawet przez mgłe widzi, a to głąb:con