Author Topic: Nowy pojazd w RO !!!  (Read 26202 times)

Wittmann

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« on: 27 December 2007, 21:32:00 »
Witam
dla tych którzy nie wiedzą informuje że  w RO jest nowy pojazd : STUG III G,z ekranami pancernymi,wierzyczką dowódcy i osłoną na km,występuje on tyko na 2 mapach jak na razie orel_stug_III_g_beta1 i oględow_stug_III_g_beta1,jednym jego minusem jest niemożność otworzenia włazu przez kierowce co znacznie ogranicza widoczność i utrudnia prowadzenie

[E'sS]

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #1 on: 27 December 2007, 22:28:40 »
Są tez latające BA-64, albo BA-64 z wieżą od T-34/85:D
A tak poważnie to wymieniłeś mapy customowe, tak że StuG III Ausf. G nie jest oficjalnym pojazdem RO.
Druga sprawa, czy widziałeś kiedykolwiek jakiś film archiwalny z którego wynika że StuG-i III albo Panz. III dało radę prowadzić wystając z włazu z przodu ?

Wittmann

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #2 on: 27 December 2007, 23:51:31 »
no nie da rady prowadzić czołgu i wyglądać przez właz kierowca nie dosięgnoł by drążków kierowniczych , chyba że z t34 ale skoro już w innych czołgach tak jest to po co utrudniać w tym, tylko po to żeby było realistyczniej? a to ba64 to z wieżą od IS2 ? chyba że widziałeś inne,myśle że ten stug będzie dodany przy następnej aktualizacji gry tak jak miał to miejsce z Pz.IV ausf G też najpierw był modem

daj5zl

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #3 on: 28 December 2007, 15:15:26 »
Aktualizacji nastepnych juz zadnych nie bedzie, Tripwire podobno pracuje nad nastepna czescia RO na nowym silniku. A ten PzIV G nie byl customem, zrobili go twórcy gry. Co do Stuga G to jest szansa ze Amizaur przerobi go na kod AB więc będzie mozna se nim pograc na serwerze z modem pancernym (FKS#4), bo walki bez tego moda nie maja zadnego sensu w tej grze. Po za tym ten pojazd nie wnosi nic nowego, wszystko to samo tylko wygląd inny... ale zawsze cos.

Wittmann

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #4 on: 28 December 2007, 16:12:49 »
jak pzIV G nie był modem był bo grałem na nim zanim wyszła aktualizacja z nim, chyba pomyliło ci sie z PzIV ausf.H(ten to był robiony przez twórców RO a dodany dopiero później) a działka dla piechoty też były customami a później dodano je w aktualizacji,aha a nowy stug jakby miał inne działo zdawało mi sie że ten oryginałny miał działo kwk40L43 a nowy kwk40L48 ale jak poczytałem to oryginalny też właśnie ma to działo chociaż według mnie źle zrobione bo właśnie za krótkie

daj5zl

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #5 on: 28 December 2007, 17:24:32 »
Nie pomylilo mi sie, wiem że G byl jeszcze przed aktualizacją bo widziałem go w edytorze map razem ze standartowymi czołgami w tej samej paczce. A custom nie mógłby być od tak sobie w SDK, działa też nie było, można go było wziąść tylko z innych map. Po za tym te działo zrobil Slyk to wiadomo ze custom a PzIV G nigdy nie miał odsłony przez nikogo. Pokaż mi chociaż jednego posta z zagranicznego forum że Pz IV G był zrobiony przez kogoś innego.

Tomciaz_PL

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #6 on: 08 March 2008, 14:34:49 »
Jeździłem BT-7 na Orelu. JEZU, co to ma być? Widok z pozycji mechanika-kierowcy przypomina zwiedzanie betonowej trumny, a właz na wieży klapę od kibla. Najbardziej istotne jest to, że ten grat w RO wkręca się na max. 40 km/h po płaskim (z górki trochę więcej, nawet do 80, ale tak to nawet ISem da radę :P). Dodam, że w realu po drodze rozpędzał się do 60 km/h. Gdzie ten owiany legendą "czołg autostradowy"?

kazmirzk

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #7 on: 08 March 2008, 14:47:57 »
Hmm w realu rozpedzal sie do predkoci ponad 80 km'h.. Ale te czolgi nie byly zbyt doskonale, wiekszosc z nich zostala zniszczona.. Szybko zastapiono ten model czogliem T-34, ktory oczywiscie w RO jest od samego poczatku..

KrwawyEdo

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #8 on: 10 March 2008, 06:27:49 »
Gro z nich (BT-7) zostało porzucone :):)

Wittmann

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #9 on: 14 March 2008, 18:21:09 »
ciekawe czy kiedy wyjdzie darkest hour normandy a w nim nowe czołgi przykładowo tiger II ,to czy da sie go dodać na przykład do map na RO ,przydał by sie na debrecen gdyż tam też brały udział

VikPL

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #10 on: 29 May 2008, 14:00:15 »
A mi by pasował PAK 43 i Tiger2 w Berlinie ( nie pamiętam nazwy mapy ale  jest standardowa)

Guz

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #11 on: 29 May 2008, 21:05:13 »
PaK43 mozesz dodac sam przy pomocy sdk i paczki od ahz

Tomciaz_PL

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #12 on: 29 May 2008, 21:22:40 »
@kazmirzk - sprawdziłem. BT-7 ze środka partii produkcyjnej rozpędził się na kołach na szosie do 68,1 km/h.

totek

  • Guest
Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #13 on: 23 January 2009, 10:20:31 »
Hej :) No właśnie czy jest ten czołg ? :)

P.S To juz mój drugi post ;)

Offline andrewandrew

  • Towarzysz broni
  • Posts: 1
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • http://pikavippivertailufi.com
Re: Nowy pojazd w RO !!!
« Reply #14 on: 15 January 2018, 22:29:17 »
Dobry czołg :D