Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Pojazdy

Nowy pojazd w RO !!!

(1/3) > >>

Wittmann:
Witam
dla tych którzy nie wiedzą informuje że  w RO jest nowy pojazd : STUG III G,z ekranami pancernymi,wierzyczką dowódcy i osłoną na km,występuje on tyko na 2 mapach jak na razie orel_stug_III_g_beta1 i oględow_stug_III_g_beta1,jednym jego minusem jest niemożność otworzenia włazu przez kierowce co znacznie ogranicza widoczność i utrudnia prowadzenie

[E'sS]:
Są tez latające BA-64, albo BA-64 z wieżą od T-34/85:D
A tak poważnie to wymieniłeś mapy customowe, tak że StuG III Ausf. G nie jest oficjalnym pojazdem RO.
Druga sprawa, czy widziałeś kiedykolwiek jakiś film archiwalny z którego wynika że StuG-i III albo Panz. III dało radę prowadzić wystając z włazu z przodu ?

Wittmann:
no nie da rady prowadzić czołgu i wyglądać przez właz kierowca nie dosięgnoł by drążków kierowniczych , chyba że z t34 ale skoro już w innych czołgach tak jest to po co utrudniać w tym, tylko po to żeby było realistyczniej? a to ba64 to z wieżą od IS2 ? chyba że widziałeś inne,myśle że ten stug będzie dodany przy następnej aktualizacji gry tak jak miał to miejsce z Pz.IV ausf G też najpierw był modem

daj5zl:
Aktualizacji nastepnych juz zadnych nie bedzie, Tripwire podobno pracuje nad nastepna czescia RO na nowym silniku. A ten PzIV G nie byl customem, zrobili go twórcy gry. Co do Stuga G to jest szansa ze Amizaur przerobi go na kod AB więc będzie mozna se nim pograc na serwerze z modem pancernym (FKS#4), bo walki bez tego moda nie maja zadnego sensu w tej grze. Po za tym ten pojazd nie wnosi nic nowego, wszystko to samo tylko wygląd inny... ale zawsze cos.

Wittmann:
jak pzIV G nie był modem był bo grałem na nim zanim wyszła aktualizacja z nim, chyba pomyliło ci sie z PzIV ausf.H(ten to był robiony przez twórców RO a dodany dopiero później) a działka dla piechoty też były customami a później dodano je w aktualizacji,aha a nowy stug jakby miał inne działo zdawało mi sie że ten oryginałny miał działo kwk40L43 a nowy kwk40L48 ale jak poczytałem to oryginalny też właśnie ma to działo chociaż według mnie źle zrobione bo właśnie za krótkie

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version