Author Topic: Pytanie o serwery  (Read 4691 times)

AWG

  • Guest
Pytanie o serwery
« on: 18 December 2007, 19:01:00 »
Witam, mam zamiar kupić Red Orchestrę ponieważ lubie gre z realizmem a gra w Call Of Duty 2 już mi się przejadła,  brak realizmu taka typowa rozwałka.I teraz moje pytanie zanim kupię RO. Miedzy innymi interesuje mnie ilość serwerów czy dużo osób gra na serwerach bo nie interesuje mnie gra 5vs5 itp. chciałym pograć na pełnych serwerach albo na minimum (jak dla mnie) graczy czyli 30.Wiec czy jest dużo takich serwerów czy opłaca się grać ?Ogólnie o grze dużo czytałem i mi sie bardzo podoba bo lubie gry właśnie takiego typu realizm,  zgranie itd. Więc niech ktoś da nawet zdjęcie jak wygląda lista serwerów i niech ktoś napsize ile jest serweró gdzie gra dużo osób. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Chrzaszcz

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #1 on: 18 December 2007, 19:16:34 »
rano jest malo, moze ze 2 sensowne, znacznie lepiej popoludniu, nie wzuce screana bo z roboty wrocilem i zwyczajnie nie chce mi sie za duzo siedziec przy kompie :p ale jest w czym wybierac, moze nie dzieisiatki ale kilka dobrych serwerow znajdziesz na ktorych bedzie sporo ludzi.

Wawer

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #2 on: 18 December 2007, 19:49:10 »
Z polskich serwerów jedyny grany full to Inea ( 28 slotów) zwykle pełny. Jak wpadnie konkretna ekipa poziom jest naprawde dobry, jeśli nie trzeba raczej szukac serwerów za granicą.
A tam sa dwa serwery 50 slotow, zazwyczaj pełne do póżnych godzin nocnych, kilka serwów na w granicach 40 slotów.
W każdym razie jest gdzie grać. Jest też pare serwów z mapami niestandardowymi ( a map custom do R.O. jest masa)

Zresztą  tutaj możesz sobie wszystko sprawdzić.


Poza tym co tu dużo gadać gra wymiata...jak dla mnie nr1 od 1.5 roku i nie zapowiada się żeby to sie szybko zmieniło.
pozdr.

duMeL

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #3 on: 18 December 2007, 21:22:33 »
nie chce zakladac nowego tematu no wiec: juz od dluzszego czasu zbierma sie do powrotu do RO jednak jak widze 250 servow, z tego na 25 ktos gra to mi sie odechciewa, czy dalej tak jest? pytam bo nie mam zainstalowanego steama

Skar

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #4 on: 18 December 2007, 21:44:56 »
co z tego, że grają ludzie tylko na 25 serwerach? ile Ty byś chciał osób na raz... I tak na kilka serverów jednocześnie nie wejdziesz :D

AWG

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #5 on: 19 December 2007, 12:09:18 »
Wawer nie tylko ty tak myślisz że gra wymiata :> , jak dla mnie to najlepsza sieciówka z tymi elementami które chciałęm widzieć w grze, zgranie (jak sie trafią tacy kolesie), pojazdy, realistyka (najlepszy + według mnie) itd. naoglądałem sie chyba wszystkich filmikow z youtube i ciągle mi mało czekam teraz aż dostane nowego kompa i od razu zamawiam gre. Ps.dojdą do tej gry 2 osoby ja i mój kumpel, im więcej tym lepiej :P.Pozdro

AdikPL

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #6 on: 19 December 2007, 12:37:19 »
Zapraszam serdecznie , moze nie jest to gra gdzie jest 1000 serwerów ale jak sie chce pograc to sie zawsze coś znajdzie , no chyba ze ktoś lubi  takie  gry  bezmyslne jak  COD4 , to wtedy bedzie nazekać na RO

J@hoo

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #7 on: 21 December 2007, 14:57:13 »
Quote
AWG :
Wawer nie tylko ty tak myślisz że gra wymiata :> , jak dla mnie to najlepsza sieciówka z tymi elementami które chciałęm widzieć w grze, zgranie (jak sie trafią tacy kolesie), pojazdy, realistyka (najlepszy + według mnie) itd. naoglądałem sie chyba wszystkich filmikow z youtube i ciągle mi mało czekam teraz aż dostane nowego kompa i od razu zamawiam gre. Ps.dojdą do tej gry 2 osoby ja i mój kumpel, im więcej tym lepiej :P.Pozdro


W pewnym sensie masz rację, ale nie do końca. Gra ma w sobie wiele błędów, z którymi niestety już nic nie robią. Pozatym serwerów polskich jest mało - RAPTEM 3 z czego na jednym toczy się życie sceny RO, pozostałe 2 wg mojego rozeznania sa prawie nie grywalne. Na zagranicznych różnie z pingami bywa. W każdym bądź razie miło będzie poszerzyć szergi polskich graczy.
Aha - oststnimi czasy staje się TRENDY mieć cheaty, co można coraz częściej zauważyć na serwerach i w zasadzie tu AWG nic nie poradzimy, ponieważ nikt nie opracował programu antycheatowego. Myślę jednak, że ten problem zniknie ze sceny RO tak szybko jak się pojawił. Zyczę Ci udanych fragów i miłej atmosfery w grze.

AWG

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #8 on: 21 December 2007, 20:51:12 »
J@hoo o jakich błędach masz na myśli ? a co do czeaterów to akurat nie nowość :/ bo w każdej grze znajdą sie ci co cheatują. A co do gry to gdzieś czytałęm żę panuje niemiła atmosfera w związku z czołgistami i noobami (chociaż nooby to nie nowość) i tak pogram w RO a jeśli będzie źle  to będe musiał czekać na call of duty 5 (podobno znowu ma być w czasach ww2 i oby były pojazdy bo inaczej nie bedę mial w co grać a co do realistyki no to trudno się mówi). Mam nadzieje że będzie dobrze z RO jestem narazie pozytywnie nastawiony :P Pozdro

Nowy

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #9 on: 21 December 2007, 23:29:01 »
Ja gram od jakis 3 tygodni i nie narzekam :) fajna gierka

Wawer

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #10 on: 22 December 2007, 02:55:31 »
Heh, odkąd gram w tę grę, nigdy nie było więcej niż 3 grane polskie serwery i co chwila wszyscy zapowiadali rychły koniec gry...
A jakoś się trzymamy, co więcej... klanowe granie w porównaniu ze szczytem popularności tej gry wydaje się być nadzwyczajne...
W zeszłym roku o ile pamiętam było nie tylko mniej polskich klanów chętnych do gry w PC ale i w ro ladderze grała chyba tylko jedna ekipa...

Nomad

  • Guest
Pytanie o serwery
« Reply #11 on: 22 December 2007, 17:22:12 »
Zgadzam sie, RO staje się coraz popularniejsze i wierzę w świetlaną przyszłość tego jakże realistycznego i wymagającego nie małych umiejętności od gracza   shootera .