Author Topic: ROplayer  (Read 4890 times)

J@hoo

  • Guest
ROplayer
« on: 17 December 2007, 11:08:24 »
Ave all.
W zasadzie zdjęto główny temat ' Łosie na serwerach" zatem pisze tu, a mianowicie:
Od dłuższego czasu gran w RO niejaki ROplayer, jtóry swą postawa mnie irytuje. Szczególnym jego chamskim zachowaniem jest fakt teamkillowania, co ów PACJENT chyba uwielbia. W zasadzie od kiedy mam bana na ASTERACH gram na INEII i nier wiem czy warto to opisywać, nie mniej jednak pisze tego posta ku przestrodze innym graczom:

Drodzy koledzy ze sceny RO, zwróćcie uwagę na w/w ROplayera jak się zachowuje na serwerach, może admini równiez to zauważyli co on wyprawia !, dla broni gamoń zabija swoich i nie tylko, równiez dla "chyba" przyjemności, a może goguś myśli że fraga poprawi zabijając swoich. Admini przylukajcie co wyprawia koleś i prosze mu kika przynajmniej dać za zachowanie. Ze względu iż nie gram już na ASTERACH z wiadomych powodów nie wiem czy przedmiotowy gracz również stosuje swoją taktykę na tych serwerach.
Sorki że nie mam screenów, jeżeli ktoś ma kto grywał z nim proszę je dołączyć do mojego tematu, w ten sposób może ROplayer nauczy się grać w zespole i przestanie swoich wykańczać.
Wesołych świąt.

AdikPL

  • Guest
ROplayer
« Reply #1 on: 17 December 2007, 12:19:57 »
ja mam screany,  wstawie jak  przyjde  do domku po pracy

[E'sS]

  • Guest
ROplayer
« Reply #2 on: 17 December 2007, 12:29:26 »
Hehehe, każdy kto wejdzie bez nicku z automatu dostaje nick - ROplayer, bez ID życzę powodzenia.

AdikPL

  • Guest
ROplayer
« Reply #3 on: 17 December 2007, 12:47:55 »
mam i ID i screany

Wawer

  • Guest
ROplayer
« Reply #4 on: 17 December 2007, 12:59:04 »
Dobra rada - załatwiajcie to na forum Inea .
To najwłaściwsze miejsce do rozstrzygania takich spraw.

Guz

  • Guest
ROplayer
« Reply #5 on: 17 December 2007, 17:30:21 »
Nie wiem moze jestem przewrazliwiony ale smierdzi mi to prowokacja :P

Co do ROPlayerow w czasach kiedy jeszcze istnial UKF i mielismy wlasny server jedna z zasad bylo wlasnie ze osoby o nicku ROPlayer dostawaly z miejsca kicka