Author Topic: Dyskusja do ankiety  (Read 14385 times)

Sojuz_PL

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #15 on: 15 December 2007, 00:43:27 »
Quote
a wy widać nie potrafiliście grać uczciwie, i zeby nie wtapiać graliście na czitach buahahahahahahaha


Znowu motyw odpowiedzialności zbiorowej xD    Desp na własną rękę zaczął się bawić w haxy, a wy piszecie jakby co drugi z nas był po prostu cziterem... My o niczym nie mieliśmy pojęcia.

jihad_trawa

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #16 on: 15 December 2007, 02:15:37 »
Quote
berlin :
kurna, o co w ogóle chodzi?na jakiej podstawie te zarzuty?bo jestem ciemny,sorry.bo jest PL-F,a potem nagle taka sensacja bez info.a może gdzieś jest jakiś opis,co i jak?janie kumaty.sorki i pozdro.

chodzi o to index.php?topic=1126.0 a konkretnie to

Wawer

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #17 on: 15 December 2007, 02:44:40 »
Sojuz, nikt tu nikogo palcem nie wskazał ale wypowiedzi niektórych członków Twojego klanu niestety nie pomagają w oczyszczeniu atmosfery.
Odnoszę wrażenie, że albo nie rozumieją wagi zdarzenia albo po prostu lekceważą innych.

Jeśli zależy wam na zrozumieniu innych musicie mieć świadomość, że ta sytuacja nie jest trudna tylko dla was, ale i dla innych klanów.
Żeby wam zaufać potrzebna jest raczej pokora a nie wojownicze nastawienie do innych. Zakładając, że nic nie wiedzieliście o zabawach desperata tak czy siak jakoś jesteście za to odpowiedzialni, w końcu to wy z nim graliście w klanie a nie reszta.

Trudno jednak myśleć o zrozumieniu, jeśli część z waszych graczy jak widać solidaryzuje się z "pokrzywdzonym".

W klanie z dużym stażem takie osoby lecą na kopach z ekipy zaraz za cheaterem.

Infulat

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #18 on: 15 December 2007, 10:26:23 »
Tak jak napisał Wawer w komentarzach do ankiety, byłoby dużo łatwiej głosować na "Nie" gdyby BSE dało jasne i wyraźne oświadczenie odcinające się od praktyk Desperata.

Mój głos na na "Nie" , oni już są ukarani, jeszcze Desperat swoim chamstwem bardziej ich pogrąża, a dopiero by było jakby wygrali tej turniej.

AnRe

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #19 on: 15 December 2007, 11:16:39 »
Od początku uważałem że samo BSE nie powinno być obciążane za postępowanie byłego członka, jednak przypatrując się dyskusji uważam że członkowie klanu wypowiadają się niejednoznacznie, a szefostwo klanu tego już nie komentuje. Myślę że podejmując decyzję powinniśmy brać pod uwagę nie postępek, "tego o którym nie powinniśmy mówić", ale postawę członków klanu w kontekście tej sprawy - to już nie jest jednak jednoznaczne. Mimo braku jednoznacznej postawy wszystkich członków klanu uważam, że nie należy wykluczać BSE, jednak sam klan jeśli chce być szanowany powinien (w całości) jednoznacznie odciąć się od takich praktyk.  Duch gry powinien zwyciężyć, za dużo żółci w tym temacie. Przyznam się że poziom wypowiedzi Desperata mnie szokuje. Czy zawsze taki był, czy "słoma  z butów wychodzi" dopiero teraz?

grzech.pl

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #20 on: 15 December 2007, 11:27:57 »
ale mam kaca..:D
przeciez szefostwo klanu się wypowiedziało... i większość człownków też...( ale to brzmi:D)

AdikPL

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #21 on: 15 December 2007, 11:31:02 »
Quote
Infulat :

Mój głos na na "Nie" , oni już są ukarani, jeszcze Desperat swoim chamstwem bardziej ich pogrąża, a dopiero by było jakby wygrali tej turniej.


NIE chodzi  tu o samo BSE , do nich nic nie mam , chodzi tylko o pokazanie ze oszustwo ma wieksze konsekwencje niż wywalenie 1 gracz, tak kazdy moze kupić sobie nowa gre , nowe ID  bedzie i bedzie  grał dalej , nikt sie nie przejmie ze wywali sie jednego gracza  skoro nie ma wiekszych kar  i konsekwencji. Jak mamy odstraszyć ludzi od   oszukiwania ??

CO do BSE  gdyby nie sprawa Desperata  to  dla  mnie mogło by nawet wygrac PC , przynajmiej  cos by przerwało dominacje  2 klanów  na polskiej scenie RO.

cichy.

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #22 on: 15 December 2007, 11:37:23 »
Wawer
weź pod uwagę, że nikt z nas nie kieruje poczynaniami Desperata, a on sam nic na nie mówi i nie mówił. Skąd mieliśmy wiedzieć, że wpadnie na taki głupi pomysł z jakimiś głupimi czitami i jeszcze będzie się nimi na żywca bawił... To, że z nim grałem nie oznacza, że wiem co robi na swoim kompie czyż nie, Wawer? Desper został wywalony i tyle. Rozumiem, że piętnujecie go po to by pokazać co się dzieje z cziterką na polskiej scenie, też bym tak robił.
 
Nie rozumiem jednak, czemu miałby być karany cały klan, takie gadanie, że desper to wizytówka drużyny też mnie troszkę dziwi, tak to prawda, że to on nas przedstawia na arenie Ro lady, jednakże odnieście się do tego co napisałem wyżej i w innych postach. To już faktycznie przypomina ( jak to kurka ujął ) "polowanie na czarownice".

[spoiler]Pozdrawiam [/spoiler]

Wawer

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #23 on: 15 December 2007, 11:48:13 »
cichy, jak pewnie zauważyłeś nie jestem za karaniem waszego klanu. Chcę jednak zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy z członków bse piszą głupoty. Zapewne piszą to w swoim imieniu ale mimo to rzutuje to na opinię o waszej ekipie. Jak czytam wypowiedzi Trójgrańca i Cioro w których solidaryzują się z oszustem to co mam o tym myśleć?
W enclave jest tak zasada, że w ważnych sprawach głos zabierają osoby do tego wyznaczone - taka praktyka oszczędza niepotrzebnych nieporozumień.

AnRe

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #24 on: 15 December 2007, 11:48:57 »
grzech.pl nie oburzaj się bo odniosłem się do pojedyńczych komentarzy, chociażby trójgrańca. Na nie brakowało mi odzewu. Mimo że większość potępia "coś" to jest to tylko większość. Zresztę jest to kwestia bardziej etyczna. Dalej uważam że nie powinno to mieć żadnego wpływu na Waszą grę gdziekolwiek i tu popieram Was.

CIORO

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #25 on: 15 December 2007, 13:36:58 »
Quote from: Jak czytam wypowiedzi Trójgrańca i Cioro w których solidaryzują się z oszustem to co mam o tym myśleć?


Wawer to że pozdrawiam desperata nie znaczy że sie z nim solidaryzuje.Pozdrawiam go i tyle bo to mój znajomy. Nie popieram cziterstwa i takie jest moje OFICJALNE STANOWISKO.

grzech.pl

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #26 on: 15 December 2007, 14:33:49 »
dzieki AnRe :).. ja wiesz tak tylko napisałem, ja mam dalej kaca...:D

Skar

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #27 on: 15 December 2007, 23:36:30 »
Nie żebym sie wtrącał, ale znowu robi sie nie potrzebny SPAM, co do tej sprawy w poprzednim temacie każdy już sie wypowiedział, jeżeli nie to chyba ma pecha. Mam pytanie czemu ma służyć ten temat? Skoro już wymyśliliście sobie tę jakże demokratyczną ankietę, to ok niech będzie, jeżeli ktos ma zamiar zabrać głos to niech zagłosuje...A TUTAJ temat powstał by wskrzesić forum?? Może ktoś czuje sie lepiej jak popodgrzewa temat i poczuje się potrzebny??

Quote
a wy widać nie potrafiliście grać uczciwie, i zeby nie wtapiać graliście na czitach buahahahahahahaha


LoOoL - Czyżbym nie wiedział, że ktoś jeszcze wpadł ze sterydem?? :dozingoff
Czy to może tylko głupota twórcy cytowanego zdania?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dyskusja do ankiety
« Reply #28 on: 16 December 2007, 02:09:36 »
wyniki ankiety zadecyduja.

kryszek

  • Guest
Dyskusja do ankiety
« Reply #29 on: 16 December 2007, 07:19:27 »
Quote

LoOoL - Czyżbym nie wiedział, że ktoś jeszcze wpadł ze sterydem?? :dozingoff
Czy to może tylko głupota twórcy cytowanego zdania?


Jakieś problemy, pisz 1331773, a co do głupoty jednak może sie nie wypowiadaj bo twoje "bez sęsu" powala xD
Każdy ma chyba prawo, do własnego zdania, więc mówie to co myślę. A czy ktoś jeszcze powinien wpaść, sam sobie odpowiedz.