Author Topic: Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)  (Read 36551 times)

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #30 on: 10 December 2007, 14:54:48 »
Chyba to najmądrzejsze co możemy zrobic... Coż,tzreba poczekać aż się zbierze skład.

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #31 on: 10 December 2007, 14:57:13 »
Quote
Baran :
Czy ktoś się oburza max? Trzeba też czytać między wierszami...


Cofnij sie kilka postów wcześniej............i poczytaj miedzy wierszami.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #32 on: 10 December 2007, 16:03:19 »
Quote
Baran :
Przecież kiedy piszę, że nie używałem i nie używam czitów to czy ktoś z Was mi uwierzy?


No ja na ten tutaj przykład wierzę i Tobie i innym BSE'owcom, za dużo siedzieliśmy razem na TS'ie jak i na publikach, żebym sądził inaczej :)

Co do Despa i jego (domniemanego długotrwałego) czitowania to... sorki Desp :) ale jak na czitującego byłeś po prostu za cienki w skillu (chyba specjalnie nie zaniżałeś formy żeby ukryć haxy i to w dodatku na publikach)...Często na mnie na kurawodna i kilku innych psioczyłeś że po tyłku od nas zbierałeś i nagłej metamorfozy na übersoldata jakoś nie odnotowaliśmy w tych momentach...:p
Co do badawczej funkcji włączonych czitów...no cóż jest takie powiedzenie "język wroga trzeba znać" i ja bym tą sytuację właśnie pod to zastosował skoro poznał jak się czituje, łatwiej (jako adminowi) byłoby mu wyłapywać czitujących, czy sam by stosował w późniejszym czasie te czity, no cóż...kwestia jego sumienia i moralności... Ale nie można skazać każdego z wyprzedzeniem za zabójstwo tylko za posiadanie noża kuchennego (którym również można przecież zabić)...
Jedne z czym się zgodzę to z lekkomyślnością wstawienia tych skrinów i tu dupa blada:con
Teraz najłatwiej innym klanom odrzucić BSE jako nieczyste - to po najmniejszej linii oporu, jakoś nie widzę tutaj chrześcijańskiego miłosierdzia i wyciągniętej ręki do leżącego...czemu nie dacie im szansy? Jak zdarzy im się wygrać to już na pewno będą mieli wtedy dowody na swoje fair play które z pewnością będą okazywać dla wybielenia klanowego taga, no ale cóż... przeciwnika najłatwiej wyeliminować najprostszymi metodami, to WY pokazujecie BSE kciuk w dół...:(

Baran

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #33 on: 10 December 2007, 16:08:57 »
Dzieki BartBear za słowa wsparcia:)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #34 on: 10 December 2007, 16:17:22 »
Poza tym skoro w klanie gry "wojskowej" powinny przynajmniej w teorii obowiązywać "zasady wojskowe" to dowódca jak najbardziej odpowiedzialny jest za swoich podwładnych, natomiast odwrotnie to już nie - po prostu taki jegomość trafia pod sąd (który już się odbył wczoraj na TSie - ja bym powiedział że to była Święta Inkwizycja, no ale cóż...)
Tak więc co macie do klanowiczów BSE?

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #35 on: 10 December 2007, 16:37:44 »
BartBear_[PL], Ty chyba nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Ze screenami nie ma problemu bo zainteresowani je widzieli i w sumie nie ma takiej potrzeby aby je wklejać. Zresztą Desperat sam je zamieścił na innym forum. Poza tym na publikach chyba tylko skończony głupek bedzie grał na czitach. Zbyt łatwo mógłby wtedy wpaść.

BSE samo sobie pokazało kciuk w dół. Zresztą nie za bardzo wierzę w to aby tylko sam "wódz" korzystał z haxów. Przykład idzie z góry.  Nie sądzę też w to, ze wszyscy z bse ciągnęli mecze na wspomagaczach, bo przy "scenie" RO liczącej może z 50-60 osób (w miare aktywnie grajacych) byłby to odsetek znaczący. Ale któż to teraz stwierdzi? Ty? Jak to ładnie Chrząszcz ujął: "gówno zawsze trafia na wentylator". To, jak będą starali się je zmyć jest ich problemem. I nikt im w tym nie pomoże.

ps. Yab_PL dobrze zauważył, że teraz to wszyscy na rolu będą podejrzanie patrzeć na polskie klany. :((

Wawer

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #36 on: 10 December 2007, 16:56:26 »
Quote
Alex :
 teraz to wszyscy na rolu będą podejrzanie patrzeć na polskie klany. :((

To jest niestety smutna prawda:con
No poza tym, że taraz wszyscy na scenie będą sobie patrzeć na ręce, zamiast cieszyć się z gry.


Ech ...

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #37 on: 10 December 2007, 17:03:27 »
W imieniu klanu bse| oglaszam wszem i wobec, ze zostajemy i nigdzie sie nie wybieramy... Nie bedziemy ponosic konsekwencji i rozwiazywac klanu przez cos co nie dotyczy calego teamu tylko pojedynczej osoby za ktora nie mozemy  ponosic odpowiedzialnosci. Nie bedziemy tez nikogo przepraszac ani przed nikim sie tlumaczyc, jesli ktos mysli ze w naszych szeregach sa cheaterzy i z tego powodu ma lęk przed gra z nami zawsze moze po meczu poprosic o przeslanie dem do adminow ktorzy ocenia czy gralismy na dopingu czy tez nie...

Nie bede sie wypowiadal na temat niektorych osob i ich postow bo ich tresc jest conajmniej idiotyczna...

JeyPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #38 on: 10 December 2007, 18:10:29 »
Wasza decyzja, sam sadze zachowal bym sie inaczej. Do zobaczenia na polach walki, zacznijmy sie cieszyc gra.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #39 on: 10 December 2007, 18:40:17 »
ja tylko dodam ku pamieci jak to bylo:
Na forum serwera INEA jest topik Bany, w ktorym Desperat zalozyl topik aby zglosic 3 kolesi za K, jako dowod dal screeny z gry. Problem polegal na tym ze na screenach widac bylo haxy w pelnej krasie:

http://www.red.orchestra.pl/datas/users/208/mirkobi7_censored_2.jpg
http://www.red.orchestra.pl/datas/users/208/guderian_censored_2.jpg
http://www.red.orchestra.pl/datas/users/208/bashandy_censored_2.jpg

Foty ocenzurowane aby dzieci na google tak latwo nie znalazly.

O sprawie dowiedzialem sie okolo 21:54 kiedy to trawa zaczal wlazic na TS a ja nagle zauwazylem ze Adik jest na naszym TeamSpeaku - uznalem ze to ewenement. Po chwili zaauwazylem wiecej ludzi z forum ro i sie kapnalem ze cos se musialo wydarzyc - wlazlem na forum INEA i wszystko jasne.
Niezwlocznie przenioslem topik do innego dzialu oraz cofnalem admina Desperatori z Inei - wkrotce zamieni sie on w perm bana, zgodnie z zasadami serwera.
Rownie szybko stracil admina na serwerach Aster, a o tm zadecydowal trawiator. Nie wiem czy bedzie mial bana, te sprawe pozostawiam do zalatwienia w gronie ja, goral i trawiator.

Plonek, Sojuz oraz Deperat powinni pogadac prywatnie z adminami ROLaddera - i bez sciemy.
Najlepiej byloby jakby Desperat oglosil ze rezygnuje z RO na roladzie, dzieki czemu BSE mogloby dalej brac udzial.
Od adminow Rolady jednak bedzie zalezalo czy to naglosnia czy nie - pewnie beda musieli to ujawnic.

Albo wystosowac oficjalne oswiadczenie BSE pod ktorym sie podpisza wszyscy z klanu.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #40 on: 10 December 2007, 19:06:53 »
Zmienilem zdanie - nagran z TS nie udostepnie.

Dodam jeszcze ze ja skreslilem tylko Desperata - sam sobie winien.
Klanu BSE nie skreslam.

Desperat

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #41 on: 10 December 2007, 20:49:14 »
nie jestem CL. Jestem cziterem and fuck off

Ten co stoi to ja a ten co sie wypina to reszta której zalezalo na tym aby mnie usadzic

YankeSmgn

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #42 on: 10 December 2007, 21:24:51 »
desperat wje..bales sie w najgorszy i najglupszy sposob ... gratulacje.

a bse zycze powodzenia.

boby7

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #43 on: 10 December 2007, 21:45:35 »
Quote
BartBear_[PL] :
Co do badawczej funkcji włączonych czitów...no cóż jest takie powiedzenie "język wroga trzeba znać" i ja bym tą sytuację właśnie pod to zastosował skoro poznał jak się czituje, łatwiej (jako adminowi) byłoby mu wyłapywać czitujących, czy sam by stosował w późniejszym czasie te czity, no cóż...kwestia jego sumienia i moralności... Ale nie można skazać każdego z wyprzedzeniem za zabójstwo tylko za posiadanie noża kuchennego (którym również można przecież zabić)...
Jedne z czym się zgodzę to z lekkomyślnością wstawienia tych skrinów i tu dupa blada:con
Te! Skąd Ty się zerwałeś? Dawno już takich bzdur nie czytałem. Ty tego nie wiesz, ale "testy" to pierwsza, najbardziej prymitywna próba wytłumaczenie się czitera złapanego na gorącym uczynku. Nie wiedziałeś? jaka szkoda :/
Ale słodki jest ten tekst o nożu... Długo nad tym myślałeś?
BSE to spoko klan i twardo grają, ze hej. Miałem wczoraj przyjemność grać przeciw nim i dają chłopy radę. Takie teksty jakie napisał BartBear (admin, kurw...) tylko zamydlają obraz, który powinien być klarowny. Żadnego ściągania, instalowania, a tym bardziej "testów" czitów do RO. Kto tak robi jest cziterem. To jest forum sceny, a nie piaskownica.

kryszek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #44 on: 10 December 2007, 22:08:48 »
Quote
desperat :
nie jestem CL. Jestem cziterem and fuck off

Ten co stoi to ja a ten co sie wypina to reszta której zalezalo na tym aby mnie usadzic


Wiesz, nikomu nie zależało, żeby Cie usadzić, sam się usadziłeś... A "chuj wam w dupe" nie jest zbyt miłe, skoro sam wiedziałeś, ze robisz źle.


A poza tym, no cóz, mam nadzieje,ze więcej osób z tego klanu "nie testuje"...
Moja mysl jest taka, że nie ma sensu wyzywać wszystkich członków BSE teraz od cziterów, a jeśli niektórzy z nich jeszcze grają na czitach, to liczę,ze zostaną złapani. A od wyzywania kolesi za cziterów już się nie biorę (sam mogę szczerze na forum sie przyznać,ze do pewnego czasu uważałem Henia za czitera xD, no ale pograłem troche,wgrałem się, grałem z nim ramie w ramie w nations cup, i zauważyłem, ze to zwykły koleś, który gra zajebistą grę :P), no i myślę,ze inni gracze nie powinni wyzywać teraz BSE od czitów ( przynajmniej ci gracze, którzy  czytają to forum, ani polskie klany, najwyżej bedzie się o demka w ostateczności prosić), ani zadnych takich chamskich tekstów na publikach dawać, jak to gdzieś wyżej Baran napisał "teraz jak zastrzele jakiegos dupka na publicu, nazwie mnie cziterem" czy jakos tak (nie jestem pewny do końca jak to napisane było, a nie chce szukać drugi raz.)