Author Topic: Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)  (Read 36550 times)

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #15 on: 10 December 2007, 13:39:45 »
Taaa... Próbowałem naświetlić jedynie iż o zabawie desperata nie było mowy w klanie... podejrzewam, że reszta graczy nawet o tym nie wiedziała, no przynajmiej ja... jeżeli sie mylę to naprawdę przykro, że klan - który wydaje mi sie być na poziomie wybił się dzięki sztuczką, w co nie wierzę! Jestem w bse od niedawna, po wcześniejszej "próbie grania" w 2nd.AD, liczyłem na grę wkońcu w zorganizowanym klanie, przykro mi iż to właśnie w bse gracz dopuścił sie wspomagania... ale co reszta, ja mamy na to poradzić? Jeżeli chodzi o mnie, byłem w takiej samej nie wiedzy jak wy wszyscy, i co? W bse... fakt większość klanów pewnie nie będzie chciała z nami grać, a w innych klanach nie wiadomo czy kogo kolwiek z nas gdzieś przyjmą... Próbuję pokazać, iż w obecnej chwili gracze z bse, zostali skreśleni z polskiej areny z nie swojej winy...desperat doczekał sie bana za to co zrobił, i słusznie, to akurat popieram, sam sie prosił, ale nie rozumiem dlaczego konsekwencje mają być wyciągane od reszty? tylko dlatego że grali w jednym team... mimo iż byli nie świadomi.

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #16 on: 10 December 2007, 13:47:50 »
kara powinna być  surowa , co da jesli tylko desperat bedzie ukarany, wszyscy pomysla ze  złapia nas to tylko 1 osoba poleci, a tak jest przestroga  ze  osustwo ma wieksze konsekwencje .

SKAR przykro mi ze sie wplatałes w  to bo wiem ze jestes w BSE  nowy  i  tak naprawde  nie wiesz  wszytkiego pewnie , z drugiej strony mysle ze inni w klani epowinni sie tu wypowiadac , wkońcu jakas struktura  klanowa była ,a reszta siedzi cicho , Oczywiscie nikt wam nie kaze sie rozwiazac  tylko czy ktos bedzie chciał z wami zagrać.

SokoleOko

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #17 on: 10 December 2007, 13:49:00 »
Lider klanu pracuje na opinię o całości. Powinien być autorytetem nie tylko dla "swoich ludzi", ale także brać pod uwagę fakt, że reprezentuje ten klan na zewnątrz.

Biorąc pod uwagę jak wielkie szkody dla sceny powodują cheaty, reakcja na UDOWODNIONE stosowanie takich programów powinna być skrajnie ostra. Zasada "jeden cheatuje, leci cały klan" powoduje, że ludzie w klanie pilnują się nawzajem - bo chyba nikt nie chce paść ofiarą takiej zbiorowej odpowiedzialności. Im prostsze zasady i im bardziej drakońskie kary, tym większa skuteczność. Dura lex, sed lex (twarde prawo, lecz prawo). Tym bardziej, że takie sprawy muszą być duszone w zarodku i wszystkim powinno zależeć, by nie powstała atmosfera bezkarności.

Przykład z zupełnie innej gry - samochodówki Test Drive Unlimited. Rozgrywka sieciowa została tam zupełnie zrujnowanana przez cheaterów, którzy "potrafią" pokonać trasę długości 200 kilmetrów w... 3 sekundy lub ustawiają wyzwanie "maksymalna prędkość" na poziomie... 6900 km/h. Przy braku jakiekolwiek anticheata i biernej postawie producenta gry scena TDU nawet nie powstała. Czy chcemy czegoś takiego w RO? No to zaakceptujmy fakt, że za cheat - nawet "w celach testowych" - trafia się pod wirtualną ścianę z czarną opaską na oczach.

Baran

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #18 on: 10 December 2007, 14:06:30 »
Ciekawych rzeczy się tu dzisiaj dowiaduję..:con. No ale po pierwsze, jeżeli Desperat mówi że stosował haka do celów testowych to ja mu wierzę. Co prawda nie jestem zbyt długo członkiem bse, ale przez ten okres ani razu nie byłem świadkiem by kwestia haków i innych czitów w ogóle była poruszana w gronie graczy bse, nie mówiąc już o ich stosowaniu.

Ps do Adika: wyluzuj chłopcze i nie oskarżaj bezpodstawnie reszty członków bse.

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #19 on: 10 December 2007, 14:10:55 »
Quote
Baran :

Ps do Adika: wyluzuj chłopcze i nie oskarżaj bezpodstawnie reszty członków bse.


a mozesz mi pokazać  gdzie  napisałem  tak ??

A tak naprawde dziś każdy moze  wam powiedzieć ze oszukujecie  , podziekuj Desperatowi  za to .

Chupacabras84

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #20 on: 10 December 2007, 14:13:30 »
Nie pochwalam chitowania ale uwazam ze jestescie troche za surowi...

Baran

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #21 on: 10 December 2007, 14:17:35 »
Quote
AdikPL :
NO MY MAMY Z NIMI MECZ 20- 12-07 na RO LADDER i powiem ze nie mam ochoty z nimi grac i zrobimy wszytko by sie nie odbył taki mecz ,


No dla mnie to brzmi jednoznacznie jako oskarżenie i napiętnowanie całego teamu. Rozumiem taką reakcję i rozumiem, że trzeba walczyć z cziterstwem, bo faktycznie RO to mała scena i trzeba ją pielęgnować, tym bardziej, że obecnie nie widzę jakiejkolwiek alternatywy wobec RO. Mimo to dalej będę bronił swojego teamu, ponieważ jestem pewien, że nikt z nas nie czitował podczas meczy i, że graliśmy uczciwie.

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #22 on: 10 December 2007, 14:18:54 »
czy sadzisz ze ktoś by  oszczedził nas  gdyby tak sie stało u nas, sam bym  odszedł wtedy z klanu  bo było by mi wstyd  , jak sie coś robi  to trzeba sie liczyć  z konsekwencjami ,



A jesli Desperat   w celach testowych sobie wgrał , to tzreba było przy kilku innych adminach  powiedzieć to  ze coś takiego sie robi , sprawa była by czysta , tak nie wiem czy  reszta nie poszła za  CL klanu , lub jakaś  grupka nie jest tylko w to wtajemniczona w waszych szeregach !!!!!!!!!!

Chrzaszcz

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #23 on: 10 December 2007, 14:19:59 »
chyba bse nie bardzo rozumie powage sytuacji. szkoda, ze tak wyszlo. ale prawda jest taka, ze gowno zawsze trafi w wentylator.

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #24 on: 10 December 2007, 14:21:10 »
Quote
jak sie coś robi to trzeba sie liczyć z konsekwencjami ,


no więc desperat takie coś zrobił, i zostały od niego wyciągniete konsekwęcje...a my??

Chrzaszcz

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #25 on: 10 December 2007, 14:23:56 »
obawiam sie, ze tu juz nie chodzi tylko o was tylko o nas wszystkich, jeszcze troche i na rolu bedziemy musieli obowiazkowo oprocz screanow uplodowac dema...

Wawer

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #26 on: 10 December 2007, 14:29:31 »
Quote
Chrzaszcz :
chyba bse nie bardzo rozumie powage sytuacji. szkoda, ze tak wyszlo. ale prawda jest taka, ze gówno zawsze trafi w wentylator.

A jak już trafi to osra wszytkich, niestety...

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #27 on: 10 December 2007, 14:31:01 »
Quote
Baran :
...
 No ale teraz każdy ma pawo powiedzieć, że to tylko dzięki hakom...:(


Baran, jesteś pierwszy z bse który zaczął rozumieć o co w tym gównie chodzi...

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #28 on: 10 December 2007, 14:37:53 »
I klan się pewnie posypie, bo smrud pewnie pójdzie i na laddera, nie będzie z kim grac. Ciekawe tylko czy ktoś nas teraz przyjmie??:con

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #29 on: 10 December 2007, 14:43:03 »
Dobra - uporządkujmy trochę rozmowę :
 Desperat :

1.Jest liderem (chyba powinno być  już napisane w czasie przeszłym - mam nadzieję )  i współzałożycielem klanu bse - chociaż na ts powiedział ze funkcję lidera dzieli z inną osobą  - jednak  nie zmienia to faktu, że występował w imieniu klanu  i  wielokrotnie grał  na rożnych meczach jako lider
2  Działał  aktywnie jako admin publicznego serwera RO - wyrzucał ludzi z serwera za inne przewinienie niż oszukiwanie  stosowanie nieuczciwych programów wspomagających grę, mimo ze sam okazał sie nieuczciwy.
3 Pisał - nota bene - na tym forum o przestrzeganiu zasady gry............i ustalał czy tez był jednym z twórców co wolno na serwerach a czego nie.

Dlatego Panowie z BSE, proszę sie tak nie oburzać, ponieważ na oszukiwaniu nie wpadł "jakiś nieznany gracz" tylko jakby nie patrzeć wasza  "wizytówka klanu". Niestety, musicie ponosić konsekwencję tego ze WASZ LIDER - nie grał uczciwie - i niestety WY GRACZE BSE jesteście z nim kojarzeni. Jeżeli  chcecie być traktowani  jak  uczciwi gracze - a wczoraj na inei około 24 - już niektórzy z was mogli posłuchać kilku niezbyt miłych uwag - od osób NIE GRAJĄCYCH W ŻADNYM KLANIE - to dajcie  posta naświetlającego wasze oficjalne stanowisko dotyczące sprawy desperata i przyszłości klanu bse - pod którym podpiszą sie wszyscy aktywni gracze. To jest moja osobista  rada. A zrobicie jak chcecie.