Author Topic: Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)  (Read 36553 times)

Alex

  • Guest
Quote
plonek :
Quote
desperat :
Mapa Stalingrad  a koleś chce wzywać artę z .... konsoli  :D :D

http://img127.imageshack.us/img127/618/48046753zj4.jpg

ale sie usmialem :D :D :D :D :D :D :D



etam plonek jest jeszcze lepszy screen bse|desperata vel cioro (jakieś wspólne lewe konto na rolu). o szczegółach napisze się później na tym forum. tylko nie wiem czy bse będzie do śmiechu.

plonek

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #1 on: 10 December 2007, 08:52:04 »
hahaha :D  jesli desperat i cioro to ta sama osoba to moze mi wytlumaczysz jakim cudem obie graly w tym samym czasie i co ciekawsze potrafily ze sobą i z innymi na ts-ie rozmawiac

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #2 on: 10 December 2007, 09:41:31 »
to jest tylko szczegół plonek i nie rozmydlaj tematu. desperat już bana na rolu dostał a bse najprawdopodobniej też poleci.

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #3 on: 10 December 2007, 10:19:26 »
Z jakiej racji wszyscy mamy ponosić konsekwencje z powodu jednej osoby?? Desperat poleciał z rola, reszcie nic nie udowodniono, zresztą nie ma co...

We Francuskiej 1DB była afera o exploity... 2 osoby dostały bany na rolu ale chłopaki jakoś grają dalej...


Nooo... Chyba, że chcecie nas osądzać opierając sie na podejrzeniach, to zmienia postać rzeczy :D

Quote
bse|desperata vel cioro (jakieś wspólne lewe konto na rolu).


heh dobre, mi sie wydawało że to różne osoby :D

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #4 on: 10 December 2007, 10:48:54 »
Quote
Skar :
Z jakiej racji wszyscy mamy ponosić konsekwencje z powodu jednej osoby?? Desperat poleciał z rola, reszcie nic nie udowodniono, zresztą nie ma co...

We Francuskiej 1DB była afera o exploity... 2 osoby dostały bany na rolu ale chłopaki jakoś grają dalej...



hmmmm. grają? naprawdę? chyba nazwę zmienili. zresztą exploity to nie to samo.

Desperat

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #5 on: 10 December 2007, 10:53:30 »
Swoje juz powiedzialem. Hak byl do celow testowych aby zobaczyc czy VAC to nie ściema i zobaczyć jak zachowują się gracze grający ze wspomagaczami. Wkopałem się z tym ,że wrzuciłęm screeny z Team killami i nie zauważyłem ze widac testowanego wallhacka. Ale to nie ważne Desp cziter i cacy. Szkoda mi tylko moich bobasów. To tylko gra a wielu sra się  z tym jak by to było prawdziwe zycie. Napisaliście ze Jestem hakiem i mam to w dupie.
Po za BSE JC I enclave oraz paru ludzi z którymi dobrze żyje  z po za klanow   reszta panoszy się po serwerach jak by byli panami i władcami.. ale moze ich to dowartościowywuje, Banujcie mnie najeżdżajcie sram na to.

NIE GRALEM ZADNEGO MECZU PRZY UZYCIU HAXOW

Quote
Alex :


etam plonek jest jeszcze lepszy screen bse|desperata vel cioro (jakieś wspólne lewe konto na rolu).


może ty alex i max.pl to tez te same osoby ??

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #6 on: 10 December 2007, 10:53:47 »
Chcesz mi powiedzieć że gdybyśy rozwiązali klan, a następnie złożyli go pod inną nazwą, bylibyśmy dopuszczeni do PC? :O_o To chore... Bez sęsu...
A gdybyśmy tak zrobili... to co? Nie dopuścili byście do PC nowego klanu? lol:no

Quote
może ty alex i max.pl to tez te same osoby ??


heh :D :D :D :D

max.pl

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #7 on: 10 December 2007, 11:46:22 »
Zrobicie jak chcecie - ciekawe ile klanów chce z wami zagrać jakikolwiek mecz.
 Desperat nie rob z siebie ofiary spisku  - bo to jest śmieszne  - trzeba ponosić konsekwencję swojej głupoty.

Quote
może ty alex i max.pl to tez te same osoby ??


Dziękuję - to bardzo miły komplement dla mnie - jako osoby i gracza -  niestety nie ima sie rzeczywistości.

AdikPL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #8 on: 10 December 2007, 11:51:06 »
NO MY MAMY Z NIMI MECZ 20- 12-07 na RO LADDER   i powiem ze nie mam ochoty z nimi grac i zrobimy wszytko by sie nie odbył taki mecz ,

JEST NAS TAK MAŁO w RO i jeszcze takie g.......... wypływa ,

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #9 on: 10 December 2007, 12:13:56 »
Quote
desperat :
Swoje juz powiedzialem. Hak byl do celow testowych aby zobaczyc czy VAC to nie ściema i zobaczyć jak zachowują się gracze grający ze wspomagaczami. Wkopałem się z tym ,że wrzuciłęm screeny z Team killami i nie zauważyłem ze widac testowanego wallhacka. Ale to nie ważne Desp cziter i cacy. Szkoda mi tylko moich bobasów. To tylko gra a wielu sra się  z tym jak by to było prawdziwe zycie. Napisaliście ze Jestem hakiem i mam to w dupie.
Po za BSE JC I enclave oraz paru ludzi z którymi dobrze żyje  z po za klanow   reszta panoszy się po serwerach jak by byli panami i władcami.. ale moze ich to dowartościowywuje, Banujcie mnie najeżdżajcie sram na to.

NIE GRALEM ZADNEGO MECZU PRZY UZYCIU HAXOW

Quote
Alex :


etam plonek jest jeszcze lepszy screen bse|desperata vel cioro (jakieś wspólne lewe konto na rolu).


może ty alex i max.pl to tez te same osoby ??



najstarsze i najgłupsze tłumaczenie czitera, że "w celach testowych" używał haxów. lepiej powiedz "mea culpa" i zniknij z tego forum. poza tym jest jeszcze jeden "testowy" screen sprzed kilku miesięcy na którym widać testującego+kilku kumpli. Nawiasem mówiąc VAC nie działa z RO.
no i jak sam napisałeś, że to tylko gra, więc po co za wszelką cenę chciałeś się wybić ponad przeciętność? Vodka wczoraj na TSie starał Ci się wytłumaczyć, że nie da się tego ani ukryć ani zignorować i powiedział też co powinniście zrobić. Widać nie dotarło. Wolicie najeżdżać na innych graczy próbując zrobić z siebie niewiniątka. Dlatego odpuść sobie złośliwości bo ja stwierdzam tylko fakty.
Nie twierdzę, ze wszyscy z bse używali czitów albo, że wiedzieli o tym że "szef" daje przykład bo niechciałbym kogoś niesprawiedliwie posądzić. W każdym bądź razie wątpię czy ci co grali czysto będą chcieli nadal zostać w bse.

Skar jest takie powiedzenie: "uderz w stół a nożyce same się odezwą". Po co bronisz Desperata? Może jesteś jego kumplem od "testów" haxów? Przecież sam wczoraj się przyznał na TSie do grania na czitach.  I widzę, że nie rozumiesz w jakie bagno władował was Desperat.

A jeżeli chodzi o PC to nie wiem kto będzie chciał z wami grać...

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #10 on: 10 December 2007, 12:44:23 »
Heee... Dobre sobie... Mam haxy lolz... Dzięki, potraktuje to jako komplement, tak na drodze wyjaśneinia, nie bronie despertata, miał haxy-sam sie prosił o bana... Nie wnikam... Sam nie jestem zadowolony, ze i w RO zaczynają sie szerzyć wspomagacze. Staje tylko w obronie reszty teamu gdyż nie można nas wszystkich  sądzić jedną miarką za to co zrobił desperat.

Quote
Nawiasem mówiąc VAC nie działa z RO.


gratuluje pomysłu na reklame wszelkich chitów

[E'sS]

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #11 on: 10 December 2007, 12:57:23 »
A gdzie 11 i 12 strona:((

Alex

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #12 on: 10 December 2007, 12:58:32 »
Quote
Skar :
Heee... Dobre sobie... Mam haxy lolz... Dzięki, potraktuje to jako komplement, tak na drodze wyjaśneinia, nie bronie despertata, miał haxy-sam sie prosił o bana... Nie wnikam... Sam nie jestem zadowolony, ze i w RO zaczynają sie szerzyć wspomagacze. Staje tylko w obronie reszty teamu gdyż nie można nas wszystkich  sądzić jedną miarką za to co zrobił desperat.

Quote
Nawiasem mówiąc VAC nie działa z RO.


gratuluje pomysłu na reklame wszelkich chitów


o lol nie podniecaj się tak. nie powiedziałem, że dobrze grasz i nie powiedziałem też, że masz haxy. A co do teamu to czy jesteś pewny, że Twoi koledzy nie używają czitów? Ze dwa dni temu za Desperata też byś pewnie zaręczył...

a co do VAC to tylko wierzący w bociany myśli, że VAC działa z RO. i jeżeli chodzi o reklamę haxów to mam nadzieję, że nikt nie weźmie przykładu z Desperata.

Skar

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #13 on: 10 December 2007, 13:05:32 »
LOL... Pewności nie moge mieć, ale to nie powód żeby zaraz nas zkreślać... Równie dobrze ktoś z waszego grona może jechać nieczysto, czy z jakiego kolwiek innego klanu... To że desperat wpadł akurat u nas to tylko przykład na to ze niestety nie wszyscy grają uczciwie... I mam nadzieje, że niedługo będzie można wyłapywać chiterów zanim sami sie pochwalą...

Yab_PL

  • Guest
Desperat (podzielony temat z losiach na polskich serwerach)
« Reply #14 on: 10 December 2007, 13:21:02 »
Desperat, co tu duzo mowic, wtopiles. Nie ma ze do testow, takie rzeczy jak 'czity do testow' wogole nie powinny nikogo obchodzic. Jeszcze pewien stopien zrozumienia bylby dla szeregowych graczy, czy nawet z fripleja, ale ty szef klanu i na dodatek admin publicznych serwerow... I sie pozniej nie dziwcie ze opinia sie wyrabia o calym klanie, ba, nawet o polskiej scenie. To ze z bse nie beda chcieli grac to pol biedy, teraz kazdy polski klan moze miec problemy z ustawieniem meczy. No i kazda wygrana Polakow bedzie podejzana.
@Skar - w sumie zachowujesz sie tak jakbys chcial wybielic Desperata. Rozumiem, obrona klanu, itd, ale imho w takiej sytuacji powinniscie sie odciac od tego i potepic. Tak zdecydowanie bardziej wiarygodniej wypadniecie. Teraz to co robisz to zalatuje to tym ze nie tylko desp. jechal u was na sterydach i nie chcesz zeby sie wydalo