Author Topic: Karabiny maszynowe  (Read 9874 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Karabiny maszynowe
« on: 16 August 2006, 06:56:01 »
Który karabin według was jest najlepszy?

Maschinengewehr 34 (MG34)
Maschinengewehr 42 (MG42)
Degtyarev DP/DT


Realizm wszystkich tych broni według mnie jest bardzo dobry.Każda z nich można zużyć; przegrzać lufe.



Wdług mnie ta jest najlepsza - ponieważ ma mały rozrzut

Guz

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #1 on: 16 August 2006, 10:59:31 »
Ja uwielbiam MG42. Fakt nie mozna z niej styrzelac podczas chodzenia w koncu to nie jest bron ofensywna. Natomiast duzy "magazynek" jest idealny dla osob o ciezkim palcu :)

Mati

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #2 on: 16 August 2006, 11:09:50 »
Choć wole grać ofensywnie to czasem mam ogromną chęć postrzelać MG42. Skuteczna i "pojemna", a więc ideał ;)

AC| AdRain

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #3 on: 16 August 2006, 11:22:53 »
no DP jest takie se.. moim zdaniem ale lubie nim postrzelać.. chodź raz już zepsułem :PP  mg42 bardzo dużop naboji, niezły magazynek ale sie szybko przegrzewa... :D nie zapomne jak na jakiejś mapie customowej bodajże koitos rozłożyłem zdobyczne mg42 o wanne ;D śmiesznie to wyglądało ale sprawdzało się bardzo dobrze :)

pastor44

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #4 on: 16 August 2006, 12:40:42 »
Dla mnie MG 42, co tu duzo mówic cudeńko jak dla mnie
Strzela sie z tego po prostu świetnie
A co do DP to duzy magazynek ogranicza mi jakos tak widok a pozatym mało miesci naboi...

Eric

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #5 on: 16 August 2006, 15:35:04 »
Ha! A ja właśnie uwielbiam Degtyareva DP. Mam to jeszcze z czasów Hidden and Dangerous 2 gdzie grałem nim bardzo często na klanówkach ^^. Ma mały rozrzut i jest bardzo celny, a choć ma mały magazynek traci ammo wolniej niż MG42. ( co jest plusem na serverze z dużą ilością "łosi" :D bo nie musisz błagać żeby ci który przyniósł ammo do MG ;) )

krv[PL]

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #6 on: 16 August 2006, 19:15:59 »
Ja najbardziej lubie MG 34 :D

coralgol

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #7 on: 16 August 2006, 19:46:12 »
Quote
krv[PL] :
Ja najbardziej lubie MG 34 :D

pewnie dlatego, ze po przelaczeniu na  "ogien pojedynczy" mozna strzelac prawie na takie odleglosci jak z kar98 :D

PrezesOi

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #8 on: 16 August 2006, 21:07:28 »
Quote

Degtyareva DP

eee czemu z uporem trzymacie sie amerykanskich wersji fonetycznych nazwiska ktore jako słowianie mozecie bez problemu napisac / przeczytac całkiem podobnie do oryginału czyli Diegtiariow.

DP jest skrótem od Diegtiariow Piechotnyj.

wiem czepiam sie :P

AC| AdRain

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #9 on: 16 August 2006, 22:55:06 »
Prezes mnie też to gryzie... może dlatego żę uczyłem się Ruskiego i jak słysze takie texty to mnie nosi :D

albo jak mówie ze gram na mapie Czerwony Październik to połowa ludu nie wie o co chodzi

Krasnyj Oktjabr = Czerwony Październik

gramofon to b.dobra broń ale nie równa sie z mg42 co byś nie zrobił :) magazynek ogranicza widoczność

pastor44

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #10 on: 16 August 2006, 23:12:39 »
Rosjanie juz na początku wojny wzmacniali oddziały dodatkowymi DP by chociaz trochę wyrównac siłe
ognia...w dalszym ciągu MG 42 Rulez. W sumie najlepszy km 2 wojny..
Ja rowniez uczyłem sie rosyjskiego a na dodatek mieszkam niedaleko Krasyjnego Stawu :)

-=:Vampir:=-

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #11 on: 25 August 2006, 14:09:27 »
Ta ja lubie postawe defensywną dlatego zwykłymi PM-kami mi nie idzie ale jak trzeba potrafie z nich zabic;) Dlatego często lubie pograc sobie z jakimś Ka-eM-em i wybieram MG42 chociaz pomimo dużej pojemności magazynka są tylko 2 pasy i nie starcza to na długo, no chyba że masz łosi co ci z checia takową dadza:)

l()rd Chick3n.pL

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #12 on: 29 August 2006, 17:57:30 »
ja nie mam problemamów z amunicją do LKM, jak są łosie to strzelam KMistą po łapach i zbieram magazynki a potem spieprzam, najbardziej lubie mg42

thebil

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #13 on: 29 August 2006, 18:15:25 »
Ta, to masz się czym chwalić. Doprawdy postawa godna lorda [...]

Robson

  • Guest
Karabiny maszynowe
« Reply #14 on: 29 August 2006, 20:18:36 »
Ja używam KM'ów tylko jak zostanie jeden obj i trzeba go zaciekle bronić :wink