Author Topic: Kampania Od Berlina do Stalingradu  (Read 13945 times)

Bohun

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« on: 17 November 2007, 15:51:20 »
Szukamy jeszcze dwa chętne klany do wzięcia udziału w nietypowej zabawie - kampanii Od Berlina do Stalingradu.   Zasady przewidują walkę 2 klany vs. 2  klany. Kampania obejmuje większość mapek podstawowych i bodajże 4 customowe. Mecze przewidziane są mniej więcej co 3 tygodnie. Ponieważ kampania może potrwać wiele tygodni oczekujemy raczej przemyślanej decycji co do udziału w niej.


Oto zasady:


zasady



Schemat ukladu map:


mapka kampani



wszelkie zapytania kierować pod


email


PS. Poprawiłem ten arad, ale dobór mapek w stosunku do lakalizacji i tak trzeba przyjmować z dużą dozą rezerwy bo nie zawsze się to da tak ładnie dopasować.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #1 on: 17 November 2007, 18:47:20 »
juz chociarz trzymajcie lokacje zgodnie z mapa
Arad to nie szwajcaria ;D http://en.wikipedia.org/wiki/Arad,_Romania

druga sprawa, lepiej przerob zasady na tekst a nie na obrazek

pomysl ciekawy, mysle ze moglby rozruszac astery

kryszek

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #2 on: 17 November 2007, 19:05:20 »
Ojj ja chętnie bym sobie tak pograł:P

Heniu

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #3 on: 17 November 2007, 22:33:56 »
Okej, to za Niemcow wezmy enclave i 1stcav (tylko nie zapomnijcie zrobic update mapy kampanii- ro_sachalin jako last battle) :D

Wawer

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #4 on: 18 November 2007, 03:09:42 »
Heniu jak zwykle robi jakieś niekontrolowane update'y:p
Nasza ekipa czeka na polish cup więc się deklarować  nie będziemy ale..... życzymy powodzenia!!!!

[E'sS]

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #5 on: 18 November 2007, 12:23:50 »
Quote
Wawer :Nasza ekipa czeka na polish cup więc się deklarować  nie będziemy ale..... życzymy powodzenia!!!!

A kto powiedział że to ma zaraz ruszyć ? Można zacząć zabawę po PC.

plonek

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #6 on: 18 November 2007, 13:11:01 »
jesli "Kampania Od Berlina do Stalingradu" zaczynalaby sie po PC to BSE byloby chetne do wziecia w tym udzialu (chyba:P )

Bohun

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #7 on: 18 November 2007, 14:12:35 »
Chyba rzeczywiście trzeba będzie to  przełożyć na po PC skoro tu i ówdzie podnoszą się głosy, że to by przeszkadzało w przygotowaniach do PC. Bedzie czas na przygotowanie ostatecznych zasad i mapek (co do last battle - ma kilka wersji, jak bardzo się różnią nie wiem, ale mi osobiście najbardziej odpowiada Soviasky, kwestia do uzgodnienia).
Zastanawiam się jednak nad czymś innym. Projekt był robiony z myślą o wykorzystaniu serwerów klanowych, a te jak wiadomo są na ogół mniejsze. Zastnawiam się czy nie interesująca bardziej byłaby gra połączonych sił (każdy klan wystawia po 8 graczy) dwóch klanów przeciw dwom innym na takim serwerze jak inea? Oczywiście gdyby tylko to było możliwe. Zasady trzeba by było zmienic, ale taki tryb rozgrywki to byłoby ciekawe i unikalne doświadczenie. Być może problematyczna bylaby kwestia uzgodnienia wspólnej taktyki, ale myślę że jakoś dałoby to się zrobić.
Pytanie do graczy/klanów ewentualnie zainteresowancych taką kampanią - wolelibyście ja na takich zasadach jak przedstawiłem wcześniej czyli po dwa mecze np 8v8 czy tez jak to opisałem powyżej jeden mecz 16v16?

plonek

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #8 on: 18 November 2007, 14:45:22 »
16 vs 16 byloby ciekawiej :yes

Desperat

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #9 on: 18 November 2007, 16:27:00 »
Jak nie bierzemy jak bierzemy udział :)

Wawer

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #10 on: 18 November 2007, 17:07:29 »
Quote
plonek :
16 vs 16 byloby ciekawiej :yes


:yes

Rozgrywki 16 vs 16 to byłby wypas!!!

max.pl

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #11 on: 18 November 2007, 18:48:13 »
16 osób na ts :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #12 on: 18 November 2007, 20:06:32 »
nieistety szanse na to ze serwer INEA wezmie w tym udzial sa male z powodu hostingu plikow map. musialbym obgadac sprawe z wiciem, ale jak na razie czarno to widze.

dlatego wspomnialem o asterach, moznaby mniejszyc tickrate i podniesc o np 2 sloty albo 4

AdikPL

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #13 on: 19 November 2007, 12:00:30 »
moze byc i Aster

Bauer

  • Guest
Kampania Od Berlina do Stalingradu
« Reply #14 on: 25 November 2007, 18:33:19 »
16 osób na TS odpada można by zrobić 2 grupy po 8 a dowódcy komunikowali by się na komunikatorze gry. 16vs16 to jest wypas który urozmaici rozgrywkę.