Author Topic: sniper  (Read 9806 times)

Maly_Scary

  • Guest
sniper
« on: 12 October 2007, 20:27:17 »
daje na lunetka a ona se lata pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[E'sS]

  • Guest
sniper
« Reply #1 on: 12 October 2007, 21:20:13 »
Chłopie, pewnie Ci monitor lata.
Jeżeli nie to Heniu powinien ci pomóc.
Pzdr Bathin

Czeresniak

  • Guest
sniper
« Reply #2 on: 12 October 2007, 22:25:46 »
Może masz lunetkę ze skrzydełkami... albo nie pij tyle przed graniem.
Widze że z ciebie "fachowiec" w dziedzinie broni (kolejne fachowe rozmyślania/wywody/insynuacje w tym temacie) Może lepiej idź się pobawić klockami Lego kolego? Są mniej stresujące...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
sniper
« Reply #3 on: 12 October 2007, 22:47:58 »
latanie snajperek na boki jest normalne, co wiecej kazda bron lata na boki w iron sights bez podparcia.

a reszcie radzilbym nie pisac dupnych postow.

Dziki_Koziol

  • Guest
sniper
« Reply #4 on: 15 May 2010, 17:06:17 »
A tu nowa zabawka czyli rurka z dwoma szkiełkami zwana w pewnych kręgach "lunetką" + montaż, całość na wybranym spśród 120 przez rusznikarza Mauserze 98k :)









Dziś sprawdziłem :D krzyż w celowniku (identyczny jak w grze) lata na boki hehe, ale to pewnie dlatego, że miałem ustawiony realizm na 100% :P

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
sniper
« Reply #5 on: 16 May 2010, 18:58:21 »
ach piękny....
Ostatnio mieliśmy dni historyka w naszym Rzeszowie. "Pomacałem" garanda, mosina, mg-42, mp-40, m38, panzerfausta, thompsona, PPSz, były też pojazdy-działo przeciwlotnicze(chyba m15), willysy, gaz itp.
Impreza fajna-szkoda tylko, ze nie było mausera:(
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Major Konig

  • Guest
sniper
« Reply #6 on: 28 August 2010, 23:20:01 »
Hmm Ajack lub Dialytan 4x i montaż długi szynowy na trzy śrubki. A jeśli chodzi o grę to celownik tak lata bo gość rusza piersią(oddycha) i podczas celowania kolba(a co za tym idzie karabin) się rusza

Dziki_Koziol

  • Guest
sniper
« Reply #7 on: 29 August 2010, 14:25:50 »
Nawet strzelając z podpórki w realu trudno jest nie poruszyć celownikiem. Na 300 metrów jest to już problem biorąc uwagę wilelkość popiersia do którego się strzela.

Major Konig

  • Guest
sniper
« Reply #8 on: 30 August 2010, 19:44:35 »
Oglądałeś Komandosów? Strzelaj na wydechu!

Dziki_Koziol

  • Guest
sniper
« Reply #9 on: 01 September 2010, 18:43:54 »
Nie, nie oglądałem Komandosów, ale wiem, że przy strzelaniu z optyką na odległóść ~200m to krzyż w celowniku zasłania ci sylwetkę do której strzelasz, a powiększenie sprawia, że każdy, nawet delikatny ruch utrudnia złapanie celu

Major Konig

  • Guest
sniper
« Reply #10 on: 16 September 2010, 23:36:25 »
Niezbyt się interesujesz snajperstwem ,co?

Dziki_Koziol

  • Guest
sniper
« Reply #11 on: 17 September 2010, 10:36:26 »
Niezbyt. Interesuję się strzelaniem i zajmuję się tym w praktyce. Nie wiem jaki związek interesowanie się "snajperstwem" ma z rekreacyjnym strzelaniem.

Major Konig

  • Guest
sniper
« Reply #12 on: 17 September 2010, 18:54:17 »
Chodzi mi o techniki strzeleckie takie jak podparcie broni ,nastawienie celownika czy przygotowanie do strzału(ja się tym interesuje więc jest to dla mnie dosyć ważne).No ale jeżeli to strzelanie rekreacyjne to ok.Chociaż w strzelectwie rekreacyjnym można poeksperymentować ze strzelaniem.

Dziki_Koziol

  • Guest
sniper
« Reply #13 on: 18 September 2010, 09:45:54 »
Nie wiem co można kombinować na strzelnicy z podparciem broni :) Tu nie jakieś "Long szoty", czy inne zabawy hehe. Strzelamy dżast for fun. Oczywiście są eksperymenty, np strzelanie z Glocka 17C na 150 m :D




My i na imprezach i na prywatnych spotkaniach, z broni z optyką strzelamy po prostu z okien kulochwytu, a za podpórkę służą poduszki pod broń. I to w zupełności wystarcza do trafiania. :)

Major Konig

  • Guest
sniper
« Reply #14 on: 20 September 2010, 10:50:56 »
I jak ,trafiłeś z glocka?