Author Topic: Polaska vs Anglia  (Read 16300 times)

MajesticO

  • Guest
Polaska vs Anglia
« on: 30 September 2007, 23:24:31 »
Anglia to chyba mocny przeciwnik wiec gl panowie

Alex

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #1 on: 01 October 2007, 07:33:07 »
MajesticO, szczęście będzie im bardzo potrzebne. Z tego co wiem, to z tych co grają w TP nawet ósemki nie można zebrać.
Jeżeli ktoś nie chce lub nie może grać to niech zgłosi się do mr. Vodki i zrezygnuje bo bez sensu blokuje miejsce dla kogoś kto chętnie jednak by zagrał. Wczoraj został odwołany sparing z francuzami tylko dlatego, że z 17 udało się zebrać ledwie 5 w tym 3 z 1stCav :/.

ps.A co do anglii to dżemojady są jak najbardziej w zasięgu naszych chłopaków ale tylko wtedy gdy będą chętni do gry.

Desperat

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #2 on: 01 October 2007, 11:13:28 »
Quote
Alex :
 Z tego co wiem, to z tych co grają w TP nawet ósemki nie można zebrać.
(...) z 17 udało się zebrać ledwie 5 w tym 3 z 1stCav :/.


Wow ... jaki angaż do gry ....   :O_o:O_o:blush:blush:blush

AC| AdRain

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #3 on: 02 October 2007, 07:32:48 »
hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha ;] wsio, widać zaangażowanie graczy, proponuje wrzucić bathina do składu ;] on wystarczy jeden

Bathin

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #4 on: 02 October 2007, 10:50:05 »
Quote
AC| AdRain : proponuje wrzucić bathina do składu ;] on wystarczy jeden

Chciałem, ale dowiedziałem się że pierwszeństwo mają gracze z pro klanów.
PZdr
Ps. Bathin piszemy z dużej litery.

YankeSmgn

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #5 on: 02 October 2007, 12:50:44 »
Bathin, to cos Ci sie chyba pomylilo ...
np. z enclave prawie nikt nie gra i bardzo malo ludzi sie palilo do grania w NC, nie wiem jak jest z innymi klanami.

Nie wiem czy mozna jeszcze zmieniac sklad, ale mysle, ze lepiej wrzucic tych aktywniejszych graczy skoro taka mala frekwencja.

W kazdym razie, powodzenia !!

Bathin

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #6 on: 02 October 2007, 13:11:51 »
Nie pomyliło, taką odpowiedź dostałem od Vodki, że podstawę TP będą tworzyli gracze z enclave i 1stCav. I wcale mnie to nie dziwi, szkoda że tylko jakoś zebrać się nie możecie.
Też życzę powodzenia !

Alex

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #7 on: 02 October 2007, 13:30:13 »
To nie do końca było tak. Nikt, nikomu drogi do gry w TP nie zamykał. Na pierwsze spotkanie nazwijmy to "organizacyjne" nie przyszedł nikt oprócz przedstawicieli enclave, 1stCav, JC i PW. Wyszło na to, że inne klany nie są zainteresowane. Na spotkaniu drugim na którym akurat byłem, ustalono "podział" 16 miejsc (Vodka jako "szef" był 17-ty) wg prostego klucza: po 4 miejsca otrzymały 1stCav i enclave, po 3 JC i PW a 2 "niezrzeszeni" czyli ci co nie grali w klanach a reprezentowali dobry poziom. Był to podział raczej na siłę bo chętnych za bardzo nie było (co i tak widać po frekwencji na sparach TP). Poza tym regulamin dopuszcza max ilość graczy z jednego klanu jako 4.

W przypadku gdyby pozostałe klany wykazały jakieś chęci wysłania swoich przedstawicieli do gry w TP to podział byłby zupełnie inny. Spokojnie wystarczyłyby 2 miejsca na klan. Tym bardziej, że skład "wisi" na forum już z jakieś 3 tygodnie (jeżeli nie dłużej) i nikt nie zapytał się dlaczego nie ma w nim przedstawicieli tego czy innego klanu.

Bathin

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #8 on: 02 October 2007, 17:14:40 »
Fakt faktem że napisałem do Vodki jak już skład TP był ustalony, ale tylko dlatego że nasz klan był jeszcze w powijakach.
A info do mnie brzmiało tak:
"Czesc Bathin. Niestety musze Cię zmartwic, ale listę graczy mamy w zasadzie zamkniętą. Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że tak naprawdę podstawowy skład tworzyć będą ludzie z enclave i 1cav czyli klanów ligowych, a reszta będzie pełnić rolę rezerwy chociaż niewykluczone, że coś się zmieni. Mam nadzieję, że skleciciew pełni wasz Team  i pojawicie się w roladerze badz clanbase. Ostatnio powstało trochę klanów i fajnie by było zobaczyć polskie flagi gdzieś wysoko."

Wawer

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #9 on: 02 October 2007, 18:41:10 »
Obiecałem Vodce, jako uczestnik 2 spotkania, że w razie czego przyjmę ataki na siebie więc:p

Nie ma się co dziwić że w planach był największy udział graczy doświadczonych z których każdy zagrał pewnie ponad 50 klanówek i sparów. Dodatkowo dobrano wyróżniających się graczy klanów z którymi mieliśmy okazję grać i przekonać się o ich umiejętnościach. Wybór 2 graczy znanych jedynie z freeplaya może świadczyć tylko o tym, że nikt tu się we własnym kregu nie zamykał.

Niech nikt nie myśli także że obywatel Vodka wyrywał się do przewodzenia TP. To jest kupę niewdzięcznej roboty. Trzeba go było nieco urobić żeby się zgodził.

Powyżej napisałem o planach a jak wiadomo weryfikuje je życie.
Może trzeba było założyć temat w którym zgłaszaliby się chętni?
Tylko kto by z tej "masy" potem wybrał tych najbardziej odpowiednich? I czy z tego powodu nie byłoby jakiś scen ?

MajesticO

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #10 on: 02 October 2007, 18:43:01 »
chyba troche schodzicie z tematu

Clevinger

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #11 on: 02 October 2007, 18:55:37 »
Godverdomme... zabawiłem we wrocku odrobinę i już się bordello militari zrobił... ummm, fajnie że ktoś się mi powiedział że jest jakiś mecz czy coś... luz...:con

Plazma

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #12 on: 08 October 2007, 18:15:08 »
Nie no nawet 8 osob nie moc zebrac :D Troche to smieszne ;) Ale jakby wam braklo jakiegos gracza to Alex pisz do mnie jescze ro na dysku mam :D

Alex

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #13 on: 09 October 2007, 12:56:21 »
Quote
Plazma :
Nie no nawet 8 osob nie moc zebrac :D Troche to smieszne ;) Ale jakby wam braklo jakiegos gracza to Alex pisz do mnie jescze ro na dysku mam :D


Plazma, ja nie gram w Team Poland bo nie załapałem się do kadry ze względu na mój poziom gry; tym bardziej nie mam nic do gadania w sprawie jakiegokolwiek składu TP.

Heniu

  • Guest
Polaska vs Anglia
« Reply #14 on: 11 October 2007, 01:21:54 »
Taaa sranie w banie placze zawiedzionych niekochanych a tu 8-0 z angikanami.
Co prawda nie blyszczeli jakos szczegolnie, ale generalnie daje rade taka zbieranina- Vodka siadzie, pomysli cos, potem sie narysuje na rotactics i kazdy wie co ma robic. Informacje na ts sa okej, nikt nie drze ryja bez powodu, ogolnie chaosu jakos nie zauwazylem- i dajemy rade.