Author Topic: Mapy  (Read 5412 times)

salata12

  • Guest
Mapy
« on: 25 April 2007, 06:36:38 »
Witam mam pytanie czy są mamy do trybu single z botami. Jak są to jak je zainstalować.

Plazma

  • Guest
Mapy
« Reply #1 on: 25 April 2007, 07:51:52 »
Na kazdej mapie mozna grac z botami...

Bathin

  • Guest
Mapy
« Reply #2 on: 25 April 2007, 09:57:24 »
Możesz też wejść np w nocy na jakiś serwer na którym już nikogo nie ma i grać z botami, no i  wtedy zaliczysz pewnie kilka fragów :D

salata12

  • Guest
Mapy
« Reply #3 on: 26 April 2007, 12:23:31 »
Zainstalowałem parę map i chce grać z botami a mam niema??

Desperat

  • Guest
Mapy
« Reply #4 on: 29 April 2007, 00:47:41 »
Tyb PRACTICE    :D  :D

viatrova

  • Guest
Mapy
« Reply #5 on: 29 April 2007, 11:16:54 »
Uruchom tryb practice, zdefiniuj ilość botów z jaką chcesz pograć, ustal ich "skilla" ;) i powinno działać. (na super rozgrywke nie licz... )

salata12

  • Guest
Mapy
« Reply #6 on: 29 April 2007, 15:06:06 »
Quote
viatrova :
Uruchom tryb practice, zdefiniuj ilość botów z jaką chcesz pograć, ustal ich "skilla" ;) i powinno działać. (na super rozgrywke nie licz... )


Tryb pratice?? mam tylko trening i tryb wieloosobowy.(Mam tą grę niecały tydzień :blush)

Desperat

  • Guest
Mapy
« Reply #7 on: 03 May 2007, 10:39:25 »
Quote
salata12 :
Quote
viatrova :
Uruchom tryb practice, zdefiniuj ilość botów z jaką chcesz pograć, ustal ich "skilla" ;) i powinno działać. (na super rozgrywke nie licz... )


Tryb pratice?? mam tylko trening i tryb wieloosobowy.(Mam tą grę niecały tydzień :blush)



Salata .... szkoda mi Ciebie .... ale polecam SŁOWNIK POLSKO ANGIELSKI tam wszystko jest napisane pięknie i wyraźnie.

Jak dojdziesz o co mi chodzi ...  to włącz tryb PRACTICE  jak zagrasz , poczujesz się jak prawdziwy żołnierz zdany tylko i wyłącznie od swojego umysłu i ekwipunku    :D :D :D :D :D :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Mapy
« Reply #8 on: 03 May 2007, 10:51:17 »
practice  = trening, w wersji polskiej
nie kazda mapa ma support dla botow - np moze sie i pojawia ale beda np chodzich po 4m kwadratowcyh - zalezy to od mapy a dkladniej od tego kto ja tworzyl
lepiej jest poszukac sobie serwer agdzie gra malo ludzi i pozwiedzac - np na spectatorze popatrzec jak ludzie biegaja.

Szer. Brayan

  • Guest
Mapy
« Reply #9 on: 30 December 2008, 22:17:41 »
Quote
viatrova :
Uruchom tryb practice, zdefiniuj ilość botów z jaką chcesz pograć, ustal ich "skilla" ;) i powinno działać. (na super rozgrywke nie licz... )

Masz racje. Najgłupsze jest to, że boty cię widzą z 1km, a jeszcze nie mają snajperki i dostrzelą do ciebie jeszcze z karabina:| Pozdrowienia:D