Author Topic: Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)  (Read 4387 times)

J@hoo

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« on: 04 September 2007, 10:58:55 »
dodam że i tak light, bo ja bym w ogóle z forum wywalił delikwenta :D:D, jak to pisał ober wujec :)

sugabuga

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #1 on: 04 September 2007, 11:33:59 »
Wez tu sie juz nawet nie pokazuj rasisto. Oby ci kiedys czarni skopali tyłek.

J@hoo

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #2 on: 04 September 2007, 11:52:38 »
Quote
sugabuga :
Wez tu sie juz nawet nie pokazuj rasisto. Oby ci kiedys czarni skopali tyłek.
Wrzuć na luz, nie znasz mnie i twierdzisz że jestem rasistą :satisfied, czasami bywa tak, że mam czarne poczucie humoru - nie tolerowane przez większość, za co, sugabuga czy jak ci tam, dla twojej wiadomości przeprosiłem na forum kilka postów wyżej. Jeśli natomiast chcesz ze mną ostro porozmawiać zapraszam na gg (nr pod avartem). Co do drugie zdania twojej płytkiej wypowiedzi, być może kiedyś znajdzie się taka sytuacja, że skrzyżuję rękawice z czarnym (jak go nazwałeś).
Co do mojego podpisu i zainteresowań, to faktycznie odpowiem Ci tyle, że fascynuje mnie armia III rzeszy, niektóre przemyślenia głąba Hiltlera, co nie swiadczy o tym, że jestem noobie rasistą.

sugabuga

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #3 on: 04 September 2007, 11:55:23 »
taa jasne, niektore przemyslenia Hitlera... Pewnie jestes zagorzalym fanatykiem Hitlera tylko sie glupio usprawiedliwiasz. Wracaj do swoich ziomkow z ku klux klanu NOOBIE.

AdikPL

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #4 on: 04 September 2007, 12:20:40 »
Quote
sugabuga :
taa jasne, niektore przemyslenia Hitlera... Pewnie jestes zagorzalym fanatykiem Hitlera tylko sie glupio usprawiedliwiasz. Wracaj do swoich ziomkow z ku klux klanu NOOBIE.


musze stanac w obronie J@hoo ,  grałem z nim troche i siedziłem tez na TS i wiem ze J@hoo poprostu miał zły dzień ( Alkohol) i popełnił głupstwo ,  na codzien jest innym człowiekiem , wiec sugabuga  nie podniecaj sie tak niezdrowo.

NIE JEST TO POLEMIKA Z BANEM  bo kara musi byc!!!

YankeSmgn

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #5 on: 04 September 2007, 12:32:38 »
To nie jest usprawiedliwienie - alkohol.
Po alko mozna np. wyrznac polowe swojego teamu, bo wiadomo, ze odbija. Ale nie rzucac rasistowskimi tekstami, tak nagle przeciez to nie przychodzi.

sugabuga

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #6 on: 04 September 2007, 12:37:27 »
o no popatrz, znasz go z grania i z TS... to rzeczywiscie dobrze musisz go znac. Przestan mi tu pisac glupoty ze mial zly dzien i dlatego taki byl. Prawda jest taka ze to co pisal tkwilo w nim od dawna tylko poprostu alkohol spowodal ze z siebie to uwolnil i wyjawnil to publicznie. A tak to zawsze byl tym pie***** nazista, na kompie pewnie ma pelno filmikow z Hitlerem i III Rzesza i sie nimi fascynuje codziennie. Nawet najwiekszy fanatyk nazizmu nie dawal by publicznie na forum podpisu z jednych ze slow Hitler.

Dziki_Koziol

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #7 on: 04 September 2007, 12:48:01 »
Jej! J@hoo nieładnie zrobił rzucając takimi tekstami - tu "poprawność polityczna" musi być zachowana, żeby zniechęcić prawdziwych bezmózgów. Przeprosił? Przeprosił, po co więc te krzywe teksty? Przydało by się małe, kosmetyczne cięcie w tym temacie - dla zaprowadzenia porządku.

P.S. Co kto ma w podpisie - kwestia gustu, mnie też w oczy kłują cytaty z Adiego czy Stalina, skoro jednak administracja nic nie mówi - cóż nie moja broszka.

Infulat

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #8 on: 04 September 2007, 13:39:11 »
Quote
Dziki_Koziol :
 Przydało by się małe, kosmetyczne cięcie w tym temacie - dla zaprowadzenia porządku.


Popieram

Fajnie by było gdyby administratorzy forum zaczęli serio traktować regulamin forum, w szczególności punkty 2-c, 3-a i 4-b.

Wawer

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #9 on: 04 September 2007, 15:23:13 »
Quote
AdikPL :
to co kto ma na kompie to jego prywatna sprawa.


No nie do końca bym się zgodził, na niektóre rzeczy istnieją paragrafy...vide A. Samson.

AdikPL

  • Guest
Łosie na polskich serwerach - pręgierz (podzielony)
« Reply #10 on: 04 September 2007, 15:30:25 »
to nie miejsce do dyskusji na ten temat  , to temat o łosiach a nie kto co ma i czy jest too zgodne z prawem ,