Author Topic: Troszke bardziej przejzysta stronka  (Read 2283 times)

Gustlik

  • Guest
Troszke bardziej przejzysta stronka
« on: 29 August 2007, 18:01:54 »
Siema, zauwazylem ze na stronce ro.pl nie ma dos dobrej nawigacji, a na forum trzeba sie dostawac przez most recent, wiec pomyslalem ze powinninscie zrobic duze oraz przejzyste menu, oraz liste aktualnych adminow (zeby wiedziec kiedy przestac sie rugac na servie, itd) oraz instrukcje jak zostac adminemi  itp.

Nieobrazcie sie, ja tylko to zauwazylem a tak wogule to macie najlepsza sronke oficjalna ze wszystkich gier w jakie gralem (tylko pod admini troszke wscipscy) do Head adminow nic nie mam.

P.s dobrze by bylo zeby posty zablokowane oraz stare byly zbierane w oftopach bo wg. mnie na forum pauje lekki balagan, to tyle (niegniewajcie sie za uwagi)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Troszke bardziej przejzysta stronka
« Reply #1 on: 29 August 2007, 19:12:04 »
Quote
Gustlik :
na forum trzeba sie dostawac przez most recent


górne menu, zakladka spolecznosc: forum, wchodzisz i masz spis kategorii i watkow, forum jak kazde forum, nie wiem jak wpadles na to ze na forum wchodzi sie tylko poprzez 'ostatnio dodane'

Quote
Gustlik :
duze oraz przejzyste menu


w wiekszosci przegladarek poprzez +/- trzymajac CTRL uzyskujesz powiększenie/pomniejszenie czcionki na calej stronie, może dzięki temu menu nabierze rozmiarów, które Cie zadowolą

pozdrawiam

Guz

  • Guest
Troszke bardziej przejzysta stronka
« Reply #2 on: 29 August 2007, 19:20:29 »
Tzn opcja "pokaz posty od ostatniej wizyty" by sie przydala ale ilosc pisanych dziennie jest tak porazajaca ze mozna sie bez tego obejsc :)